Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΟΣ...ΠΟΝΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ????


Guest

Recommended Posts

Κορίτσια, τι μπορεί να είναι ένας ελαφρύς πόνος ή μάλλον μια ενόχληση που νιώθω το βράδυ όταν ξαπλώνω χαμηλά και αριστερα? Είμαι στην 26 μέρα του κύκλου, και αυτό το νιώθω εδώ και 2-3 μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου πολλά μπορεί να είναι, δε θέλω να σε ανησυχήσω βέβαια, αλλά δε θα ήταν καλύτερα να ρωτήσεις έναν παθολόγο? ή πιο εύκολα το φαρμακοποιό της γειτονιάς σου

εύχομαι να μην είναι κάτι ιδιαίτερο και περαστικά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Κορίτσια, τι μπορεί να είναι ένας ελαφρύς πόνος ή μάλλον μια ενόχληση που νιώθω το βράδυ όταν ξαπλώνω χαμηλά και αριστερα? Είμαι στην 26 μέρα του κύκλου, και αυτό το νιώθω εδώ και 2-3 μέρες.

καλα ε?κοριτσακι εχω την ιδια ακριβως απορια εδω και 4-5 μερες.εγω ειμαι στην 21 μερα.περιμενω περιοδο σε 7 μερες...κι εγω ψαχνω για απαντηση.λεω μηπως κρυωσα?, μηπως ειναι καθυστερημενη ωορηξια?,μηπως, μηπως, μηπως.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχήν συμφωνώ κ εγώ να ρωτήσεις το γιατρό σου καλύτερα.

Είναι πόνος που δεν έχεις ξανανιώσει πχ ωορηξίας ή περιόδου ή εντέρου?

Εύχομαι περαστικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να πιστευω οτι η ωορηξία έγινε κανονικα στην ώρα της!! Απλά αναρωτιομουν μήπως είναι σημάδι εγκυμοσύνης! Ο πεινασμένος......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Θέλω να πιστευω οτι η ωορηξία έγινε κανονικα στην ώρα της!! Απλά αναρωτιομουν μήπως είναι σημάδι εγκυμοσύνης! Ο πεινασμένος......

και μενα μου περασε αυτο απο το μυαλο αλλα επειδη οπως λες ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται.....αφηνω το χρονο να δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Θέλω να πιστευω οτι η ωορηξία έγινε κανονικα στην ώρα της!! Απλά αναρωτιομουν μήπως είναι σημάδι εγκυμοσύνης! Ο πεινασμένος......

κοριτσακι τι εγινε τελικα? αδιαθετησες? πονας ακομη?

περιμενω νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν αδιαθέτησα ακομα ευτυχώς, αλλά το ψιλοπονάκι το έχω ακόμα. Απλά είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, και περιμένω...

Άσε που εχω κάτι αναγουλίτσες και ευαισθησία στις μυρωδιες αλλά αυτά από την ιδέα μου και μόνο τα είχα και άλλη φορά που φυσικά δεν είμουν έγγυος!! Είδωμεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Δεν αδιαθέτησα ακομα ευτυχώς, αλλά το ψιλοπονάκι το έχω ακόμα. Απλά είμαι σε αναμμένα κάρβουνα, και περιμένω...

Άσε που εχω κάτι αναγουλίτσες και ευαισθησία στις μυρωδιες αλλά αυτά από την ιδέα μου και μόνο τα είχα και άλλη φορά που φυσικά δεν είμουν έγγυος!! Είδωμεν...

φιλεναδα ειμαστε στην ιδια ακριβως κατασταση.κι εγω νομιζω οτι εχω μια ευαισθησια στο στομαχι τελευταια,κατι σαν αναγουλα αλλα δεν θελω να ενθουσιαζομαι.μπορει και να κρυωσα.την παρασκευη περιμενω να αδιαθετησω.εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αύριο, αλλά θα δώσω κανα δυο μέρες παράτα μέχρι να πάω για χοριακή, αλλά ισως και να με προλαβει η ατιμη. Ομοιοπαθούσες λοιπον...για να δούμε τι Χριστούγεννα θα κάνουμε φέτος γιατι τα περσινά ήταν σκατά ολέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Αύριο, αλλά θα δώσω κανα δυο μέρες παράτα μέχρι να πάω για χοριακή, αλλά ισως και να με προλαβει η ατιμη. Ομοιοπαθούσες λοιπον...για να δούμε τι Χριστούγεννα θα κάνουμε φέτος γιατι τα περσινά ήταν σκατά ολέ.

μακαρι να μην σου ερθει για τους επομενουσ 9 μηνες...η διαισθηση σου τι λεει? γραψε αυριο τι θα γινει να ξερω κι εγω..

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

μηπως ειναι το εντερο σου;λεω...μακαρι να ειναι το αλλο!!

