Μετάβαση σε περιεχόμενο

inasl

Recommended Posts

στις πριν 18 ώρες, ο/η inasl είπε:

@elena 2 μου ευχαριστω φοβαμαι παρα πολυ το αρνητικο τεστ φοβαμαι να κανω??

ακριβώς στην ίδια κατάσταση κορίτσι μου! 2η μέρα καθυστέρηση,και  δυο τρεις μέρες το στομάχι μου άνω κάτω..  αλλά δεν μου πάει να κανω τεστ.... Ίσως από τις ζεστες το καλοκαίρι. Από δευτέρα αν δεν έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@jazz μου κ εγω σκεφτομαι οτι το μυαλο μου μου παιζει παιχνιδια. Οτι θα κανω τεστ οτι θα ειναι αρνητικο και μετα απο κανα μισαωρο θα μ ερθει περιοδος.. οπως παντα...?

Τι να πω...μονο ο χρονος θα μας δειξει ❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου βάλε ένα χρονικό περιθώριο που θα το ορίσεις εσυ. (πχ είτε έρθει είτε όχι εγώ την Τρίτη  το πρωί θα το κάνω)να πάψεις να έχεις άνχος έστω αυτές τις 3ς-4ς μέρες.Όχι ότι δεν θα σου περνάει από το μυαλό άλλα τουλάχιστον θα είσαι λίγο πιο χαλαρη.

Εγώ έτσι κάνω,γιατί στο τέλος θα τρελαθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω τρελαθει ηδη ??

Θα το κανω Δευτερα και οτι θελει ας ειναι... απλα ειμαι μονιμως στην τσιτα εδω και καμια βδομαδα νομιζω οτι ερχεται απο στιγμη σε στιγμη??❤❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγγνωμη αλλα εγω στη θεση σου θα Ειχα κανει ενα τεστ εφοσον ειχα καθυστέρηση. Οσο πιο πολυ νωρις γνωριζεις για την εγκυμοσύνη τοσο το καλύτερο. Θα πρέπει να παρεις φυλικο οξυ και μπορει να προκύψει οτιδηποτε κ να θελει προσοχή. Οκ κατανανοητο οτι δε θες να δεις αρνητικο αλλα αν εισαι έγκυος καλο ειναι να το ξερεις οσο πιο νωρις γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αντεχω αλλο αυτη την αναμονη. 

Αυριο δεν εχει και κανενα εφημερευον φαρμακειο κοντα μου πωπω τι ωραια... αναγκαστικα δευτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/7/2017 at 1:23 ΠΜ, ο/η inasl είπε:

Ξενυχταω παλι και σκεφτομαι αν ειμαι τρελη

Ειμαι 6 μερες μετα την οωρηξια και εχω θερμοκρασια 36.9-37 και απτο πρωι εχω κραμπες ισα ισα οχι τιποτα να ποναει, και ενα αισθημα στο στομαχι σαν λιγη ναυτια μια μονιμη αναγουλα εχω. Και συχνοουρια ισως να παω στην τουαλετα 2 φορες παραπανω μεστη μερα απ οτι παντα.

Δεν ειναι τοσο αυτο το θεμα μου οσο το ενστικτο που εχω οτι αυτος ειναι ο μηνας μ. Σκεφτομαι βεβαια μηπως παλαβωσα αλλα γι αυτο σας ρωταω μηπως και καποια αλλη κοπελα ειχε ενστικτο οτι ειναι εγκυος απο πολυ νωρις! Το θελω πολυ αλλα σκεφτομαι μην μ δημιουργω συμπτωματα απ τη λαχταρα μου...

Ευχαριστω πολυ ❤

Γειά σου inasl :) Είχαμε νέα;;;Κι εγώ σ'αυτή τη φάση είμαι. Τον προηγούμενο μήνα ξεκινήσαμε και ενώ είχα την αίσθηση ότι κάτι συμβαίνει , έβλεπα πρήξιμο στο στήθος, τσιμπηματάκια στην κοιλιά και άλλα διάφορα, η περίοδος μου ήρθε κανονικά... Περιμένω τώρα να δω αν γίνει κάτι ,αλλά προσπαθώ να βγάζω από το μυαλό μου πιθανά συμπτώματα γιατί είναι νωρίς και δεν θέλω να απογοητευτώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα μεχρι την αλλη ακρη του κοσμου αλλα βρηκα εφημερευον.

Αρνητικο το clearblue.

Όμως εβλεπα μια αχνη γραμμη καπου στο βαθος την οποια δεν την εβλεπε ο αντρας μ ομως.

