Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΗΚΑ ΚΙ ΕΓΩ Σ'ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ!!!!


Recommended Posts

τι συγκινητικη ιστορια..γεματη διδαγματα......

να σου ζησει..ναναι γερο κ δυνατο!

απο τωρα να σαι μονο χαμολαστη..η ευτυχια ειναι στην αγκαλια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσι μου, να σου ζήσει το μωράκι! πολύ συγκινιτικό και ήθελα να σου πω πόσο λυπάμαι για το 1ο σου αγγελουδάκι που σίγουρα σας προστατεύει εκεί που είναι! Υγεία πάνω απ'όλα να 'χετε! Μόνο ευτυχία από δω και πέρα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί πέρασες βρε κοριτσάκι κι εσύ....

Να είσαι καλά!!!! Γερή!!!! Δυνατή!!!!

Να καμαρώνεις το λουλουδάκι σου.....

Να σου ζήσει...... με υγεία......

Να 'ναι πάντοτε γερός ο μικρός σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το αγγελούδι σας :)

Να είναι πάντα γερό και δυνατό και εσείς να είστε καλά να το καμαρώνετε :)

Πολύ συγκινητική η ιστορία σου. Εύχομαι από δω και πέρα μόνο χαρές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!να χαίρεστε το νέο μέλος της οικογένειας σας και να είστε πάντα γεροί!!!!εύχομαι ο μικρούλης σου να απαλύνει τον πόνο για όσα πέρασες!!!!

είσαι πολύ δυνατός άνθρωπος και μπράβο σου γι'αυτό!!δίνεις πολύ κουράγιο σε κοπέλες που έχουν περάσει αντίστοιχες ιστορίες....

από εδώ και πέρα σας εύχομαι να ζείτε μόνο ευχάριστες στιγμές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το νινί σου κοπέλα μου! Απίστευτη δύναμη ψυχής που σπάνια τη βρίσκεις στις μέρες μας! Σου αξίζει όλη η ευτυχία του κόσμου, με το γιόκα σου και τον αντρούλη σου!

Χάρηκα πάρα πολύ που έμαθα τα τέλεια νέα σου!

Υ.Γ.: Έχω την εντύπωση ότι χάλασα το πληκτρολόγιο του laptop από τα δάκρυα... :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!να τον δεις οπως επιθυμεις!!!να εχετε παντα ολοι υγεια και τοση χαρα οπως ειστε τωρα και συντομα με πολλα ακομα παιδακια!!!μονο χαρες απο εδω και περα!!!πολλα φιλακια. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ολα τα καλα σου ευχομαι, δακρυσα αι στο καλο σου!! να εισαι παντα ετσι ευτιχισμενη, και κοιτα στο επομενο μωρακι να εισαι πιο ψυχραιμη μην φτασει η πιεση σου παλι στο 2 γιατι θα ερθω εκει να σου ριχνω εγω τα χαστουκια να συνελθεις!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα πάρα πολύ με το κειμενό σου , προσωπικα δεν γνωρίζω την ιστορία σου αλλα δεν χρειάζεται τίποτα παραπάνω διοτι κατάλαβα...

Σου ευχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου να είστε ευτυχισμένοι όλοι και γεροί για να μεγαλώσετε τον άγγελό σας και το μωράκι σου να είναι υγειές,καλότυχο και χαμογελαστό για όλη του τη ζωή!

Να το χαίρεσαι....και πολλα μπράβο για τη δύναμή σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει ο γιόκας σας!!Συγκινήθηκα πολύ απο την ιστορία σου,μακάρι να είχαμε μόνο ευχάριστες ειδήσεις εδω στο "μαμμυλανδ",αλλά κ όταν δεν συμβαίνει αυτό πρέπει όπως είπες να προχωράμε μπροστά και να διεκδικούμε αυτό που μας ανήκει.Να τον χαίρεστε κ να έχει πάντα υγεία στη ζωή του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ !!!!! ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΖΩΗ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ 4ο ΜΕΛΟΣ !!!! ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΣΟ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!! :( :silly:

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!! :) :woohoo:

Ο ΘΕΟΣ ΣΕ ΑΝΤΕΜΕΙΨΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΣ!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο γιος και να γίνει γερός σαν βράχος!!!

γερή να είσαι πάντα και να μη χάνεις τη δύναμή σου και το

κουράγιο σου!!

Η Παναγίτσα κοντά σας :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΟΧΘΗ ΚΙ ΑΚΟΥΩ ΕΥΧΕΣ ΧΑΡΑΣ ΚΙ ΥΓΕΙΑΣ ΚΙ ΟΧΙ ΛΟΓΙΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΑΣ...

ΕΥΧΟΜΑΙ Ν'ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΓΛΥΚΑ ΛΟΓΙΑ ΑΓΑΠΗΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΣΤΕΡΗΘΗΚΑΝ ΤΟΣΟ ΑΔΙΚΑ Τ'ΑΓΓΕΛΟΥΔΙΑ ΤΟΥΣ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου πολυ με συγκινησες!!

Ειχα πολυ καιρο να μπω και γω και χαιρομαι που εμαθα τα νεα σου!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ!!!

Καθε ευτυχια απο δω και μπρος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου να σου ζήσει και πάντα με υγεία!!! :silly: :silly: :silly:

ήταν πολύ συγκινητικά αυτά που έγραψες...

εύχομαι σε όλες τις γυναίκες μέλλουσες μανούλες να μην περάσουν αυτά που πέρασες κοριτσάκι μου και ούτε κάτι άλλο κακό!!!

μόνο ευχάριστα από δω και πέρα!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ,ΣΤΗ ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ,ΜΟΛΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ.ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ... ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΗΤΑΝ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑ ΕΚΛΑΜΨΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ..ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΑ ΓΙΟ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ!!ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ...ΕΔΩ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΕΧΩ ΔΙΑΓΝΩΣΜΕΝΗ ΥΠΕΡΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΗΔΗ ΧΑΠΙ ΠΙΕΣΗΣ.ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΗΣΗ??ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΑ "ΦΩΤΑ" ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΚΛΠ.ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΔΕ ΟΤΙ ΖΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ,ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ POST SOY AΛΛΑ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ.ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΥΓΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ,ΣΤΗ ΒΟΛΙΩΤΙΣΣΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ,ΜΟΛΙΣ 2 ΜΕΡΕΣ.ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΡΩΤΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΑΖΗΤΗΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΠΑΛΙΟ... ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ..

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΑΦΟΡΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ ΗΤΑΝ Η ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΣΤΟ GOOGLE ΓΙΑ ΕΚΛΑΜΨΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ..ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΑ ΓΙΟ 5 ΧΡΟΝΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ.ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΡΩΤΕΥΟΜΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΘΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ!!ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ...ΕΔΩ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ...ΕΧΩ ΔΙΑΓΝΩΣΜΕΝΗ ΥΠΕΡΤΑΣΗ ΧΩΡΙΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΑΙΤΙΟΛΟΓΙΑ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΡΝΩ ΗΔΗ ΧΑΠΙ ΠΙΕΣΗΣ.ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΥΗΣΗ??ΘΑ ΘΕΛΑ ΤΑ "ΦΩΤΑ" ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ,ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙΣ ΚΛΠ.ΣΗΜΕΙΩΣΕ ΔΕ ΟΤΙ ΖΩ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ,ΣΤΗΝ ΚΕΡΚΥΡΑ...ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ POST SOY AΛΛΑ ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ.ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ.ΥΓΕΙΑ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...