λετε βρε κοριτσια να ειναι το εντερο???τοσο χαζη να ειμαι, αν και δεν το αποκλειω γιατι ολο φσνταζομαι εγω...παντως πονους χαμηλα στην κοιλια εχω σαν να κατεβαινει το αιμα.τωρα ή κρυωσα,ή μπορει να μου ερθει νωριτερα.θα ξερω μεχρι την παρασκευη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΝΤΟΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6ηΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ,ΒΕΒΑΙΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΣΤΙΚΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑΜΙΣΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΛΕΟΝ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΜΩΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roulaki29 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΕΝΤΟΝΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 6ηΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΥΗΣΗΣ,ΒΕΒΑΙΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΙΣΤΙΚΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΙΜΟΡΑΓΙΑ ΠΡΙΝ ΜΙΑΜΙΣΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΚΙΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΛΕΟΝ Ο ΠΟΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΜΕ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΟΜΩΣ!!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!! :)

συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη!ποσο καιρο πριν αδιαθετησεις ειχες αυτον τον πονο? θυμασαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ2004 ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟΝ 3οΜΗΝΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ :):):) ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

roulaki29 έγραψε:

ΝΑΝΙ2004 ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΟΥ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΠΟΝΟΥ.ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΤΕΛΟΣ ΓΕΝΑΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΝΝΟΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΟΝ 3οΜΗΝΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΚΥΟΣ :):):) ΦΙΛΙΑ

κι εγω περιπου τοσο καιρο εχω τον πονο αριστερα στην ωοθηκη.αφου λεω τοσο μεγααααλη ωορηξια εχω?εχει τωρα 2-3 μερες που ποναω χαμηλα και λεω καλα θα ερθει νωριτερα?

αλλα μαλλον το κοβω οτι θα αδιαθετησω γιατι σημερα αρχισε να πρηζεται και η κοιλια μου και ειναι και σκληρη.το στηθος απλα εχει πρηστει και δεν με ποναει.τωρα θα δουμε μεχρι την παρασκευη.παντως και τωρα που γραφω μια ψιλοαναγουλα την εχω.

η κρυωσα η κατι αλλο παιζει....

εσυ περα απο τον πονο θυμασαι τι αλλα συμπτωματα ειχες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΕΙΧΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΥΡΙΝΕΙ Η ΘΗΛΗ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ.ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΠΟΝΟ ΚΑΤΩ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΗΓΑ ΣΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΠΟ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙΤΟΠΟΥ.ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΙΚΕ ΕΜΑΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΜ=ΝΕΙΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Η ΓΗ ΝΑ ΜΕ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΔΙΟΤΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ.ΜΕ ΠΛΑΚΩΣΕ ΣΤΑ ΧΑΠΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΡΙΝ ΟΥΤΕ ΜΗΝΑ ΣΟΥ ΄ΛΕΩ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ?ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ :):):) ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΚΑΙ Η ΤΥΧΕΡΗ ΜΟΥ :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα το ελεγα οτι εχουν σκουρηνει...γι αυτο και λεω οτι μπορει και να κρυωσα την παρασκευη περιμενω να αδιαθετησω...

μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα.αυτη την φορα ολα θα ειναι τελεια!

μακαρι να ειναι και για τις δυο μας τα ωραιοτερα χριστουγεννα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΙ2004 έγραψε:

δεν θα το ελεγα οτι εχουν σκουρηνει...γι αυτο και λεω οτι μπορει και να κρυωσα την παρασκευη περιμενω να αδιαθετησω...

μην ανησυχεις ολα θα πανε καλα.αυτη την φορα ολα θα ειναι τελεια!

μακαρι να ειναι και για τις δυο μας τα ωραιοτερα χριστουγεννα!

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑΝΙ2004 ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!!! ;):kiss::kiss::kiss::kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλήμερα και καλή εβδομάδα εύχομαι!!

Μετράω πρώτη μέρα καθυστέρησης και όσο και να θέλω να είμαι συγκρατημένη έχω μεγάλη χαρά! Τεστ δεν κάνω με τίποτα, και δεν ξέρω πότε να πάω για χοριακή, σήμερα ή αύριο για πιο σίγουρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy bebaki έγραψε:

Κοριτσάκια μου γλυκά καλήμερα και καλή εβδομάδα εύχομαι!!

Μετράω πρώτη μέρα καθυστέρησης και όσο και να θέλω να είμαι συγκρατημένη έχω μεγάλη χαρά! Τεστ δεν κάνω με τίποτα, και δεν ξέρω πότε να πάω για χοριακή, σήμερα ή αύριο για πιο σίγουρα???

εγω στην θεση σου θα πηγαινα για να μου φυγει το αγχος!κοιτα τα τεστ δεν τα εμπιστευομαι, νομιζω οτι η χοριακη ειναι 1000% σιγουρο το αποτελεσμα.αν δεν πας σημερα τουλαχιστον πηγαινε αυριο που θα ειναι η δευτερη μερα καθυστερησης!

αντε περιμενω νεα σου με πολυ μεγαλη αγωνια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά η χοριακή δείχνει θετικό, και το απογευμα θα παρω να μου πουν μονάδες!!! Μακάρι παναγίτσα μου, να πάρουμε και μια χαρα!!! Εσύ πότε περιμένεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! happpy bebaki όταν λες ότι δείχνει θετικό τι εννοείς? δεν σου είπανε μονάδες? από τις μονάδες καταλαβαίνεις ότι είναι θετική η χοριακή.. έτσι ξέρω εγώ τουλάχιστον..

εύχομαι να είσαι εγγυούλα και να πάνε όλα καλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...