Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εύχομαι να συμβεί το θαύμα..


Love1988

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love1988 είπε:

Σ ευχαριστώ!!Δεν μπορώ να το πιστέψω!!! Είμαι τόσο χαρούμενη!!! Θα περιμένω μέχρι Δευτέρα να κάνω κ χοριακη γιατι είναι Σάββατο σημερα!

Κοριτσι μου μακάρι να είσαι και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!! Που πιστεύω είσαι :) η βιοϊατρική στην Λ. Κηφισιας στην Αθήνα σου δίνει αποτέλεσμα σε 1 ώρα οπότε αν είσαι Αθήνα θα σου το συνιστούσα για να είσαι σιγουρη. Εννοείται να πας σήμερα γιατί λειτουργούν κανονικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Love1988 είπε:

Τι χαρά είναι αυτή δεν εχω λόγια!!!Αύριο εχω γενέθλια

μπορεις να κανεις υπομονη μεχρι αυριο.. να τον βγαλεις εξω για τα γεννεθλια του και εκει να του το πεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

μπορεις να κανεις υπομονη μεχρι αυριο.. να τον βγαλεις εξω για τα γεννεθλια του και εκει να του το πεις....

Εγω εχω τα γενέθλιά μου :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Είμαι στην επαρχία αλλα θα τηλεφωνησω σε ενα μικροβιολογο που ξερω να δω μηπως λειτουργεί σήμερα.

Καλά θα κάνεις γλυκια μου. Να ξέρεις ότι αν θέλουν σου βγάζουν το αποτέλεσμα σε ένα δίωρο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Τι όμορφα πρωινά νέα! Μακαρι να εχει γινει το θαυματακι και να πανε όλα καλα! :) 

Μακάρι να πάνε ολα καλά! Το θελω πραγματικα πολύ. Πήρα τηλ στο γραφείο του γιατρού μου και μου ειπε η κοπελα να κανω χοριακη τη δευτερα το πρωί. Μικροβιολογικο δεν βρηκα ανοιχτό σήμερα οπότε υπομονή :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Δεν άντεξα και του το είπα :-)

Μπραβο κοπελα μου ευχαριστα νεα ευχομαι μια καλη ηρεμη διχως προβληματα εγκυμοσυνη.??????????το Καλυτερο δωρο γενεθλιων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Καλημέρα!!! Κορίτσια δεν αντεξα πάλι πονούσα οχι σαν τις άλλες μέρες. Σηκώθηκα πριν μια ώρα και έκανα το τεστ. Είναι αχνό θετικό υπάρχει δεύτερη γραμμή. Όχι έντονη σαν την πρώτη αλλά είναι εκεί. Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξη δεν ξέρω τι να πιστεψω. Ο αντρας μου κοιμαται. Φοβάμαι να το πω και στον εαυτό μου..

Ωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηριαααα!!! Ευχομαι να πανε ολα τεεελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έκανα ένα τεστακι και σήμερα το πρωί και βγήκε ξεκάθαρα θετικό!!! :-)

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και πάλι! Αύριο πάω για χοριακη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Έκανα ένα τεστακι και σήμερα το πρωί και βγήκε ξεκάθαρα θετικό!!! :-)

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές και πάλι! Αύριο πάω για χοριακη!

Τελεια νεα!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και παλι!!! Εκανα χοριακη εχθες βγηκε 960. Πήγα στο γιατρο μου ειπε οτι λογικα δεν θα δουμε σακο ακομα αλλα ειδαμε κατι στο κέντρο της μήτρας που οπως μου ειπε την επομενη βδομάδα θα εξελιχθει σε σακουλάκι :-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Γεια σας και παλι!!! Εκανα χοριακη εχθες βγηκε 960. Πήγα στο γιατρο μου ειπε οτι λογικα δεν θα δουμε σακο ακομα αλλα ειδαμε κατι στο κέντρο της μήτρας που οπως μου ειπε την επομενη βδομάδα θα εξελιχθει σε σακουλάκι :-):-):-)

συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/6/2017 at 2:49 ΜΜ, ο/η Love1988 είπε:

Γεια σας και παλι!!! Εκανα χοριακη εχθες βγηκε 960. Πήγα στο γιατρο μου ειπε οτι λογικα δεν θα δουμε σακο ακομα αλλα ειδαμε κατι στο κέντρο της μήτρας που οπως μου ειπε την επομενη βδομάδα θα εξελιχθει σε σακουλάκι :-):-):-)

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!ευχομαι ολόψυχα να χεις μια ήρεμη,καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!υπεροχο δωρο σου έστειλε ο θεος για τα γενεθλεια σου!!!,θα αναμενουμε και τα νεότερα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 27/6/2017 at 2:49 ΜΜ, ο/η Love1988 είπε:

