Μετάβαση σε περιεχόμενο

EKSOSOMATIKI,POIES KSEKINISAME PAREOULA???


Recommended Posts

Τα πάντα μπορεί να αλλάξουν η και τίποτα, όμως το ότι πεφτεις είναι και φυσιολογικό και υγιές, αλλά να πέσεις την όταν πρέπει!!! Θα το προσπερασεις καινθανσυνεχισεις, δεν γνωρίζω, η πρώτη σου είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα πάντα μπορεί να αλλάξουν η και τίποτα, όμως το ότι πεφτεις είναι και φυσιολογικό και υγιές, αλλά να πέσεις την όταν πρέπει!!! Θα το προσπερασεις καινθανσυνεχισεις, δεν γνωρίζω, η πρώτη σου είναι;

εχω κανει παλαιοτερα 2 σπερματεγχυσεις που ειχαν αρνητικο αποτελεσμα,1 εξωσ.που πετυχε αλλα εχασα το κοριτσακι μου στην 22 εβδομαδα και η σπερματεγχυση που εκανα τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα εγραφα εγραφα και στο τελος τα εχασα αντε παλι απο την αρχη[smilie=sad1.gif]

κοριτσια μου σας υπερ ευχαριστω ολες σας μια μια ξεχωριστα για τις ευχες σας!!!!ακομα δεν το εχω πιστεψει γιατι αυτη η υπερδιεγερση δεν με αφηνει να το χαρω οσο θα ηθελα...ομως μετα απο τοσα χρονια αρνητικων τεστ σημερα για πρωτη φορα στην ζωη μου μου ειπε καποιος οτι ειναι θετικο!!!!απιστευτο και ομως αληθινο...ο Θεουλης,η Παναγιτσα και πολλοι αλλοι Αγιοι με βοηθησαν γι αυτο το θαυμα και ελπιζω να μην μου το παρουν πισω...!!!!βασικα εχω ψιλοπονακια χαμηλα και πονανε τα πλευρα μου απο αριστερα...ξερω για τα πονακια οτι ειναι καλο επειδη ανοιγει η μητρα ε κοριτσια καλα τα λεω?

κοριτσακι μου ισως ειναι νωρις οπως λες και εσυ.δεν θα ξανακανεις χοριακη να δεις πως εξελισεται?ευχομαι ολοψυχα η καταληξη σου να ειναι θετικη!!!

jannolino μου τα παιξα λιγο λεω και εγω 1 βδομαδα πιο νωρις εσυ και ειχες το ιδιο νουμερο?:o αρα ειναι καλη η χοριακη και εγω πιστευα οτι ειναι χαμηλη!δεν ξερω αλλα μετα λιγα που εχω διαβασει νομιζα οτι πρεπει να ειναι πανω απο 100...

daphne_b την Τριτη θα ξανακανω χοριακη και μακαρι Παναγιτσα μου να ειναι στα υψη!!!!!!αντε με το καλο ενα ενα τα βηματα που εχεις ολα καλα θα πανε!!!εκεινοι ξερουν οποτε μην αγχωνεσαι...

morouli με το καλο και εσυ να υποδεχτεις τα μωρακια σου!!!καλα το βλεπω αυτο το ποστ να γεμιζει μωρακια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax rose μου, και βέβαια δεν μπορείς να το πιστέψει, και είναι σιγουρα υπέροχο συναίσθημα!!!!! Μπράβο καλή μου, μπράβο μπράβο μπράβο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli ευχαριστω ευχαριστω ευχαριστω!!!!ερχεται και η σειρα σου ομως να το ξερεις ;) αμα πανε ολα καλα με την χοριακη μου τοτε θα σας φυσηξω και εγω επισημα πια :) ποια εγω!!!χαχαχα σαν ψεμα μου φαινεται......!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!χθες ξαναμιλησα με το γιατρο και μου ειπε οτι ειναι λιγο νωρις και δεν ηταν τοσο αρνητικος αλλα και ουτε αισιοδοξο θα τον ελεγες.η λυση ειναι να ξανακανω χοριακη αλλα δεν ξερω τελικα τι θα κανω.παντως θα σας ενημερωσω!

