Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΡΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΣ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! 

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ... ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1352,9! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΙΣΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΧΤΥΠΗΣΕΙ... ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΩ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα φυσιολογικά μου φαίνονται. Για λίγο καιρό θα έχεις τραβήγματα και τσιμπηματάκια, καθώς θα μεγαλώνει η μήτρα σου. Με το καλό κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! 

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ... ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1352,9! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΙΣΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΧΤΥΠΗΣΕΙ... ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΩ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ;

Οοοοοολες σχεδον οι εγκυουλες εχουν αυτα το συμπτωμα, οποτε καθολου μην ανησυχεις!! Με το καλο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Οοοοοολες σχεδον οι εγκυουλες εχουν αυτα το συμπτωμα, οποτε καθολου μην ανησυχεις!! Με το καλο!!

ΑΑΧΧ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΕ ΚΑΘΥΣΗΧΑΖΕΙΣ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΑΡΚΕΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

Όλα φυσιολογικά μου φαίνονται. Για λίγο καιρό θα έχεις τραβήγματα και τσιμπηματάκια, καθώς θα μεγαλώνει η μήτρα σου. Με το καλό κορίτσι μου!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΛΙΓΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η TXRISTINA είπε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΤΡΟΜΑΞΕΙ ΛΙΓΟ

Εγω ειχα κανονικα δυνατους πονους περιοδου καο ετσι ποτε αριστερα ποτε δεξια.μεγαλωνει η μητρα σου τωρα γινονται τεραστιες αλλαγες μεσα σου!!Ειναι οι συνδεσμοι της μητρας σου!!!πηγαινα τουαλετα μηπως μου ρθει περιοδος!!????αλλα αργησε παρα πολυυυυ!!ολα καλα με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η TXRISTINA είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! 

ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ... ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ Β ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ 1352,9! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΞΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟ ΣΤΑ ΙΣΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΜΕΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΧΤΥΠΗΣΕΙ... ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΑ ΑΝΥΣΗΧΩ. ΤΙ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ; ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΚΑΤΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ;

καλησπερα ειναι φυσιολογικο κοπελα μου..μεγαλωνει η μηρα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Krinoula είπε:

Εγω ειχα κανονικα δυνατους πονους περιοδου καο ετσι ποτε αριστερα ποτε δεξια.μεγαλωνει η μητρα σου τωρα γινονται τεραστιες αλλαγες μεσα σου!!Ειναι οι συνδεσμοι της μητρας σου!!!πηγαινα τουαλετα μηπως μου ρθει περιοδος!!????αλλα αργησε παρα πολυυυυ!!ολα καλα με το καλο!!!

και εγω εχω ακομα πονους περιοδους που και που

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η swtia είπε:

καλησπερα ειναι φυσιολογικο κοπελα μου..μεγαλωνει η μηρα σου

αχ μακαρι αυριο θα παω στον γιατρο να δω τι θα μου πει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η TXRISTINA είπε:

και εγω εχω ακομα πονους περιοδους που και που

Φυσιολογικοτατοοοοοοοο!!!!!!θελει χωρο το μωρακι σου!!!!!!με το καλοοοοοο!!!!!???☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...