Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΩ AVERKAP


MARIA1986

Recommended Posts

Μενω Ηρακλειο Κρητη..θα ξεκινησουμε μολις βρουμε τα χρηματα ο γιατρος μου ειπε απο φαρμακα μεριοναλ αρβεκαπ και πρεγκνυλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΕΣ ΛΗΓΟΥΝ ΤΕΛΗ ΜΑΡΤΙΟΥ

ΕΧΩ ΚΑΙ ΜΙΑ PREGNYL που ληγει 2019

ρωτα τον γιατρο σου οπως εκανε μια κοπελα που της εδωσα gonal ενεσεις που ληγανε αν μπορεις να τις χρησιμοπιοησεις μετα την ληξη γιατι τις gonal μπορεις μεχρι και καποιο καιρο μετα.

Δεν θα περασεις επιτροπη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θα περασω επιτροπη οχι γτ ειναι χρονοβορο πολυ... Και μου εδωσε αυτα τα 3 φαρμακα που ειναι λιγο πιο οικονομικα merional arvekap pregnyl 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΓΙΑ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ (ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ).ΑΝ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΣΤΑ ΣΤΕΛΝΩ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΥΤΙ ΒΙΤΑΜΙΝΕΣ WELLMEN CONCEPTION ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΖΥΓΟ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΙ AVERKAP ΛΗΓΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΜΗΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοπελα μου εδω στην κρητη επομενο ραντεβου για επιτροπη εχει τον ιουνιο και εκτος αυτου και απο αλλα προβληματα υγειας που εχουμε και εγω και ο συζηγος δεν μπορουμε να ταλαιπωρηθουμε κι αλλο με τις επιτροπες ειμαι σε αναπηρικο αμαξιδιο εγω και ο αντρας μου εχει σκληρηνση κατα πλακας και εχουμε ποσοστο αναπηριας  και οι μετακινησεις ειναι λιγο δυσκολες καταλαβαινεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...