Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

Ναι, πρέπει να τα κανεις αργότερα... Αν, όμως, έχεις χρόνο μπορείς να περάσεις απο το ΙΚΑ της περιοχής σου και να ρωτήσεις τι ακριβώς θέλουν για να είσαι προετοιμασμένη...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/10/2017 at 6:13 ΜΜ, ο/η love30 είπε:

Μα ποσες ευχες ποσες ωραιες ευχες!!!! Να εισται καλα και σας το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου πραγματικα να εχετε οοοοοοοτι επιθυμειτε και στα κοριτσακια μας που ειναι μανουλες να χεροντε τα παιδακια τους και να εχουνε υγεια και ευτυχια!!!!!!????????

Κορίτσι μου γλυκό ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!να χεις μια καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη..και ενα η δυο γερα και τυχερά μωρά στην αγκαλιά σου!!Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που ειναι στην φάση της αναμονής,κοντεβουν για έμβρυομεταφορα,η ξεκινούν διαδικασίες γραφειοκρατίας να γινουν τα ονειρα τους σε λιγο καιρό πράξη!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ σε οοοολα τα κοριτσια που με πονο ψυχής,κορμιού και μυαλού προσπαθούν να γινουν μανούλες!!!Ας μας εχει ο Θεός καλά..και θα τα καταφέρουμε!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/10/2017 at 1:27 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

@Παρασκευαιδου μου! Καρντασακι μου!

Καλα είμαι! εσυ τι κανεις? το μωρακι μας? μπήκες στο μηνα σου ε? :)

Περιμένω να αδιαθετησω (27η μερα του κυκλου είμαι) και να ξεκινησω ότι χρειάζεται για την εμβρυομεταφορά... Νιωθω σα να μη περνάνε οι μερες! Ανυπομονώ να μου βαλουν τα εμβρυακια μου στη κοιλίτσα! :x

 

@peacock ακι μου γλυκό!!ομορφια μου..με το καλο να μάθουμε και τα δικά σου υπεροχα νεα!!Εισαι παντα στο μυαλό μου να ξερεις..τα νεα σου ρωτάμε και τα μαθαίνουμε..Οι σκέψεις,οι προσευχές και οι ευχές μας ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ευχαριστώ πολύ Κατερινάκι! :)  Μακαρι!

Εσυ τι κάνεις?

Αγαπη μου γλυκια θα γίνει!!!Τελεια και παύλα!!!

εγω καλα ειμαι..λιγο ΩΩωωωωμμμμμμμ μου ξεφεύγει και λιγο μη γ@ μίσο μερικές φορές αλλα την παλεύω!!αχαχαχαχχαχαχα

ειμαστε σε νεο κύκλο εξετάσεων..η fsh μου σε αυτον τον κύκλο ηταν ακομη πιο ανεβασμενη..ο αντρας μου κανει αγωγή γιατι βρεθηκε στα καλα του καθουμενου μικρόβιο που έρηξε την κινητικότητα στο 10% και κατα τα αλλα ακρη δεν βγάζω με τιποτα!!αχαχαχαχαχα..ο γιατρός επιμένει να κανουμε μερικούς κυκλους με πρόκληση ακομα(μετα το πέρας της αγωγής) και ενέσεις για καλύτερης ποιότητας ωάρια..εγω παλι..το μου που σκέφτομαι..ειναι που θα κανω το επόμενο τατουαζ μου...αχαχαχαχχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κατερινάκι/only love σε ευχαριστω πολη και εσυ οτι επιθυμεις τατουαζ εεεεε τελεια εγω βρηκα που και για το πρωτο και για το δευτερο αλλα οχι τωρα χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@peacock τι εγινε αδιαθετισαμε αδιαθετισαμε!!!! Συγνωμη δεν θελω να σε ανχοσω απο ενδιαφερον ρωταω!!!!!! @jazz tι κανεις πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@love30 όχι ακόμα, 28η μερα το κύκλου σημερα... όπου να ναι θα ερθει.. 1η φορά ανυπομονώ να αδιαθετησω! :)  Εσυ πως είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα ναι @peacock ανυπομονεις να αδιαθετισεις !!! Θα ερθει ωπου να'ναι και θα πας ενα βημα ποιο κοντα στο ονειρο!!!!δεν ξερω αν ημουν μονο εγω αλλα και οταν προχοραγα στις ενεσεις χερομουνα!!!!!!ας εκανα ενεσεις !!!!!!! Εγω καλα εκανα ξανα χωριακη ολα καλα μονο η tsh ειναι ανεβασμενη θα παω και θα μου δοσει ποιο πολη δοση απο το t4