εσεις τι κανετε σημερα?περιμενω τα νεα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε koritsaki mou και μένα πολύ νωρίς μου φάνηκε.. πότε έκανες σπερματέγχυση?? κανονικά πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις? αχ, ελπίζω να δεις ανεβασμένη την επόμηνη χοριακή σου...

Καλημέρα σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε koritsaki mou και μένα πολύ νωρίς μου φάνηκε.. πότε έκανες σπερματέγχυση?? κανονικά πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις? αχ, ελπίζω να δεις ανεβασμένη την επόμηνη χοριακή σου...

Καλημέρα σε όλες!!!

daphne μου δεν ειμαι αισιοδοξη.αν ειμαι θα δειξει.σπερματεγχυση εκανη την προηγουμενη τεταρτη 8:00 το βραδυ.εδω που τα λεμε ειναι νωρις.

εσυ πως νιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne μου δεν ειμαι αισιοδοξη.αν ειμαι θα δειξει.σπερματεγχυση εκανη την προηγουμενη τεταρτη 8:00 το βραδυ.εδω που τα λεμε ειναι νωρις.

εσυ πως νιωθεις?

κανονικα περιμενω να αδιαθετησω 22-24 ιουνιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτήσω... την σπερματέγχυση την κάνει λίγο πριν κάνεις ωορρηξία ή λίγο μετά? πάντως μου φαίνεται υπερβολικά νωρίς.. δε θέλω να σου φουσκώνω τα αυτιά και μετά να απογοητευτείς αλλά όπως και να το κάνεις είναι νωρίς.. εδώ μετά από 14 μέρες από εμβρυομεταφορά (που έχει ήδη γονιμοποιηθεί το ωάριο) και υπάρχουν χοριακές με τιμή 50 (και εξελισσονται καλά).. πόσο μάλλον στη ασπερματέγχυση που θέλει και το χρόνο του το ωάριο και το σπερματοζωάριο να ενωθούν, και να πάνε να εμφυτευτούν κλπ κλπ... εννοείται ότι θα κάνεις ξανά χοριακή τη Δευτέρα!

εγώ προς το παρόν ασχολούμαι με το σπίτι γιατί μετά για 15 μέρες δεν πρόκειται να κάνω τίποτα... κάνω βολτούλες, γιατί μετά δε θα το κουνάω από τον καναπέ, και μια αγχώνομαι για το τι θα γίνει αυτή τη φορά και μα σκέφτομαι ότι τόσος κόσμος έχει φέρει παιδί/α με εξωσωματική, γιατί όχι και εγώ ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Θα ήθελα να πω ένα μεγάλο μπράβο στη rose 25, γιατί πράγματι τυχαίνει να ξέρω ποσο πολύ αγωνίστηκε για το μωράκι της! Να πάνε όλα τέλεια rosaki και σε 9 μήνες να κρατάς το μωράκι σας αγκαλίτσα!!! Καλή επιτυχία κ τύχη στα υπόλοιπα κορίτσια! φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rosaki μου κανεις τη pregnyl που σημαινει οτι σε 36 ωρες θα σπασει το ωοθηλακιο.τοτε κανεις την σπερματεγχυση.καλα με πεισατε θα παω για χοριακη τη δευτερα.μια απογοητευση πανω μια κατω δε βαριεσαι...οτι και να κανεις να προσεχεις και να εχεις πιστη οτι θα φερεις στον κοσμο το μωρακι σου στην ωρα του και υγιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροοουυυυυυυυυυυζζ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αααααααααααααααααααααααα!!!!!!!επιτελους εχω κατασυγκινηθει!!!!συγγνωμη κοριτσια αλλα η ροουζ ειναι τοσο παλια εδω μας εχει συντροφευσει ολες στις προσπαθειες και τις αγωνιες μας!!!και ναι ηρθε η σειρα της!!!!!!!ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!!!ευχομαι μια τελεια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!γιεγιεγιεγιεγιεγιεγειεγιεεεεεεεε!!!!!!γιουπι !γιουχου!!!!!!!!πολλες πολλες ακομα επιτυχιες σε ολες ευχομαι υπομονη κι επιμονη!!!![smilie=hello2.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι περιμενεισ περιοδο 22 και εκανεσ κιολασ χοριακη ;βιαστηκες λιγο..ευχομαι να ναι θετικη σε λιγες μερες!!!μωρουλι καλη επιτυχια και σε σενα!!!βρεχει μωρακιααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Rose ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ χαρηκα τοσο πολυ με τα νεα σου η χοριακη σου ειναι μια χαρα για τις μερες που την εκανες αντε και την Τριτη θα δεις νουμερο και θα τρελλαθεις. Με το καλο ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Dapnhe αντε να περνεις κι εσυ σειρα σιγα σιγα θα γεμίσουμε εγκυουλες και με την Μαρινα ολες μαζι.

