Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕVI1986 είπε:

κοριτσια μου 135η χοριακη μου!!!! Σα; αγαπω!!!

Μπραβοοοο ο! !!!!πόσο χαίρομαι με τέτοια ποστ!!!!!!!!!!!!τελικά είναι εμφυτευση το ροζ!!!!!με το καλό! !!!!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Athena D. & @ditaki & @Κατερινάκι/only love σας ευχαριστώ όλες σας από καρδιάς!!! Εύχομαι επίσης με όλη τη δύναμη της ψυχής μου, σε όλες τις κοπέλες  να δείτε αποτελέσματα σα τα δικά μου και μεγαλύτερα και μάλιστα σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Διαβασα για το Self Clear εχεις ιδεα τι παιζει με αυτο?

Εγώ έκανα αυτό το μήνα βγήκε αρνητικό και ήταν σωστό.Εχω ακούσει καλές κριτικές!!Στις οδηγίες λέει ότι δείχνει 8 μέρες μετά την επαφή-ωορρηξία!!Δηλ. 3 μέρες που θέλει το πολύ η σύλληψη και 5 να ανιχνεύσει.Στην ουσία 6 μέρες πριν την αναμενόμενη περιοδο(8+6=14 μέρες μετά την ωορρηξία που θέλουμε να αδιαθετήσουμε).Σου εύχομαι με ++++++++!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω αυτα διαβαζα τωρα... και παλι σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα....πφφφφφφ....Θα φανει!!!! Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ ++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Και εγω αυτα διαβαζα τωρα... και παλι σε καθε κοπελα ειναι διαφορετικα....πφφφφφφ....Θα φανει!!!! Ευχαριστω πολυ πολυ πολυ ++++++

Αν υποπτεύεσαι ότι δεν ξέρεις την ωορρηξία μη το κάνεις ή έχεις μεγάλους κύκλους!!Πότε περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΕVI1986 είπε:

@Athena D. & @ditaki & @Κατερινάκι/only love σας ευχαριστώ όλες σας από καρδιάς!!! Εύχομαι επίσης με όλη τη δύναμη της ψυχής μου, σε όλες τις κοπέλες  να δείτε αποτελέσματα σα τα δικά μου και μεγαλύτερα και μάλιστα σύντομα!!!

Μακαρι κοπελα μου!!!!!Να ειναι ο τυχερος μηνας για πολλα κοριτσια!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

@Cartoo_n δεν το έχω κάνει ποτέ και δεν εχω προσωπική άποψη

Κάντο να μας πεις...

Εγω το εκανα ,την14 η μερα μετά την πιθανή σύλληψη , αλλα δεν εδειξε τιποτα...Ετσι κ αλλιως δεν περιμενα να δειξει κατι αυτον το μηνα,αλλα δεν συγκρατηθηκα!χιχιχιχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

κοριτσια μου 135η χοριακη μου!!!! Σα; αγαπω!!!

Bravo κοριτσι μου με το καλο ολα καλα να σου πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο Δευτέρα_Τρίτη θα πάμε στον γυναικολόγο μου να μας πει κι εκείνος οτι όλα είναι καλά!! Ευχαριστώ @love30 μου!! Καλά να πάνε όλα σε κοπέλες που αναμένουν την καθυστέρησή τους όπως επίσης και στις εγκυούλες μας!!!

@ditaki όντως τώρα έγινε-γίνεται η εμφύτευση... η μικροβιολόγος κορίτσια μου είπε οτι αν έπαιρνα test εγκυμοσύνης οριακά μπορεί να έβγαινε κι αρνητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

Απο Δευτέρα_Τρίτη θα πάμε στον γυναικολόγο μου να μας πει κι εκείνος οτι όλα είναι καλά!! Ευχαριστώ @love30 μου!! Καλά να πάνε όλα σε κοπέλες που αναμένουν την καθυστέρησή τους όπως επίσης και στις εγκυούλες μας!!!

@ditaki όντως τώρα έγινε-γίνεται η εμφύτευση... η μικροβιολόγος κορίτσια μου είπε οτι αν έπαιρνα test εγκυμοσύνης οριακά μπορεί να έβγαινε κι αρνητικό.

είχες με το αιμα πόνους περιοδου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

είχες με το αιμα πόνους περιοδου;;;

δεν ήτανε αίμα είναι ροζ-καφε υγρά ελάχιστα. Ναι, τις 2 πρώτες μέρες είχα κανονικούς πόνους περιόδου, πιο υποφερτούς φυσικά. Το πρωί δεν είχα τίποτα αλλά τώρα το απόγευμα έχω πάλι λίγα πονάκια, σα σουβλιές θα τα χαρακτήριζα...επίσης η θερμοκρασία έπαιζε απο 36,8-37,4. Βέβαια κανα 2 μέρες την πέτυχα πιο πολύ στο 36,8 και λέω άντε έπεσε οπότε θα αδιαθετήσω αλλά όλα καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

δεν ήτανε αίμα είναι ροζ-καφε υγρά ελάχιστα. Ναι, τις 2 πρώτες μέρες είχα κανονικούς πόνους περιόδου, πιο υποφερτούς φυσικά. Το πρωί δεν είχα τίποτα αλλά τώρα το απόγευμα έχω πάλι λίγα πονάκια, σα σουβλιές θα τα χαρακτήριζα...επίσης η θερμοκρασία έπαιζε απο 36,8-37,4. Βέβαια κανα 2 μέρες την πέτυχα πιο πολύ στο 36,8 και λέω άντε έπεσε οπότε θα αδιαθετήσω αλλά όλα καλά!!

