Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ενδοεπικοινωνία για μωρά


Recommended Posts

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ενδοεπικοινωνία για μωρό με κάμερα

Τι παίζεται με την ακτινοβολία;

Έχετε να μου προτείνεται κανένα μοντέλο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω κάποιο μοντέλο να σου πω, το μόνο που

ξέρω είναι οτι αν μένεις σε πολυκατοικία

και υπάρχει κι αλλος με το ίδιο μοντέλο συσκευής,

ακούγεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AKTINOBOΛΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ (ΡΑΔΙΟΣΥΧΝΟΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ)

ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ THS TOPCOM ΑΛΛΑ ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ !!!

ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙΤΑΙ Η ΦΩΝΗ ΜΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ (Κ ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ , ΕΜΕΙΣ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΟΥΡΗ ΜΟΥ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ ΚΟΝΤΡΟΛ. :angry:

ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ...

ΕΧΕΙ Κ 1 ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΗΧΟΓΡΑΦΕΙΣ ΤΗΝ ΦΩΝΗ ΣΟΥ Η 1 ΝΑΝΟΥΡΙΣΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΚΛΑΨΕΙ ΤΟΥ ΠΑΙΖΕΙ , ΞΕΡΩ Κ ΓΩ (ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 2 1/2 ΜΗΝΕΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ Κ ΕΔΩΣΑ Κ ΚΟΝΤΑ 250 ΕΥΡΩ!!! )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΤΙΣ ΚΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΙΑ ΑΠΛΗ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΝΑΤΣΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ ΤΟ ΤΑΜΠΛΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΥΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΗΣΥΧΗ..ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ 5 ΜΗΝΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα μια της philips ηταν απλη δνε ειχε καμερα αλαλδ νε ειχα κανενα προβλημα δεν την εβαζα διπλα στο μωρο την ειχα περιπου στο ενα μετρο αποσταση την ακουμπαγα στην αλαξιερα και ακουγα αν εκελαιγε η οταν ξυπναγε.

Δενε ειχα κανενα προβλημα με παρασητα . τωρα ολα βγαζουν ακτινοβολια απλα αυτο θα το ρωτησεις στην εταιρια που θα καταληξεις καικοιτα να μη ειναι ακριβως διπλα στο μωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί τη θες την ενδοεπικοινωνία? Μένεις σε δυόροφο σπίτι? Εμείς δεν πήραμε παρόλο που στο εξοχικό είναι δυόροφο με εξωτερική σκάλα. Βάλαμε κάμερα στο δωμάτιο, ανοίξαμε τρύπα στον τοίχο και κατεβάσαμε καλώδιο κάτω και το συνδέσαμε με την τηλεόραση. Υπερπαραγωγή για να γλιτώσουμε την ακτινοβολία. Ούτε ασύρματο δεν έχουμε αλλά 2 σταθερές συσκευές σε όλο το σπίτι. Ο άντρας μου έχει σπουδάσει τηλεπικοινωνίες και είναι κατά όλων αυτών των συσκευών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...