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ΜΑΜΑ @love30!!! Xαίρομαι πολυ για σενα! Ολα καλα θα πανε! :) 

Αν χαιρόμουν με τις ενέσεις?...μμμμ.... Ανάλογα... βασικά οι cetrotide συνήθως με πονουσαν και μετα φούσκωνε εκείνο το σημειο που την εκανα και με ετρωγε κτλ οπότε συχτήριζα λίγο... Η Gonal όμως ηταν η αγαπημενη μου, την αγαπησα.. πανευκολη και μόνο μια φορα πονεσα! Αφου τωρα που δεν κανω κατι μου λειπει... χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαα @peacock και εμενα ετει παθενανε τις gonal τις εκανα τις αλλες φορες τωρα εκανα menopur aperkap cotrotide και τωρα κανω inohep (αντιπικτυκες) αυτες πονανε και οι prolutex πονανε το φαρμακο ειναι που ενοχλει βασηκα αλλα ολα καλα θα ξεχαστουνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιότερα που είχα κανει διέγερση με menopur για σπερματεγχυση και όσες φορες εκανα pregnyl ή ovitrelle μου τις εκανε ο αντρας μου ή πήγαινα σε φαρμακοποιό αν ελειπε..

Αυτη τη φορα το πήρα ζεστά, gonal-cetrotide-arvekap όλα μόνη μου!!! Ενιωσα περηφανη για μενα.. χαχαχα Εσυ κορίτσακι μου μόνη σου τις εκανες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα οχι η αδερφη μου ειναι νοσηλευτρια και ξερει αλλα αυτη τη φορα τις ποιο πολες ο αντρας μου εγω αντε να εκανα δυο!!!!!χχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η love30 είπε:

@peacock τι εγινε αδιαθετισαμε αδιαθετισαμε!!!! Συγνωμη δεν θελω να σε ανχοσω απο ενδιαφερον ρωταω!!!!!! @jazz tι κανεις πως εισαι?

τι να κάνω.. Περιμένω, προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά! Αν κ χθες σαν να πονούσε η κοιλιά μου, σαν να ΜΗΝ πονάει το στήθος μου.. Ουφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η love30 είπε:

 Εγω καλα εκανα ξανα χωριακη ολα καλα μονο η tsh ειναι ανεβασμενη θα παω και θα μου δοσει ποιο πολη δοση απο το t4

γιουπιιι!!! μπράβο κοριτσάκι μου. Ανέβηκε κιόλας η άτιμη tsh? θα την στρωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz το στηθος δεν με ποναει αλλα ετσι ετσι να πονας σαν πονους περιοδου ειναι καλοοοοοοοοο ειναι θετικοοοοο εγω ετσι ποναγα τουλαχιστον τωρα δεν ξερω σε καθε γυναικα πως ειναι αλλα εγω λεω για τα δικα μου συπτωματα!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόνο εγώ δηλαδή ουρλιαζα με την βραδινή μου?Ήταν ενδομυϊκά στο γλυκό και τρυφερό ποπουδινο μου.Ενώ οι πρωινές μου,(υποδόρια) τις έκανα μόνη μου στην κοιλιά μου και δεν καταλαβενα τίποτα. Μακάρι να τις έκανα και τις βραδυνές μου υποδόρια αλλά μου είπε ο γιατρός ότι είναι καλύτερα η συγκεκριμένη να γίνετε έτσι.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η love30 είπε:

@jazz το στηθος δεν με ποναει αλλα ετσι ετσι να πονας σαν πονους περιοδου ειναι καλοοοοοοοοο ειναι θετικοοοοο εγω ετσι ποναγα τουλαχιστον τωρα δεν ξερω σε καθε γυναικα πως ειναι αλλα εγω λεω για τα δικα μου 

σήμερα ομως τιποτα.. Γενικα νιωθω σαν να ξεπρηστηκα. Μια μέρα έμεινε ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μονο μια εκανα το τελευταιο βραδυ στον ποπο και παλι τις αλλες φορες αυτη τη φορα υποδοεοιες ολες!!!!!παλι καλα γιατι εκεινη ποναγεεεεεεε3!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...