Koritsaki κι εγω νομίζω ειναι λίγο νωρις για χοριακη ευχομαι απο καρδιας την Δευτερα να συνεχίσουν τα καλα νεα.

Εγω ειμαι καλα φουσκωνω πολυ και σας φυσαω ΦΡΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια! Δεν έχω ξαναγράψει σε αυτό το topic αλλά τις τελευταίες μέρες έμπαινα και σας διάβαζα για να δω τα νέα της Roze που είναι φιλαράκι μου από τα παλιά! Γλυκιά μου Rose δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μα πόσο χάρηκα για την χοριακή σου! Με συγκίνησες απίστευτα πολύ! Η χοριακή σου είναι τέλεια! Εγώ στη 2η μέρα καθυστέρησης είχα 69 χοριακή και στην αρχή ήταν δίδυμα! Τελικά στον ένα σάκο δεν δημιουργήθηκε έμβρυο και απορροφήθηκε ο σάκος, αλλά ο άλλος σάκος με το σποράκι μας τα πάει μια χαρά έως σήμερα. Σύντομα θα ακούσετε και καρδούλα και όλα θα πάνε μια χαρούλα! Ηρεμία και πολλά χαδάκια στην κοιλίτσα κοπέλα μου! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι κούκλα μου!

Σε όλες τις υπόλοιπες κοπέλες που το προσπαθούν ακόμη θέλω να ευχηθω μέσα από την καρδιά μου του χρόνου τέτοιο καιρό να είστε όλες ευτυχισμένες μανούλες με πολλά υγιαίστατα μωράκια στις αγκαλιές σας! Ξέρω πως νιώθετε γιατί και εμείς παιδευόμασταν για κάποια χρόνια, με πολλά προβλήματα ιατρικά και σε εμένα και στον άντρα μου, και λίγο πριν να ξεκινήσουμε τη διαδικασία για εξωσωματική κτλ έμεινα έγκυος στην μικρή μου που τωρα είναι 1,5 χρονών και μας έχει πάρει τα μυαλά! Και όταν πριν 4 μήνες είπαμε να ξαναξεκινήσουμε προσπάθειες για το 2ο νινί, υπολογίζοντας ότι λογικά και το 2ο θα ερχόταν μετά από κάποια χρόνια, το πιάσαμε με μια και μοναδική προσπάθεια παρακαλώ! Να μην απογοητεύεστε κορίτσια και να ξέρετε ότι μια μέρα όλες θα γίνετε μανούλες! Απλά είναι θέμα χρόνου. Υπομονή και επιμονή και θα έρθει και η δική σας η σειρά! Εγώ πιστεύω πραγματικά ότι οι κοπέλες που παιδεύονται να αποκτήσουν ένα παιδάκι γίνονται πολύ καλύτερες μανούλες γιατί εκτιμάνε καθημερινά το θείο αυτό δώρό!

Ένα μεγάλο ΦΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!πραγματικα δεν ξερω τι να πω με τα τοσα μηνυματας χαρας που λαμβανω απο ολες σας!εχω συγκινηθει αφανταστα και σας ευχαριστω πολυ που υπαρχετε και ειστε διπλα μου...νιωθω τοσα ομορφα που ειμαι στην παρεα σας ουτε μια στιγμη δεν το μετανιωσα που γραφτηκα στο μαμμυ!!!!

