Μετάβαση σε περιεχόμενο

1 ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ, ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΕΝΟ


Recommended Posts

META APO MIA ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΧΕΙ ΔΙΑΛΥΘΕΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ, ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΤΟΣΟ ΧΑΛΙΑ ΑΡΑΓΕ:dry: :dry: :dry: :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι εγω!!!!Μετα βεβαια απο μια σπερματεγχυνση κ οχι απο εξωσωματικη,που ειναι σιγουρα πολυ πιο δυσκολο κ πιο ψυχοφθορο,δεν το συζηταω.Ομως πραγματικα μπορω να σε καταλαβω κ να σε νοιωσω κ να μην με τρομαξουν αυτα που γραφεις γιατι εχεις απολυτο δικιο να νοιωθεις ετσι.Πιστευω πως καπως ετσι θα ενοιωθε κ καποια η οποια θα ειχε μια αποβολη.Τα συναισθηματα ειναι παρομοια κ με τον εναν η τον αλλο τροπο,δυστηχως βιωνεις την απωλεια.Στην συγκεκριμενη δικη σου περιπτωση ειναι σαν να σου ξεριζωσαν ενα κομματι σου.Και εγω ετσι θα ενοιωθα.Ξερεις δεν θελω ουτε συμβουλες να σου δωσω,ουτε να προσπαθησω να σε πεισω να μην νοιωθεις ετσι.Μονη σου θα βρεις την ακρη κ καποια στιγμη θα συνελθεις απο ολο αυτο.Γιατι;;;Γιατι την επομενη φορα σιγουρα θα ειναι η τυχερη σου,για αυτο μαζεψε τα κουραγια σου κ προχωρα.Η ζωη πολλες φορες μας κανει πλακα,φταιμε εμεις που δεν γελαμε μαζι της κ την παιρνουμε τοσο στα σοβαρα!!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κoριτσακι μου,μη λες τετοια!Λογικο ειναι που στενοχωρηθηκες,αλλα μην τα βλεπεις ετσι μαυρα...!Θα κανεις κι αλλες προσπαθειες και το μωρακι θα ερθει,μην απογοητευεσαι καλη μου!Με τετοιες σκεψεις μονο κακο στον εαυτο σου κανεις!Ολα αυτα τα δυσκολα που περνας τωρα,θα περασουν,κανε υπομονη και αδειασε το μυαλο σου απο τις αρνητικες σκεψεις οσο μπορεις,ειναι ο σιγουρος δρομος για την ευτυχια!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι μετά από τρίτη εξωσωματική. Την Τετάρτη έπρεπε να έχω κάνει χοριακή, αλλά με πρόλαβε η ¨κόκκινη επέλαση": αδιαθέτησα την ημέρα της γυναίκας! Προγραμμάτισε την επόμενη, αυτό θα σου δώσει κουράγιο και στόχο:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

avrio tha mpo xirurgio gia na mu parun ta oaria gia tin 5 exosomatiki. kai fisika den ithela na pethano apo tis apotixies.sinerthe kai min les vlakies.signomi pu se malono.h WAITING exei dikio autos einai enas kalos stoxos.kai an ine kapios pu katalaveni ime kai ego.tha ta xexasume ola otan kratisume to moromas agalia.perpatise lipon oso mporis pio grigora kontatu.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Synnefaki

tha ta katafereis tin epomeni fora...

...min xamilwneis to kefali!!!

Ola tha pane kala!

Waiting, eisai aisiodoksi kai auto einai

thetiko apo mono tou...!

Kali epityxia kai se sena...!!!

Gorgina mou, me to kalo koritsi mou

gia aurio, na exeis ta thetika sou apotelesmata...!!!

Eisai pragmatika aksiothaumasti.......... sygxaritiria

gia tin stasi sou!

Koritsia, o Theos mazi sas.,.

Oles perasame dyskola...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι καλημερα κ απο εμενα αγαπη μου ξερω πως ειναι πολυ δυσκολο να ξεπερασεις μια αποτυχημενη εξωσωματικη γιατι περασα κ εγω αυτο το σταδιο πριν 3 χρονια ειχα μια αποτυχημενη προσπαθεια ημουν χαλια δεν ηθελα να βγενω εξω να πηγενω πουθενα συνεχως εκλαιγα κ γενικα ο οργανισμος μου εκανε κ αυτος τα δικα του,για 6 μηνες ενω περιμενα περιοδο μεχρι να πω το πρωι μου ηρθε το βραδυ τελος, στο τελος επαθα κ μια βροχιτιδα ωσπου χρειαστηκα 2 μηνες κ κατι να το ξεπερασω,ειχα φτασει στο σημειο να λεω αφου δεν πεθανα με τοσα που τραβηξα εχει ο θεος.τελος παντων αφησα περασανε 3 χρονια κ ξαναπροσπαθησα κ ευτηχως τωρα περιμενω τον μπεμπακο μου, δε σου λεω ν'αφησεις το χρονο που αφησα εγω απλα να το δεις πιο χαλαρα κ οταν νιωσεις ετοιμη ξαναπροσπαθησε,καλη τυχη κοριτσι μου.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συννεφακι καταλαβαινω πως νιωθεις.εκανα κι εγω μια αποτυχημενη εξωσωματικη το σεπτεμβριο.ημουν χαλια για αρκετο καιρο.ο χρονος παντα γιατρευει.μην απογοητευεσαι.η υποθεση αυτη θελει πεισμα και επιμονη.θα ερθει το μωρο.περασε χαλαρα το τριμηνο και ξαναπροσπαθησε.ειμαι σιγουρη οτι ολες θα τα καταφερουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι σε νιωθω απολυτα..αν και η δικη μου περιπτωση δεν εχει να κανει με αποτυχημενη εξωσωματικη (ακομα..ισως)

Ειναι καταστασεις που μας κανουν οντως να θελουμε να τα παρατησουμε να παραδωσουμε τα οπλα..και "τι χειροτερο μπορει να συμβει"

Τουλαχιστον να μην τρεφουμε ελπιδες που διαψευδονται..

Ναι,λοιπον, σε καταλαβαινω, οπως πιστευω και πολλες αλλες κοπελες απο εδω

Η λυση δεν ξερω ποια ειναι..παλευω να τη βρω ..

Ισως να βλεπουμε τα καλα που μας συμβαινουν(οσο κι αν η απογοητευση μας τυφλωνει)

Να ακουμε τις εμπειρειες αλλων που περασαν τα ιδια ή και χειροτερα ..ωσπου καποια στιγμη δικαιωθηκαν..

Αυτα..καλο κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφακι μου!!!Μην απελπιζεσαι κοριτσακι μου!!Ειναι μεγαλη η ψυχικη φθορα το καταλαβαινω αλλα μην χανεις το κουραγιο και την δυναμη σου!!Σιγουρα πολλες κοπελες ειναι στην δικη σου θεση αλλα κι οσες δεν ειμαστε σε καταλαβαινουμε!Σου στελνω τις ευχες μου η δευτερη εξωσωματικη να ειναι και η τυχερη!!!Ευχομαι ολοψυχα να μην χρειαστει κι αλλη!Να εισαι δυνατη και να ελπιζεις, θα ρθει καλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...