Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΟΣ...ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ????


Guest

Recommended Posts

happy bebaki έγραψε:

Τελικά η χοριακή δείχνει θετικό, και το απογευμα θα παρω να μου πουν μονάδες!!! Μακάρι παναγίτσα μου, να πάρουμε και μια χαρα!!! Εσύ πότε περιμένεις?

την παρασκευη περιμενω αλλα βαθια μεσα πιστευω οτι δεν ειμαι...δεν σου ειπαν μοναδες στην χοριακη?

γραψε αμεσως να μας πεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την έκανα κατά τις 10.30 και μου είπε οτι κατα τις 12 θα ξέρει αν η χοριακή μου είναι θετική ή αρνητική και μετα αναλύουν τις θετικές για να δουν μονάδες ενώ με τις αρνητικές δεν ασχολούνται άλλο. Οπότε το απογευμα θα μου πεί μονάδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κουκλιτσα μου μπραβο!!!εγω ειμαι απαισιοδοξη...εχεις μετρησει ποση ειναι η θερμοκρασια σου.εγω εχω 36.6 γι αυτο λεω αποκλειεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μετραω ποτέ. αρκετό αγχος είχα με τόσες εξετάσεις. το απογευμα θα μάθω μονάδες και σφαίρα στο γιατρούλι μου να δουμε τι θα δούμε και αρχίζουμε ενεσούλες. Μακάρι να πάνε όλα καλά, να'ναι η τρίτη και η τυχερή φορα! Μακάρι όλες να καταφέρουμε να κάνουμε γερά μπεμπάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...