Εχω τρελαθει τελειως το σωμα μου με κοροιδευει... και τα ματια μ επισης πραγματικα εβλεπα μια γραμμη καπου εκει υπερβολικα αχνη αλλα μαλλον κανουν τα ματια μου πουλακια...

Περιμενω να ερθει η περιοδος λοιπον... αν δεν ερθει σε 5 μερες ακομα θα ξανακανω αν και δν εχω πια ελπιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομως οταν κανω τεστ και ειναι αρνητικο παντα μετα απο λιγο μου ερχεται η αναθεματισμενη....

Τωρα οχι...

Επισης πως εξηγουνται με αλλο τροπο οι 2 κιληδες ροζ αιμα πριν 1 βδομαδα αν δεν ειμαι εγκυος? Εψαξα λογους στο ιντερνετ αλλα δεν μου ταιριαζει κανεις..

Επισης εχω διαλυσει ολο το ιντερνετ και βρηκα περιπτωσεις γυναικων που τους συνεβη αυτο και το τεστ μπορει να μη βγηκε ποτε θετικο.

Απλα τρελενομαι περισοτερο ετσι.. τι να πω. Περιμενω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η inasl είπε:

Ομως οταν κανω τεστ και ειναι αρνητικο παντα μετα απο λιγο μου ερχεται η αναθεματισμενη....

Τωρα οχι...

Επισης πως εξηγουνται με αλλο τροπο οι 2 κιληδες ροζ αιμα πριν 1 βδομαδα αν δεν ειμαι εγκυος? Εψαξα λογους στο ιντερνετ αλλα δεν μου ταιριαζει κανεις..

Επισης εχω διαλυσει ολο το ιντερνετ και βρηκα περιπτωσεις γυναικων που τους συνεβη αυτο και το τεστ μπορει να μη βγηκε ποτε θετικο.

Απλα τρελενομαι περισοτερο ετσι.. τι να πω. Περιμενω.

Γιατι δεν πας αυριο να κανεις μια χοριακη;Εκει θα δειξει 100% οποτε θα σου φυγει και το αγχος.Εγω οταν εκανα εμβρυομεταφορα και τις δυο φορες μου ειχανε πει μετα απο 14 μερες να παω για χοριακη αλλα την πρωτη φορα πηγα την εβδομη μερα και την δευτερη την ογδοη γιατι ειχα λιγο αιμα οπως εσυ και εκλαιγα και μου ειπε ο γιατρος ελα γιατι αγχωθηκες και η χοριακη βγηκε θετικη.Μονο ετσι θα ηρεμησεις και δεν θα αγωνιας.Βουρ για χοριακη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η inasl είπε:

Ομως οταν κανω τεστ και ειναι αρνητικο παντα μετα απο λιγο μου ερχεται η αναθεματισμενη....

Τωρα οχι...

Επισης πως εξηγουνται με αλλο τροπο οι 2 κιληδες ροζ αιμα πριν 1 βδομαδα αν δεν ειμαι εγκυος? Εψαξα λογους στο ιντερνετ αλλα δεν μου ταιριαζει κανεις..

Επισης εχω διαλυσει ολο το ιντερνετ και βρηκα περιπτωσεις γυναικων που τους συνεβη αυτο και το τεστ μπορει να μη βγηκε ποτε θετικο.

Απλα τρελενομαι περισοτερο ετσι.. τι να πω. Περιμενω.

Κοριτσακι μου, πραγματικα λυπαμαι.. να κανεις χοριακη αν δεν ερθει σε 2-3 μερες κ ακομη κ αν ειναι αρνητικη να πας σε γυναικολογο. Ισως αυτες οι σταγονες που ειδες ηταν η περιοδος σου που για καποιον λογο δε συνεχιστηκε.. επισης, αν εχεις πατατηρησει κ αλλες φορες καθυστερηση, παλι πρεπει να το κοιταξεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η inasl είπε:

Ομως οταν κανω τεστ και ειναι αρνητικο παντα μετα απο λιγο μου ερχεται η αναθεματισμενη....

Τωρα οχι...

Επισης πως εξηγουνται με αλλο τροπο οι 2 κιληδες ροζ αιμα πριν 1 βδομαδα αν δεν ειμαι εγκυος? Εψαξα λογους στο ιντερνετ αλλα δεν μου ταιριαζει κανεις..

Επισης εχω διαλυσει ολο το ιντερνετ και βρηκα περιπτωσεις γυναικων που τους συνεβη αυτο και το τεστ μπορει να μη βγηκε ποτε θετικο.