καταρχην να πω στο koritsaki mou οτι εκανες πολυ νωρις την χοριακη σου.εγω περσι που ειχα κανει σπερματεγχυση μου ειχε πει να κανω χοριακη την 14η μερα μετα την σπερματεγχυση.δεν ειχα προλαβει ομως γιατι μου ειχε ερθει η περιοδος μια μερα πριν και θυμαμαι τοτε ημασταν στην Παναγια της Τηνου..ξυπνησα το πρωι απο φριχτους πονους και ανεβηκα στην εκκλησια να προσκυνησω γιατι θα φευγαμε πιο μετα και ηρθε η περιοδος εκει αφου καθομουν σε μια καρεκλα να μου περασει...μηπως αυτο το νουμερο ειναι θετικο?δεν θελω να σε επηρεασω αλλα καλο θα ηταν την Τριτη να ξαναπας για χοριακη που ειναι η 14η μερα.ο γιατρος δεν σου ειχε πει ποτε να την κανεις?

daphne_b μου με πιστη και υπομονη ολες θα γινουμε μαννουλες.απλα η καθεμια με την σειρα της ;)

demie_14 σε ευχαριστω παααρα πολυ για τις ευχες σου.να χαιρεσαι και εσυ τον μικρο σου θησαυρο!!!!

cuando μου ειδες ξεαραχνιασα επιτελους :)) ευχαριστω παρα πολυ μακαρι το ονειρο που ζω να κρατησει μεχρι τελος!

labrinip ευχαριστω πολυ πολυ και εσυ με το καλο το μωρουλακι σου!!!

MaDi μου παλια μου φιλεναδα σε ευχαριστω παρα παρα πολυ.ακομα δεν το εχω πιστεψει και η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι λιγο μην χαθει το θαυματακι μου.εχω και αυτην την υπερδιεγερση που με χαλαει αφανταστα....σημερα απο το πρωι ημουν χαλια πρησμενη κοιλια παλι και δεν μπορουσα να φαω τιποτα..αυριο θα παω στον γιατρο να με δει μηπως εχω μαζεψει παλι υγρο και κανω μαλλον 2η παρακεντηση.ουφ πολυ ταλαιπωρια ρε γαμωτο μακαρι να περασει αυτο το πραγμα τι να πω...

χαιρομαι που κυλανε ολα καλα και σε σενα..ποσο εισαι τωρα?οσο γι αυτο που λες το πιστευω και εγω οτι οι γυναικες που παιδευονται να αποκτησουν ενα παιδακι το εκτιμανε πιο πολυ!φιλια στην κοιλιτσα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα δυο μερούλες να μπω και μόλις είδα οτι είχαμε φτάσει στη σελίδα 7 "μυρίστηκα" οτι κάτι ευχάριστο θα συνέβαινε! Μπράβο βρε rose!!! Είδες που σε 'βοήθησε' η υπερδιέγερση; Θέλει ένα διάστημα μέχρι να στρώσει. Μην ανησυχείς όμως. Απλά να συνεχίζεις την πρωτεϊνούχα διατροφή.

