Μετάβαση σε περιεχόμενο

αιμοραγια η περιοδος?


karenouli

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια!!! λοιπον αυτον το μηνα ειχα πολλες πιθανοτητες να ειμαι εγκυος .περιμενα στις 17 και μου ηρθε κατι σαν περιοδο στις 8 του μηνα..ξεκινησε με ροζ βλεννα και καφε υγρα(κατι τι οποιο δεν συναντω ποτε στην περιοδο μου ) και συνεχισε με αιμα κοκκινο και που και που πηγματα..να σημειωσω οτι το πιο πολυ το βλεπω στο σκουπισμα και οχι στη σερβιετα..φανταστειτε οτι βαζω μια  για ολη μερα και ισα που κοκκινιζει...Α η ροη οσο παει και λιγοστευει...ποια ξερει να μου πει τι να κανω νομιζω οτι ειναι περιοδος και ντρεπομαι να   παρω το γιατρο μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η karenouli είπε:

καλησπερα κοριτσια!!! λοιπον αυτον το μηνα ειχα πολλες πιθανοτητες να ειμαι εγκυος .περιμενα στις 17 και μου ηρθε κατι σαν περιοδο στις 8 του μηνα..ξεκινησε με ροζ βλεννα και καφε υγρα(κατι τι οποιο δεν συναντω ποτε στην περιοδο μου ) και συνεχισε με αιμα κοκκινο και που και που πηγματα..να σημειωσω οτι το πιο πολυ το βλεπω στο σκουπισμα και οχι στη σερβιετα..φανταστειτε οτι βαζω μια  για ολη μερα και ισα που κοκκινιζει...Α η ροη οσο παει και λιγοστευει...ποια ξερει να μου πει τι να κανω νομιζω οτι ειναι περιοδος και ντρεπομαι να   παρω το γιατρο μου...

Κορίτσι μου καλύτερα να πάρεις ένα τηλέφωνο τον γιατρό σου!!Εχώ την εντύπωση ότι το αίμα της εμφύτευσης είναι λίγο ροζ ή καφέ.Δεν έχει πήγματα.Δεν είναι κακό να του τηλεφωνήσεις και να του πεις τι συνέβει.Θα σε κατευθύνει σωστά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η karenouli είπε:

ενταξει σε ευχαριστω πολυ που μου απαντησες !!!!!!!

Μακάρι κοπέλα μου να ναι σημάδια εμφύτευσης πάρε αμέσως τηλ δεν υπάρχουν λόγοι για ντροπές ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα τον πηρα αλλα μαλλον ειχε πολυ δουλεια μου ειπε οτι δεν ειναι επειγον και μου εκλεισε ραντεβου σε 1 μηνα!!!!βρε κκοριτσια δεν ειναι φυσιολογικη αυτη τη φορα εγω το καταλαβαινω..καταρχας ουτε πονους πιο πριν ουτε πρηξιμο στο στηθος ουτε τιποτα οπως αλλες φορες...και γιατι μου ηρθε 10 μερες νωριτερα??????εχω μεγαλο κυκλο 35 μερες παντα αργει οχι να ερθει νωρις...!εχω αγχωθει............. :/ Α ! να σημειωσω οτι στην  τουαλετα σταζω αιμα??πιο πολυ αιμοραγια μου φαινεται με καφε ακαθαρσιες πφφ τι να πω........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η karenouli είπε:

χαχα τον πηρα αλλα μαλλον ειχε πολυ δουλεια μου ειπε οτι δεν ειναι επειγον και μου εκλεισε ραντεβου σε 1 μηνα!!!!βρε κκοριτσια δεν ειναι φυσιολογικη αυτη τη φορα εγω το καταλαβαινω..καταρχας ουτε πονους πιο πριν ουτε πρηξιμο στο στηθος ουτε τιποτα οπως αλλες φορες...και γιατι μου ηρθε 10 μερες νωριτερα??????εχω μεγαλο κυκλο 35 μερες παντα αργει οχι να ερθει νωρις...!εχω αγχωθει............. :/ Α ! να σημειωσω οτι στην  τουαλετα σταζω αιμα??πιο πολυ αιμοραγια μου φαινεται με καφε ακαθαρσιες πφφ τι να πω........

Μας μπέρδεψες τελικά έχεις αίμα ροή η μόνο στο σκούπισμα? Μην αγχώνεσαι και εμένα ότι θέλει κάνει  και όποτε θέλει έρχεται. Έχεις πόνους? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενα δυο φορες χαμηλα στη κοιλια αλλα για λιγο.. βλεπω ποσοτητα αλλα μονο στο σκουπισμα στη σερβιετα λιγο πραμα...!και πηρα θερμοκρασια και ηταν 37 ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου σε ποιά μέρα του κύκλου είσαι?Αν είσαι 10-12 μέρες μετά την ωορρηξία να κάνεις μια χοριακή για να βεβαιωθείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνα με το ημερολογιακι μου πρωβτη μερα αιμα ειδα στις 9 μερες μετα την ωορηξια..τωρα ειμαι στην 13η..το πρωι λιγο αραιο αιμα και τελος....αν ηταν φυσιολογικη περιοδος γιατι εχω σταθερα 37? δεν θα επρεπε να εχει πεσει?καθολου πονοι ακομα καθολου πρηξιμο στηθους μονο πρησμενη κοιλια!(και  δυσκοιλιοτητα...συνηθως εχω το αντιθετο στην περιοδο...)μετα απο ποσες μερες  δειχνει η χωριακη ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω οτι η ψευτοπεριοδος στην εγκυμοσυνη μπορει να υπαρξει αλλα 2 μερες εγω εβλεπα ναι μεν πολυ λιγοτερη ροη απτη συνηθισμενη αλλα κρατησε 4 μερες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως εχουν ευπαρξει περιπτωσεις με εγκυμοσυνη και περιοδο και φιλη μου το ειχε και οταν λυποθημησε μια μερα και την πηγανε στο νοσοκομειο επαθε σοκ οταν της το ειπανε αλλα και εδω σε συνομιλια εχω διαβασει περιπτωσεις κοριτσιων οποτε ποτε δε ξερεις !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κανονικα περιμενα περιοδο στις 17 δηλαδη σε 5 μερες απο σημερα...τι να πω δεν ξερω!και ειχαν κανονικη περιοδο η ηταν διαφορετικη ?? γιατι εμενα μου φαινεται τελειως διαφορετικη!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου, καταρχην σου ευχομαι συντομα να εχεις ευχαριστα κ το αιματακι σου, να ηταν αιμα εμφυτευσης..! Απλα θα'θελα να διευκρινησω οτι εγκυμοσυνη κ περιοδος ΔΕΝ μπορει να συνυπαρξει ΠΟΤΕ. Αν μια γυναικα εχει αιμα ενω ειναι εγκυος μπορει να ειναι οτιδηποτε αλλο (πχ αιμα εμφυτευσης, αποκολλησης, αποβολης κ.α) ΕΚΤΟΣ απο εγκυμοσυνη. Περιμενουμε τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...