Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μα τι είναι τελικά;;;; Αγόρι ή κορίτσι;;;;


Recommended Posts

ΚΟρίτσια μόλις γύρισα από το γιατρό...και μου είπε ..μάλλον κορίτσι!!!!Ουτε κι αυτό σίγουρο!!!!Μα πριν 3 βδομάδες ήταν μάλλον αγόρι..ουτε κι εκείνο σίγουρο.... :blink::S τα νεύρα μου!!!!!!!Θελω να ξέρω τι είναι!!!!!Τι να υποθέσω τώρα;;;; :dry: Κι όχι τίποτε άλλο θέλω να πλέξω κουβερτούλα!!!! Τι να την κάνω...αγορίστικη ή κοριτσίστικη;;;;;;;;;; :side: Και το κορυφαίο ε;;;; ¨Οταν άκουσα κορίτσι ήθελα αγόρι...και όταν έχω αγόρι θέλω κορίτσι..έτσι..ανάποδος ανθρωπος εγώ!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα βρε Φανή,μην σε προβληματίζουν τέτοια...Γερό να'ναι και ας έχει κουβερτούλα σε λάθος απόχρωση!

Κάνε την σε ένα ουδέτερο χρώμα,πχ.άσπρο,πορτοκαλί ή σε συμφωνία με το χρώμα των επίπλων που σκοπεύεις να αγοράσεις/έχεις ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμμμμμααααν ΜΙΑ ΖΩΗ ΑΝΑΠΟΔΗ ΗΣΟΥΝ ( :laugh: :laugh: )

ρε πουλάκι μου φτιάξτην ριγέ την κουβερτούλα ΄΄η

φτιάξε ΔΥΟ !!!

Ασε καλύτερα μην πλέξεις τίποτα...θα σου παρω ΕΓΩ δωρο κουβερτούλα

όταν αποφασίσει το μωγιο να μας δείξει τι είναι!!!

Μηπως ο ντοκτορ ειναι γκαβός????

λέω ρε παιδι μουυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki είναι νωρίς ακόμα για να ξέρεις σίγουρα τι είναι..μην ανησυχείς θα μάθεις.Θα σου πω κάτι που το λένε όλοι αλλά είναι και το πιο αληθινό γερό να'ναι και ότι να'ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν εκανα την αυχενικη ο γιατρος μου'πε ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΙ. στη συνεχεια ο γυναικολογος μου'πε ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΓΟΡΙ. επομενες 2 επισκεψεις του γυναικολογου συνεχισε να μου λεει ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΓΟΡΙ... αυτο μεχρι 4ων μηνων!!!

τελικα.... ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ!!! κι αυτο το ανακαλυψαμε γιατι ο παππους μου (που παντα καταλαβαινει απο 2 μηνων εγκυμοσυνη) το φυλο του παιδιου...και παντα το βρισκει!!! και μου'λεγε ο παππους (80 χρονων) πως εκανε λαθος ο γιατρος κτλ... και οταν του το ειπα του γιατρου αυτος τα'παιξε....που τελικα ειναι κοριτσι!

ειπε πως θα δωσει διπλωμα του παππου!

εκανα προσφατα β επιπεδου και εκει δεν γινονται λαθη...και εδειξε ΚΟΡΙΤΣΙ!

εντωμεταξυ απο την αρχη της εγκυμοσυνης ειχα εντονο συναισθημα πως θα ειναι αγορι....

βρηκα(απο εδω στο μαμμυ) κατι "ιατρικες" ιστοσελιδες που σου λενε για το φυλο του παιδιου και βγαινει συνηθως-σχεδον παντα σωστο...ε λοιπον εδειξαν και οι 2 ιστοσελιδες αγορι!!!

σε τελικη αναλυση να παρακαλας το μωρακι σου να'ναι γερο! να'ναι ΚΑΛΑ!υγιεστατο! αυτο παιζει ρολο...αν σκεφτεις την ουσια!!!

οσο για την κουβερτουλα, κανε την σε χρωμα λαχανι ή κιτρινη ή πορτοκαλια... πολλα τα ουδετερα χρωματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου γερο να ειναι το μωρακι σου και οτι θελει ας ειναι.....μην ανησυχεις για την κουβερτουλα....χα χα...καντη κιτρινη.......χι χι χι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας κάνει τσαλιμάκια το νινάκι ε;;; Γερό να είναι κι ότι θέλει ας είναι!! Όσο για την κουβερτούλα.. περίμενε μέχρι το β-επιπέδου που θα φανεί σίγουρα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια..δε λέω υγεία πάνω από όλα και το λέω και το εννοώ!!!Απλώς αφου μάθαμε ότι είναι γερό ήθελα να ξέρω και το φύλο!! Να χαρώ για κορίτσι;;; Ή να χαρώ για αγόρι;;;; Μα τι είσαι τελοσπάντων βρε ζουζουνι;; Γιατί ταλαιπωρείς τη μαμά;;;;δειξε το τσουτσουνι να ησυχάσω κι εγώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειναι αγορι μου νομιζω οτι το βλεπεις πιο ευκολα και γρηγορα

οταν ο γιατρος λεει "μαλλον ..." νομιζω οτι ειναι κοριτσι

το μωρο το ρωτησες??

τι σου λεει?? :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιρογαριδάκι μία πορτοκαλί κουβερτούλα ψηφίζω!

Ουδέτερη...

Ζόρικο το μπεμπάκι σας! ;)

Υπομονή μέχρι τον μεγάλο υπέρηχο, για απόλυτη σιγουριά!

Καλό πλέξιμο! :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα ξεκινήσω με την κοριτσίστικη...στο κάτω κάτω αν μου βγει αγόρι θα τη δώσω στη γυναίκα του αδερφου μου που περιμένει κοριτσάκι σίγουρα και φτιάχνω μετά και την αγορίστικη..:)ναζάκια μου κάνει μωρε...:) μου αρέσει που πριν μεινω έγκυος έλεγα πως στην επόμενη εγκυμοσύνη δε θα θελα να μάθω το φύλο μέχρι να γεννήσω και να είναι έκπληξη..στην πορεία βέβαια άλλαξα γνώμη αλλά το μωράκι αποφάσισε εκείνο ναμου κάνει την έκπληξη!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως λέει και ο λαός "γερό να' ναι και ό,τι να' ναι!" ;)

Όσο για την κουβερτούλα, κάνε την ένα ουδέτερο χρωματάκι (εμένα μου αρέσει το πορτοκαλί και το λαχανί που είναι ζωηρά χρωματάκια) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΕΙΣ!!!

ΗΘΕΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΟΠΟΤΕ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΗ!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ,ΟΤΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!ΔΕ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ,ΜΗ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ..ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ,ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ (και να δουμε και το φυλο :P:P:P:P:P )

ΠΑΝΩ ΑΠΌΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ,ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΨΩΝΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κο εγω το εκανα και εδειξε 61% για κοριτσακι (θα τρελαθει απο την χαρα του ο αντρας μου)χαχαχχαχαχ

και 39%για αγορακι!!!!θελω πολυ ενα αγορακι!!!χαχαχχαχα

ΓΕΡΑ ΝΑΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!

ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!! ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΆΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια το έκανα μου έβγαλε 66% κορίτσι..έλα που ξέρω όμως ότι είναι αγόρι!!χαχα μου το είπε σήμερα ο γιατρός!!Πλάκα είχε όμως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...