koritsaki mou προσπάθησε να είσαι ήρεμη μέχρι τη Δευτέρα και ξανακάνε τη χοριακή. Κάτι ξέρουν τα κορίτσια που στο λένε. Το οτι δν ήταν 0 είναι θετικό. Τέτοιες ιστορίες σαν της MaDi διαβάζω και λέω έχει ο Θεός! με το καλό το μικρούλι σου! Εγώ βρε κορίτσια το έχω ψιλοεγκαταλείψει το 'άθλημα'. Έχω κουραστεί, απογοητευτεί, έχω χάει την πίστη μου κι έχω γίνει σκεπτική ως προς τους πάντες και τα πάντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fifoulina ευχαριστω πολυ.αχ χθες περασα ενα βραδυ βασανιστικο,σημερα πηγα και εκανα 2η παρακεντηση ειχα μαζεψει παλι υγρο!μου εβαλαν ορο και 2 μπουκαλακια που ειναι για τις πρωτεινες που εχασε ο οργανισμος μου..αφου ειχα αφυδατωθει κιολας!!!αληθεια εσενα ποτε σου περασε?φοβαμαι μην με ξαναπιασει παλι και παθει κατι το σπορακι μου οσο μεγαλωνει και αυτο!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose, η δεύτερη παρακέντηση με είχε βοηθήσει. απλά εγώ ήμουν στο νοσοκομείο οπότε με μετρούσαν συνεχώς. Εμένα μου βάζαν με ορό και διουρητικό lasix. Σωτήριο! Πρέπει να πίνεις πολύ νερό, αλλά και να το 'βγάζεις' κιόλας αλλιώς φουσκώνεις. Το μικράκι σου είναι μια χαρά. Μην σε ανησυχεί. Στην ουσία αυτό 'προκαλεί' την υπερδιέγερση. Προσέχεις τι τρως; Όχι ψωμιά, γλυκά και τέτοια. Μόνο κρέας, ασπράδια και ανθότυρο στο τσακίρ κέφι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω συμφωνω με φιφουλινα..αυτη η υπερδιεγερση εχει να κανει με το μωρακι...βασικα οταν ακουσα οτι το επαθες θεωρησα οτι εισαι και εγκυος!χαχαχα...εχω ξανακουσει να συμβαινει γι αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Μπηκα να πω συγχαρητηρια στη rose25 που τη θυμαμαι απ τον καιρο που εκανα εγω εξωσωματικη το 2010 να προσπαθει για μια πολυποθητη εγκυμοσυνη!μπραβο ρε κοριτσι μου!χαρηκα αφανταστα!πραγματικα συγκινηθηκα γιατι ηξερα και ξερω ποσο πολυ το θες!ολα θα πανε καλα!να σκεφτεσαι θετικα και να χεις πιστη Στον Θεό και Στην Παναγία.απολαυσε το!

Κοριτσακι μου πολυ λυπαμαι που απετυχε η προσπαθεια σας αλλα μην απογοητευεσαι!να ξερεις πως ολα τα ζευγαρια αποκτουν παιδια. αλλα αποκτουν πολυ ευκολα κι αλλα χρειαζονται να περασουν καποια εμποδια αλλα οταν προσπαθεις να αποκτησεις κατι να ξερεις οτι μετα το απολαμβανεις και το εκτιμας περισσοτερο!να χεις πιστη!

Εχω καιρο να γραψω σε αυτο το θεμα αν και ημουν πολυ συχνη επισκεπτρια παλαιοτερα μιας και περασα και γω απο σπερματεγχυσεις, θεραπειες και εξωσωματικη οι οποιες ολες εδωσαν ενα αρνητικο αποτελεσμα!κι ομως με τη βοηθεια ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ εμεινα εγκυος φυσιολογικα και τωρα εχω ενα κοριτσακι 18 μηνων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ????[smilie=occasion14.:[smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=icon_bounce:[smilie=icon_compre:[smilie=3some.gif][smilie=protest.gif][smilie=tongue7.gif][smilie=icon_puke_l:\\m/[smilie=love4.gif][smilie=toothy10.gi:[smilie=angel8.gif][smilie=occasion18.::)][smilie=blob9.gif][smilie=naka.gif]

ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ

ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΡΟΖΑΚΙ ΜΟΥ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

ΕΙΧΕΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΑΞΙΖΕΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ...ΑΠ'ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΘΑ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ...ΜΟΛΙΣ ΒΓΕΙ ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΑΜΕΙΨΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΕΣΑΙ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ROSE ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑ Κ ΤΗΝ ΝΟΙΑΖΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ!!!

ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΕΙΡΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΑΠΟ ΤΗΝ 9 ΒΕΔΟΜΑΔΩΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρααααααα..... Ροζακι μου τι ευχάριστα νέα είναι αυτάααααα!!!!!!

Αχ ήμουν σίγουρη, όλα τέλεια θα πάνε θα δείς! Με το καλό κουκλίτσα μου να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη! Μην στεναχωριέσαι που ταλαιπωρήσε λίγο με την υπερδιέγερση (κι εγώ είχα κάνει) σε λίγο καιρό θα έχει περάσει και θα απολαμβάνεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!

Άντε και τα υπόλοιπα κορίτσια με το καλό να φουσκώσουν όλες οι κοιλίτσες...

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...