Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010


Recommended Posts

χαχα...έγραψα φουσκο-λοι-λίτσες... εννοούσα βεβαιως φουσκοκοιλίτσες :)

by the way, ιδέα μου είναι, ή η κοιλίτσα χαμηλά είναι πιο φουσκωμένη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα σε όλες...γιουλακι μην στενοχωριεσαι καμμια φορα καποια πραγματα γινονται για καλο. αυτη η ζεστη με εχει γονατίσει κυριολεκτικά...δεν αντεχω αλλοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Γιουλάκι μου, μη στεναχωριέσαι!!! Έχεις ένα μωρό με καρδιά που χτυπάει δυνατά!!! Αυτό να σκέφτεσαι μόνο!!!

Έχω κι εγώ την ίδια απορία με τη Λόλλι. Έτσι, χωρίς καμία ένδειξη έφυγε το άλλο μωράκι;

demie_14 κι εμένα η κοιλιά μου χαμηλά έχει φουσκώσει κάπως και έχουν σχηματιστεί και 2 οριζόντιες γραμμές, κάπως σαν δίπλες. Καλό είναι αυτό; Βέβαια, και η υπόλοιπη κοιλιά είναι φουσκωμένη, αλλά το ενδιαφέρον σημείο είναι χαμηλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδιααααααααααααααα

Τι ζεστη ειναι αυτη!!!!Εχω λιωσει...λαλησα η γυναικα!!!!Μεχρι και η σκυλιτσα μου τρελλαθηκε!!!!

Και δεν το βλεπω να δροσιζει συντομα!!!!

Ωχ Παναγια μου!!!!!!Ας φθινοπωριασει,να δροσισει και για να δικαιολογησω στον εαυτο μου κ την κλεισουρα! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lollipop έγραψε:

http://www.yourbaby.gr/portal/index.php?option=com_content&task=blogsection&id=1&Itemid=2

εδω γραφει τα παντα αναλυτικοτατα για την εγκυμοσυνη!!!

ΕΧΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!

αϊ λάικ ιτ B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άι λάικ ιτ του.

Από τα συμπτώματα που λέει, εγώ έχω: συχνοουρία, ζαλάδες, ελαφριές αναγούλες, πρήξιμο στο στήθος, προβλήματα ύπνου, πάααααρα πολύ έντονη κόπωση και κολπικές εκκρίσεις. Ρε κορίτσια, λέει ότι αν έχουν κίτρινο χρώμα είναι επικίνδυνες. Εγώ έχω πολλά κίτρινα υγρά, αλλά δε μυρίζουν.

Σόρι που σας πρήζω με τα συμπτώματα, αλλά αγχώνομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιου λάικ ιτ ε Κουκιδα ντιαρ????

Παω να δροσιστω κ να ξεπιασω την λυγερη κορμαρα μου!!!

Καλε μην ψαρωνετε,σχολαει ο αντρας μου κ θα με παει βολτουλα με το αυτοκινητο (αγαπημενη συνηθεια)!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Άι λάικ ιτ του.

Από τα συμπτώματα που λέει, εγώ έχω: συχνοουρία, ζαλάδες, ελαφριές αναγούλες, πρήξιμο στο στήθος, προβλήματα ύπνου, πάααααρα πολύ έντονη κόπωση και κολπικές εκκρίσεις. Ρε κορίτσια, λέει ότι αν έχουν κίτρινο χρώμα είναι επικίνδυνες. Εγώ έχω πολλά κίτρινα υγρά, αλλά δε μυρίζουν.

Σόρι που σας πρήζω με τα συμπτώματα, αλλά αγχώνομαι...

το ειπες κ μονη σου!!!!

ΑΟΣΜΑ Κ ΧΩΡΙΣ ΦΑΓΟΥΡΑ Ή ΤΣΟΥΞΙΜΟ(προσθετω εγω)= ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και θα συμφωνήσω με την Λολλιπόπι!

μια χαρα τα βρίσκω ατα υγρά σου θ.ν.γ.μ.

be happy κοριτσακι, μια χαρα θα εισαι θα το δεις!! :)

αχ, καλή βολτα στους τυχερους που θα τους φυσαει ο αερας απτο παραθυρο...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω να σταθω πουθενα.το στομαχι μου...καθομαι,ζαλιζομαι.ξαπλωνω,ανακατευομαι.θελω να φαω αλλα θα περασω μαυρη νυχτα παλι και αυριο εχει πολυ δουλεια.δεν θα την παλεψω.ειμαι αχαριστη ε?αντι να ευχαριστω το θεο..εχω κλεισει και εκεινο το καημενουλικο τον αντρουλη μου μεσα και εχει γυαλισει το ματι του.ειχαμε καλομαθει με βολτες με το που τελειωναμε δουλειες...

γιουλακι μια χαρα.μη στενοχωριεσαι καθολου.τουλαχιστον το ενα μπεμπεκι σου ειναι γερο και εχει μια καρδουλιτσα που χτυπαει μεσα στην κοιλιτσα σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω, Ράνια, νομίζω εσύ μόνο καταλαβαίνεις εγκυμοσύνη στο φουλ εδώ πέρα.