Απλα τρελενομαι περισοτερο ετσι.. τι να πω. Περιμενω.

Ασχέτως  με την δίκη μου κατάληξη , ειχα βιοχημική , περίμενα 23 και 21 ειχα δει καφε στο εσώρουχο έβαζα σερβιέτα να περιμένω κ τιποτα έκανα δυο τεστ αρνητικά με καθυστερηση τριών ημερών και τελικά 6η ημερα χοριακη θετική ! 

Ευχομαι απο τα βάθη της καρδιάς μου να ηταν η εμφύτευση της μεγάλης αγάπης της ζωής σου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ...

Δεν αντεχω να ξαναδω αρνητικο τεστ. Ουτε να παω για εξεταση... ισως να περιμενω μια βδομαδα η και παραπανω ακομη αν καθυστερησει και τοτε θα το ελεγξω και παλι..

Εψαχνα ολη την ωρα σημερα (κακως) σε φορουμ για περιπτωσεις που το θετικο τεστ αργισε να εμφανιστει. Και ειδα περιπτωσεις οπου η περιοδος αργουσε να εμφανιστει πολυ περισσοτερο απο μια βδομαδα. Μου εδωσε ελπιδα αλλα ταυτοχρονα με εκανε πιο μουρλη ακομα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η inasl είπε:

Κοριτσια ευχαριστω παρα πολυ...

Δεν αντεχω να ξαναδω αρνητικο τεστ. Ουτε να παω για εξεταση... ισως να περιμενω μια βδομαδα η και παραπανω ακομη αν καθυστερησει και τοτε θα το ελεγξω και παλι..

Εψαχνα ολη την ωρα σημερα (κακως) σε φορουμ για περιπτωσεις που το θετικο τεστ αργισε να εμφανιστει. Και ειδα περιπτωσεις οπου η περιοδος αργουσε να εμφανιστει πολυ περισσοτερο απο μια βδομαδα. Μου εδωσε ελπιδα αλλα ταυτοχρονα με εκανε πιο μουρλη ακομα ??

Πιστευω οτι πρεπει να χειριστεις πιο ψυχραιμα την καστασταση. Εχεις ηδη τοσες μερες κσθυστερηση κ θα περινενεις αλλες τοσες??? Καταρχην αυτο δεν ειναι σωστο για το σωμα σου.. αν εχουμε ευχαριστα νεα κ  εισαι εγκυος καλο ειναι να το ξερεις νωρις κ αν τα νεα δεν ειναι τοσο ευχαριστα, καλο θα ειναι να ξερεις αν πχ εχεις μια βιοχημικη η αν πρεπει να απευθυνθεις στον γιατρο σου για να σε συμβουλεψει, προκειμενου να αδιαθετησεις.. για μενα να το ψαξεις. Επειδη διαβασα οτι εχεις κανει πολλα τεστ, σημαινει οτι εχεις συχνα  καθυστερησεις. Πρεπει να ξερεις τον λογο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rosemary είπε:

Πιστευω οτι πρεπει να χειριστεις πιο ψυχραιμα την καστασταση. Εχεις ηδη τοσες μερες κσθυστερηση κ θα περινενεις αλλες τοσες??? Καταρχην αυτο δεν ειναι σωστο για το σωμα σου.. αν εχουμε ευχαριστα νεα κ  εισαι εγκυος καλο ειναι να το ξερεις νωρις κ αν τα νεα δεν ειναι τοσο ευχαριστα, καλο θα ειναι να ξερεις αν πχ εχεις μια βιοχημικη η αν πρεπει να απευθυνθεις στον γιατρο σου για να σε συμβουλεψει, προκειμενου να αδιαθετησεις.. για μενα να το ψαξεις. Επειδη διαβασα οτι εχεις κανει πολλα τεστ, σημαινει οτι εχεις συχνα  καθυστερησεις. Πρεπει να ξερεις τον λογο.

Συμφωνώ απόλυτα με τη Rosemary. Μην αποφεύγεις τη κατάσταση.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!

Inasl, οπως βλεπεις ολες οι κοπελες που σου γράφουμε εδω επιμενουμε στο να δεις τι γίνεται.. Οχι για να ικανοποιησουμε καποιο δικο μας ποθο μα γιατι φαίνεται πως η κατι εχει ξεκινησει και ΠΡΕΠΕΙ να διαγνωστει,η κατι δε παει καλα και πρεπει να συμβουλευτεις το γυναικολογο σου.