Γεια σας και παλι!!! Εκανα χοριακη εχθες βγηκε 960. Πήγα στο γιατρο μου ειπε οτι λογικα δεν θα δουμε σακο ακομα αλλα ειδαμε κατι στο κέντρο της μήτρας που οπως μου ειπε την επομενη βδομάδα θα εξελιχθει σε σακουλάκι :-):-):-)

Ωωω συγχαρητηρια με το καλο να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τις ευχές που μου γράφετε εύχομαι να πάνε όλα καλά! Την Τρίτη που θα πάω πάλι στο γιατρό θα έχετε τα νεώτερα μου :-)

Πάντως θέλω να πω σε όσα κορίτσια έχουν πολυκυστικες ότι να που μπορεις να μείνεις έγκυος και με την πρώτη προσπάθεια. Βέβαια σίγουρα βοήθησαν και τα τεστ ωορρηξίας αλλα κ πάλι και χωρίς αυτά αν κάνεις μέρα παρά μέρα θα το πετύχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας γραφω αποψε για να σας πω τα νέα μου! Σήμερα είμαι 9 εβδομαδων και 2 ημερών! Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγαμε στο γιατρό ακούσαμε την καρδούλα και είδαμε το φασολακι μας!!!

Είχα καιρό να μπω επειδή οι τελευταίες τρεις εβδομάδες ήταν πολύ δύσκολες με εμετούς και πόνους στο στομάχι. Από χθες είμαι λίγο καλύτερα :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Love1988 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας γραφω αποψε για να σας πω τα νέα μου! Σήμερα είμαι 9 εβδομαδων και 2 ημερών! Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγαμε στο γιατρό ακούσαμε την καρδούλα και είδαμε το φασολακι μας!!!

Είχα καιρό να μπω επειδή οι τελευταίες τρεις εβδομάδες ήταν πολύ δύσκολες με εμετούς και πόνους στο στομάχι. Από χθες είμαι λίγο καλύτερα :-)

συγχαρητήρια!!!!!τα συμπτωματα απο οσο ξερω πανε κ έρχονται!ελπιζω να ηρεμησεις απο εδω κ μπρος!απο ποια εβδομαδα σου ξεκίνησαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Σας γραφω αποψε για να σας πω τα νέα μου! Σήμερα είμαι 9 εβδομαδων και 2 ημερών! Την προηγούμενη εβδομάδα που πήγαμε στο γιατρό ακούσαμε την καρδούλα και είδαμε το φασολακι μας!!!

Είχα καιρό να μπω επειδή οι τελευταίες τρεις εβδομάδες ήταν πολύ δύσκολες με εμετούς και πόνους στο στομάχι. Από χθες είμαι λίγο καλύτερα :-)

Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και μην σκας για τους εμετούς και τις αδιαθεσίες γιατί αφενός διαρκούν λίγο καιρό, αφετέρου καταλαβαίνεις ότι εξελίσσεται καλά η εγκυμοσύνη σου! Να προσέχεις τον εαυτό σου τώρα και να ακούς τον γιατρό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η elenaaa445 είπε:

συγχαρητήρια!!!!!τα συμπτωματα απο οσο ξερω πανε κ έρχονται!ελπιζω να ηρεμησεις απο εδω κ μπρος!απο ποια εβδομαδα σου ξεκίνησαν?

Μου ξεκινησαν ακριβώς στην έκτη εβδομάδα..με πιάνει το πρωι μεχρι το απογευμα..χθες ηταν η μονη μερα που ήμουν εντελώς καλα σήμερα πάλι τα ίδια..Κανω υπομονή ξερω ότι θα περάσουν όλα αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!! Να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και μην σκας για τους εμετούς και τις αδιαθεσίες γιατί αφενός διαρκούν λίγο καιρό, αφετέρου καταλαβαίνεις ότι εξελίσσεται καλά η εγκυμοσύνη σου! Να προσέχεις τον εαυτό σου τώρα και να ακούς τον γιατρό σου!!!

Σ ευχαριστώ πολυ :-) αυτό κάνω ακούω το γιατρό και κάνω υπομονή να περάσουν αυτές οι πρώτες βδομάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Love1988 είπε:

Μου ξεκινησαν ακριβώς στην έκτη εβδομάδα..με πιάνει το πρωι μεχρι το απογευμα..χθες ηταν η μονη μερα που ήμουν εντελώς καλα σήμερα πάλι τα ίδια..Κανω υπομονή ξερω ότι θα περάσουν όλα αυτα.

κ εγω ειμαι 5εβδ και 5ημερ και μου ξεκινησαν οι αναγουλες...νομιζω απο στιγμη σε στιγμη θα κανω εμετο..υπομονη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...