Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΔΕΙΞΕ........


Recommended Posts

Συγχαρητηρια!!!Ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να δεχτητε το νεο μελος!!!Να εισαι καλα και ολα να πηγαινουν τελεια!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΑ ΜΙΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ!!!

ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤΑΚΙ-ΕΔΕΙΞΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΘΕΤΙΚΟ!!ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΤΟ ΑΠΟΕΥΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΞΑΝΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο μπραβο μπραβο!!!Τετοιες ανακοινωσεις να βλεπουμε καθε μερα τι το καλυτερο :silly: Συγχαρητηριααα!!!Ευχομαι να σου πανε ολα παρα πολυ κοντα και να σε προστατευουν ο Θεουλης και η Παναγιτσα μας μεχρι τελος :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΗ!!!ΙΣΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ!!!ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ!!!ΣΕ ΣΥΚΡΙΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΣΥΓΚΡΑΤΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΓΧΩΜΕΝΗ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΟΣ Η ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ!!!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΖΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΚΡΥΑ ΜΑΣ!!Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ ΣΠΙΤΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΤΑΡΖΑΝ!!ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΕΝΟΧΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΩ ΣΤΙΣ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ!!!ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΟΙ ΤΗΣ ΠΡΩΤΗΣ ΣΤΙΓΜΗΣ!!ΑΣ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟΥΛΗ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΠΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι σου ευχομαι να πανε ολα καλα! Να εχεις μια πολυ ομορφη εγκυμοσυνη!

Με το καλο να ερθει το μωρακι σου!!!!!!

Αχ τι ωραια! Μακαρι μονο τετοια καλα νεα να ακουμε εδω μεσα!!!!!!!!! :cheer:

Μην ανησυχεις και θα τα καταφερεις να μεγαλωσεις και το δευτερο μωρακι σου. Αγαπη να υπαρχει μεσα στην οικογενεια και ολα τα εμποδια ξεπερνιουνται...

Να ευχαριστηθεις αυτες τις στιγμες που μολις εμαθες αυτα τα τοσο υπεροχα νεα και να μην δηλητηριαζεις το μυαλο σου με φοβους και ανασφαλειες!!! ;)

Σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Βικάκι……

Ξαναφουσκώνεις έμαθα…..

Μπράβο…. μπράβο….

Θα έχει κι ο μικρούλης σου παρέα…..

Όλα καλά θα πάνε……

Θα σε βοηθήσει η Παναγιά μας….. μην ανησυχείς για τίποτε….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ!!!ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΒΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΤΗ ΠΙΣΩ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΜΟΥ!!!ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΠΩΣ ΑΓΧΩΜΕΝΗ!!!ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ....ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ μου μην αγχώνεσαι!!!εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να μας πεις οτι άκουσες μια καρδούλα να χτυπά όταν θα γυρίσεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ'ΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΝΩΡΙΣ!!ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΣΤΑ ΤΕΛΗ ΤΗΣ 8ης ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ!!ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΤΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ μου καταρχην μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και ολα να πανε καλα

τι εγινε τελικα

πηγες στον γιατρο?ολα καλα?

το ευχομαι

περιμενουμε νεα σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...