Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο5!!!


Recommended Posts

Κουκλεςςςςςςςςςς φουυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες σας να κολησετε πολλα μωρακια!!!Να σας ανοιξω αυριο το νο6 να ειναι γουρλιδικο για ολες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα φιλενάδες και μέλλουσες μανούλες, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας και για την υποστιρηξη σας, λοιπόν ακούστε τι έκανα εχτές, επειδή όλες αυτές τις μέρες δεν παλευοντα η ψυχολογία μου, το άγχος στα κόκκινα και η μελαγχολία δεν θέλετε να ξέρετε, οπότε είπα δεν παίρνεις ένα τεστ να σου δέιξει το αρνητικό η θετικό και να μπορέσεις να πάρεις τα πάνω σου, και έτσι έκανα, φυσικά αρνητικό και φυσικά σήμερα νιώθω πολύ καλύτερα και πολύ ποιο δυνατή, εεεε μα, δε άντεχα κορίτσια μες την μαυρίλα.

Τώρα θα περιμένω την Παρασκευή για την χοριακή και την πραγματική αλήθεια παρόλο που την απάντηση την έχω πάρει ήδη και στις 21 με περιμένει ο γιατρός για τα περαιτέρω.

Μια άλλη μέρα λοιπόν ξεκίνησε για μένα και Δόξα τον Θεό πάμε μπροστά!!!

Μας ευχομαι να ευδοκιμήσουν οι προσπαθειές μας όσο δύσκολο και ανα είναι.

Φυσάτε κόρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα κουκλιτσες ... :D

αναστασια και δεν το ανοιγεις;να ξεκινησουμε με κατι νεο και δυνατο;μωρουλι θα σε μαλωσω γιατι βιαστηκες;πολυ βιαστηκες...το ξερεις οτι τα τεστ καμια φορα δε δειχνουν ουτε καν μετα την καθυστερηση;ενταξει αφου πιστευεις οτι πηρες την απαντηση σου απο το τεστ οκ..αλλα νομιζω και ειμαι σιγουρη οτι βιαστηκες...περιμενε τωρα ηρεμα μεχρι την παρασκευη και ευχομαι να διαψευστεις.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli.....ποτε δεν ξερεις.....καλυτερα που χαλαρωσες βεβαια.....αλλα κανε και την χοριακη...

Marikaki εμείς μαζί σε όλα χιχι

Λοιπον κοριτσια φευγω για διακοπές..........κι ελπιζω να χαλαρώσω και να γυρίσω ετοιμη για νεα προσπάθεια.

Οταν γυρίσω θελω κι εγω να παω στο μοναστήρι της Αγιας Ειρήνης.....

Αν σας ειναι ευκολο γραψτε μου την ακριβή διεύθυνση για να την βάλω στο GPS και να παω.

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

Α...και στον αντρα της παρέας (Γιωργο μας) :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

καλημερα !!

μωρουλι ευχομαι η χοριακη της Παρασκευης να διαψευσει το τεστακι..

λαγονησι καλες διακοπες!! να χαλαρωσεις και να ανανεωθεις! κανε καμια βουτια και για μενα..

κουαντο πως τα περνατε?

φιλια σε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

Διαβάζω σχεδόν κάθε μέρα τις εξελίξεις σας κ χαίρομαι πολύ όταν διαβάζω καλά νέα απ όλες σας, όχι μόνο όταν επιτυγχανεται εγκυμοσύνη, αλλά και όταν συνεχίζει κάποια τον αγώνα της με όρεξη και υπομονή!Είναι σημαντικό να ανεβαίνει η ψυχολογία μας σε όλα γιατί Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΝΙΚΑ!!!!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...