Δοκίμασες το κουάκερ; Έχω διαβάσει ότι βοηθάει. Επίσης, διάβασα ότι βοηθάει να τρως πριν σηκωθείς απ' το κρεβάτι.

Κι εγώ έχω ζαλάδες πού και πού. Τώρα είναι σκοτεινιασμένα τα μάτια μου, βλέπω όπως πίσω από ένα πέπλο. Αλλά αυτά είναι συνηθισμένα για μένα, μάλιστα, σήμερα σκεφτόμουν ότι υπάρχουν γυναίκες που δε ζαλίζονται γενικά στη ζωή τους, αλλά μόνο στην εγκυμοσύνη και δεν μπορούσα να φανταστώ πώς γίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουακερ?μπλιαχ!ειμαι και περιεργη στα φαγητα..τωρα πηγα να φαω ενα γιαουρτι,εκοψα και μιση μπανανα μεσα,αλλα δεν με βλεπω καλα...μου χαλαει τη διαθεση ρε γαμωτο,δεν το απολαμβανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α πα πα πα. Εμένα το γιαούρτι με φρούτα, και κυρίως φρέσκα φρούτα που προκαλεί αναγούλα γενικώς.

Κουράγιο, φάση είναι, θα περάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το ειχα ξαναδοκιμασει,μην νομιζεις..γενικα γιαουρτι εχω να φαω κανα 2 χρονια.δεν ξερω πως μου ηρθε.πρεπει να παιρνουμε και ασβεστιο και σε αυτη τη φαση το γαλα το "βγαζω".ευτυχως που τρωω καμια παλιοτυροπιτα..ο θεος να το κανει ασβεστιο αυτο που θα παιρνω απο εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, ναι, ο Θεός να το κάνει!!!

Εγώ πίνω ένα μεγάλο ποτήρι γάλα το βράδι, και τρώω και τυρί ή γιαούρτι με το φαγητό. Ανακατεύομαι φυσικά, γενικώς, αλλά εμετό ακόμα δεν έχω κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α,τρως και φαγητο κυρια μου ε???μπραβο,μπραβο..κλαψ!!!ζηλευω!αλλα δεν λεω και να χασω κανα κιλο..οσο για κοιλια που λεγατε πριν,εχω τουμπανιαστει απο στομαχι μεχρι κατω.και αντικειμενικα εχω πολυ επιπεδη κοιλια,παρολα τα κιλα μου.φαινομαι νομιζω για 4ων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέεεεεεεεεεεεερα υπναρούδες!!!!!

Πωπω μαυρη νυχτα πέρασα η γυναικά :x

Πολυ χάλια αυτη η τεκίλα που επινα :laugh: :laugh: . Αλλιως δεν εξηγειται η κατασταση μου. Ημουν ξαπλωμενη στο καναπέ και γυρνούσαν όλα, δεν ειχα δυναμη να πάω στο κρεβατι μου, παρα μονο μπουσουλόντας. Δεν μπορουσα ουτε να πιω, ουτε να φαω κατι. Τσιμπησα με το ζορι 2 κρακερακια και πηγα στο κρεβατι. Εκει δεν βολευομουν, γιατι γυριζαν ολα.

Σας λέω σκαρτο πραμα ηπια εψες :woohoo:

Σημερα ξυπνησα καλα. Μεχρι τωρα δηλαδη ειμαι καλα. Εφαγα κ μισο κουλουρακι και ειμαι καλα.

Αυτο το πρηξημο που λετε το εχω και εγω. Πολυ πραγμα ομως τουμπάνο εχω γίνει...

Καλημέρα σας είπα????

Α σας ειπα :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!!!

Ξυπνησα,πηρα τα χαπια μου και περιμενω να περασει καμια ωριτσα να φαω τοστακι με χυμουλη!!!!Μιαμ μιαμ...

Ευτυχως ηρθε η εγκυμοσυνη και ξεκινησα να τρωω πρωινο!!!! :laugh: :laugh:

Γιουλακι μαυρη νυχτα ε??? Εγω καλα κοιμηθηκα (αν εξαιρεσεις οτι σηκωθηκα 2 φορε για τσισα και αλλη μια γιατι γκρινιαζε η Μπουμπουλιτσα μου για τσισα κ αυτη) :laugh: :laugh:

Ξερετε τι εχω λαχταρισει???? ΜΙΛΚΟ!!!!!!! Εχω να πιω χροοοονια,μη σου πω απο το σχολειο!!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioulaki έγραψε:

Μιλκο ε???? ΜΜΜΜΜΜ

Μπορεις να παρεις με 0% λιπαρά για να μην εχεις κ τυψεις....χιχιχι

0%??????

Ελα ρε αν ειναι να την κανω την γουρουνια να την κανω ολοκληρωμενη!!!

Φουλ λιπαρα μιλκο κ κανενα σφολιατοειδες ;);););););)

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Καλα,ας βολευτω τωρα με ενα τοστακι γαλοπουλα-κασερι κ ενα χυμο πορτοκαλι!!!!! :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...