Δοξα το Θεο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!Σε ρωταω γιατι εχω καθυστερηση 1 μερα και πονους περιοδου και ελπιζω... μηπωςςςς...Τα φιλια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ΕVI1986 είπε:

Αλήθεια;;;!!! έχεις σταθερό κύκλο;;

 

Το τελευταιο διαστημα οχι ιδιατερα...Ενα μήνα ερχεται στην ωρα του ,ενα δεν ερχεται.. Αλλα ελπιζω...ακομα.Η θερμοκρασια ανεβαινει οταν μενεις εγκυος;;;Ειμαι τελειως ασχετη..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Το τελευταιο διαστημα οχι ιδιατερα...Η θερμοκρασια ανεβαινει οταν μενεις εγκυος;;;Ειμαι τελειως ασχετη..

 

Λοιπόν, κατα την ωορρηξία ανεβαίνει η θερμοκρασία μας και διατηρεί αυτά τα δέκατα μέχρι να αδιαθετήσουμε (φτου φτου μακριά απο μας), αν όμως έχουμε καθυστέρηση και η θερμοκρασία μας διατηρεί αυτά τα δέκατα, τότε διάβασα οτι είναι πολύ πιθανό να έχουμε ενα γονιμοποιημενο ωαριάκι που κόβει βόλτες μέσα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ΕVI1986 είπε:

Λοιπόν, κατα την ωορρηξία ανεβαίνει η θερμοκρασία μας και διατηρεί αυτά τα δέκατα μέχρι να αδιαθετήσουμε (φτου φτου μακριά απο μας), αν όμως έχουμε καθυστέρηση και η θερμοκρασία μας διατηρεί αυτά τα δέκατα, τότε διάβασα οτι είναι πολύ πιθανό να έχουμε ενα γονιμοποιημενο ωαριάκι που κόβει βόλτες μέσα μας!!!

Ωραια!Θα παρατηρησω θερμοκρασια...Αχ!!!!Σε ευχαριστω πολυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Αν υποπτεύεσαι ότι δεν ξέρεις την ωορρηξία μη το κάνεις ή έχεις μεγάλους κύκλους!!Πότε περιμένεις?

Διαβασα περιπτωσεις κοριτσιων που βγηκε θετικο και στις δεκα μερες μετα την επαφη.....σε αλλες παλι που ηταν βγηκε αρνητικο. Εγω θα το κανω ετσι να μην το σκεφτομαι γιατι εζω σκασει και ας βγει αενητικο βρε αδερφε ας αρκει να βγει θετικο μετα χαχαχαχα ^_^ θα το κανω και οτι γινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Διαβασα περιπτωσεις κοριτσιων που βγηκε θετικο και στις δεκα μερες μετα την επαφη.....σε αλλες παλι που ηταν βγηκε αρνητικο. Εγω θα το κανω ετσι να μην το σκεφτομαι γιατι εζω σκασει και ας βγει αενητικο βρε αδερφε ας αρκει να βγει θετικο μετα χαχαχαχα ^_^ θα το κανω και οτι γινει.

Καντο.Δεν χανεις τιποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ditaki είπε:

@Cartoo_n δεν το έχω κάνει ποτέ και δεν εχω προσωπική άποψη

Κάντο να μας πεις...

Κοριτσια ειμαι σε ταξιδι και εστειλα μημυμα στον καλο μου "ετοιμασε ζεστο μπανακι, φαγητο και ενα self clear!!!Χαχαχαχαχα εγκεφαλικο (αφου καταλαβε τι ειναι αυτο γιατι νομιζε οτι ειναι κατι απο τα χιλιαδες καλλυντικοειδη που χρησιμοποιω...Κλαιω ^_^)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Διαβασα περιπτωσεις κοριτσιων που βγηκε θετικο και στις δεκα μερες μετα την επαφη.....σε αλλες παλι που ηταν βγηκε αρνητικο. Εγω θα το κανω ετσι να μην το σκεφτομαι γιατι εζω σκασει και ας βγει αενητικο βρε αδερφε ας αρκει να βγει θετικο μετα χαχαχαχα ^_^ θα το κανω και οτι γινει.

Nαι κάντο!!Πιο πολύ αγωνία θα χεις αλλιώς!!Σου εύχομαι θετικότατο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ωραια!Θα παρατηρησω θερμοκρασια...Αχ!!!!Σε ευχαριστω πολυ!!!!!!

 

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Cartoo_n είπε:

Κοριτσια ειμαι σε ταξιδι και εστειλα μημυμα στον καλο μου "ετοιμασε ζεστο μπανακι, φαγητο και ενα self clear!!!Χαχαχαχαχα εγκεφαλικο (αφου καταλαβε τι ειναι αυτο γιατι νομιζε οτι ειναι κατι απο τα χιλιαδες καλλυντικοειδη που χρησιμοποιω...Κλαιω ^_^)

@Athena D. τίποτα κορίτσι μου κι εγώ τα έμαθα αυτές τις μέρες...ξέρεις τι διάβασμα έχω ρίξει;;

@marillia σου εύχομαι ένα θετικότατο τεστάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Δοξα το Θεο να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!Σε ρωταω γιατι εχω καθυστερηση 1 μερα και πονους περιοδου και ελπιζω... μηπωςςςς...Τα φιλια μου!!!!!!

Αθηναααααα!!!!λεεεςς?? Αχ μακάρι κορίτσι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ΕVI1986 είπε:

κοριτσια μου 135η χοριακη μου!!!! Σα; αγαπω!!!

συγχαρητήρια!!!! Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...