Σε καμια περίπτωση και εγω δε πιστευω πως το να μη κανεις κατι φοβουμενη του αποτελεσματος θα οφελησει πουθενα.ισα ισα η θα πλαθεις σεναρια αρνητικα η θετικα.. Το πρόβλημα ειναι ομως πως θα ειναι απλα σεναρια...

Οποτε λοιπον καλο θα ηταν πρωτα απο ολα να ενημερωσεις τον γυναικολογο σου ο οποιος και θα σε κατευθυνει στο σωστό βημα.

Οπως ολες μας, έτσι κ εσυ εχεις βαρεθει να βλεπεις αρνητικα τεστ..και απογοήτευση. Τωρα ομως με τοσες μερες καθυστερηση πρεπει να φερθεις ηρεμα κ υπευθυνα.στο κατω κατω υπάρχει μια μεγαλη πιθανότητα να εχεις ενα μικρο σπορακι μεσα σου που χρειάζεται τις βιταμίνες του κ σιγουρα οχι το αγχος που παραπανω μας αναφερεις πως εχεις!!

Πραξε υπευθυνα λοιπον,χωρις φοβο! Ας μη μας τρομαζει ενα αρνητικο τεστ και ας μη σταματαει τη ζωη μας!

Περιμένουμε τα αποτελεσματα σου και να γιορτασουμε όλες μαζι τς χαρμοσυνα ευχομαι!!!!!! Καλη επιτυχιαα!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ!

Οχι γενικως δεν εχω καθυστερησεις.. τα τεστ τα εκανα τη μερα που επρεπε να ρθει περιοδος η αντε να αργουσε 2 μερες καμια φορα και με το που το εκανα ερχοταν ?

Εχετε δικιο.. αυτη τη βδομαδα θα παω για χοριακη❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πω μόνο να εμπιστεύεστε το έντσικτο σας αλλά μην το μπερδεύεται με την έντονη επιθυμία σας.

Στην πρώτη μου εγκυμοσύνη ήξερα ότι ήμουν έγκυος από την 26 μέρα του κύκλου μου και στην 31 μέρα έκανα τεστ και ήταν τέρμα θετικό. Είχα αρκετές μέρες συχνοουρία (σηκωνόμουν 2 φορές μέσα στην νύκτα),σύμπτωμα που είχα σε όλη την εγκυμοσύνη, και το στήθος μου είχε πρηστεί. Όταν πια είδα και δύο καφέ κηλίδες ήμουν πλέον σίγουρη.

Τώρα πήρα μπρος και για το δεύτερο....

Μακάρι όλες να έχουμε σύντομα τα νέα που θέλουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειλικρινα δε καταλαβαινω τι περιμένεις..ακομα και εγκυμοσύνη να μην υπάρχει Πρέπει να το ψαξεις. 

Εγω με σταθερο κύκλο ειχα καθυστερηση μια εβδομαδα εκανα χοριακη ηταν αρνητικη κ πηγα στο γιατρό μου. 

Συγγνώμη κιολας αλλα δε καταλαβΑίνω γιατι το καθυστερεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η inasl είπε:

Οχι ακομα

Μεχρι κι εγώ που εχω ενα κυκλο οοοοοτι να ναι λόγω ΣΠΩ τυπικά στις 40-45 μερες θα κανω ενα τεστακι.... κι εσυ με σταθερό κυκλο.. ακόμα? Δε μπορώ να καταλαβω τι ακριβως περιμένεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και θελω να πω και κατι αλλο και ας φανω υπερβολικη..προσωπική μου άποψη και συγγνώμη αν ενοχληθεις..

Επιλέγεις να γραψεις σε ενα φορουμ οπου ολες οι κοπελες περνάμε την ιδια αγωνία και αλληλουποστηριζομαστε. Και για να γράφεις εδω σημαινει πως θες να μοιραστείς μαζι μας οσα συμβαινουν και εμεις με τη σειρα μας εχουμε τη δικη μας "αγωνια" για σενα και για τη καθε κοπελα που προσπαθει να δουμε τι εγινε τελικά ωστε να παρουμε δύναμη. 

Δε νομιζεις ότι ειναι λιγο κουραστικό να δειχνουμε ενδιαφέρον για σενα και να σε συμβουλεύουμε τοσες κοπέλες εδω και εσυ να μενεις απραγη?...

Μιλα με το γιατρο σου, κανε χοριακη, ψάξτο πρωτα για σενα και μετα....για εμας τις δόλιες που αναρωτιομαστε τι απεγινες... 

Καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι ωραιααααααααααα🥳🥳🥳🥳μπραβο κοριτσάκι μου πολύ ομορφα νεαααα❤️ απόλαυσε το σκ σου πιες και τα τελευταία κρασακια σου και την Δευτέρα θα γίνει χαμουλης με τα αυγουλακια σου🙏
    • Κορίτσια μου γλυκά! Σας ευχαριστώ τοοοοοσο πολύ για τα θετικά σας μνμ..δε μπορεί μέρα από όλα αυτά σίγουρα θα πιάσω!!!!!Μετά από μια μεγααααλη μέρα επιτέλους ήρθε η ώρα της χαλάρωσης κ να σας πω και τι είδαμε σήμερα στον γιατρό! Είδαμε λοιπόν πως το ένα ωοθηλακιο που είχα την 7η μέρα στα 15 χιλιοστά,σήμερα είναι 25 κ είναι κυστικό...αλλά έχω αλλά 3!!! 17-18-19 χιλιοστά!! Οπότε με το καλό πάμε την Μ.Δευτερα για σπερματεγχυση!!! Χάρηκα και ανακουφιστηκα είναι η αλήθεια!    
    • Κορίτσι μου έτσι σε θέλω να είσαι θετική ! Φίλη μου 34 χρονων όπου θα έμπαινε σε πρόωρη  εμμηνόπαυση στην 2η εξωσωματικη εμεινε έγκυος και έχει μια πανέμορφη μπεμπουλα 9 μηνων🥰 να κανεις τις απαραίτητες ενέργειες και να ξερεις ότι υπάρχουν παρά πολλοί τρόποι! Πάντως να ξερεις πως η σπερματεγχυνση είναι πολύ απλή διαδικασία ! Κανεις διεγερση παρακολούθησε με υπερήχους και συγκεκριμένη μέρα που θα ορίσει ο γυναικολόγος κανεις την σπερματεγχυνση ! Εγώ πρώτα ο θεος μάλλον τον Ιούνιο θα κάνω την Τρίτη μου σπερματεγχυνση🙏  ευχομαι κορίτσι μου πολύ συντομα να μας πεις και εσυ τα χαρμοσυνα 🥰
    • Μας βλέπω όλο για φαγητά να λέμε 😄😄 Να πάνε όλα καλά να τρώω μετά του σκασμού! Αυτό λέω στον άντρα μου, θέλω μια φορά να φάω έτσι να σκάσω από το φαγητό 😄😄 Άσχετο, πήγαμε σήμερα να δούμε για κούνια και συρταριέρα γτ δεν έχουμε κάποιον να μας δώσει δυστυχώς.. Μας άρεσαν δύο κούνιες αλλά η μία διπλάσια τιμή από την άλλη..Η ακριβή μας είπε ότι ήταν από ξύλο οξιάς και η οικονομική από mdf. Η αλήθεια είναι ότι η οικονομική πέραν από την τιμή της μας άρεσε  πιο πολύ και σαν σχέδιο, πειράζει λέτε που είναι από mdf? Θα εκπέμπει βλαβερές ουσίες κτλ;
    • Γειά σου κορίτσι μου, φυσικά κ επιτρέπεται..έχω μια πρόωρη γήρανση ωοθηκών.🥺🥺🥺 Είμαι 38 χρόνων και το ξέρω αυτό απ τα 34, που ήταν και η 1η φορά που κάναμε κουβέντα με τον γιατρό μου για το εάν θέλω να αποκτήσω παιδί. Εκείνη την περίοδο δεν ήμουν σε τέτοια φάση και η αλήθεια είναι ότι όταν το έμαθα μου κόπηκαν λίγο τα πόδια..😟☹️ Τέλος πάντων μην στα πολυλογώ.. Η μία μου ωοθήκη δείχνει αρκετά γερασμένη και δεν κάνει αυγουλακια ενώ η άλλη κάνει αλλά μάλλον όχι και πολύ καλά (τουλάχιστον αυτό επιβεβαίωσαν κ οι ορμονολογικες που έκανα). Γιαυτό λέω ότι δεν ξέρω τι ελπίδες έχω, αλλά σίγουρα θέλω να κάνω τις απαραίτητες ενέργειες για να βοηθήσω όσο μπορώ την κατάσταση. Επίσης πόσο πολύ χάρηκα που μοιράστηκες μαζί μας την δική σου εμπειρία με την σπερματεγχυση γιατί είναι κ αυτό στα άμεσα πλάνα μου. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...