Μετάβαση σε περιεχόμενο

καθισματακι φαγητου με τι βολευτικατε????


Recommended Posts

θελω τον επομενο μηνα να της παρω ενα καθισματακι φαγητου μιας και εχουμε ξεκινησει κρεμουλα αλλα εχει τοσα πολλα και δεν ξερω τι θα με βολεψει

εσεις τι πηρατε και με ποια κρητηρια ???το μαξιλαρακι που εχουν βγαινει να το πλυθει στο πλυντηριο

μεταφερεται ευκολα για να το παρεις σε καποιο ταξιδι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

¨Εχω της peg perego και έμεινα πολυ ευχαριστημένη,

Το καθισματάκι ελιναι ντυμένο με πλαστικο.

Ο δίσκος φαγητού μπορει να αφαιρεθει για να πλύθει

ή να βγει τελειως οταν μεγαλώσει το παιδακι, απο το

χρονο και μετα για να τρωει στο τραπεζι της κουζινας.

Στο συνηστω! Αλλα είανι λιγο πιο ακριβο απο τα αλλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό είναι να κοιτάξεις να ρυθμίζεται το ύψος ώστε κάποια στιγμή να μπορεί να κάθεται μαζί σας στο τραπέζι, να έχει στήριγμα ανάμεσα στα ποδαράκια για να μην γλιστράει, τα περισσότερα είναι απο υλικό που καθαρίζεται εύκολα και το τραπεζάκι αφαιρείται και πλένεται.

Καλές μάσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα δώρο μου έφεραν της chicco το νέο...

Τρώει ευχάριστα εκεί αν και πολλές φορές δυσανασχετεί...

Έχει πολλά...απλά όπως ανέφερε το ποπάκι να πληρεί αυτές τις προδιαγραφές...

Καλή αγορά και καλή αρχή! :)

ΥΣ.για ταξίδι δεν το συνιστώ...

τότε βολεύει το μίνι καρεκλάκι της f.price...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ CHICCO - ΠΟΛΛΗ DOUBLE PHASE.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ!!!

ΕΧΕΙ:

ΤΡΕΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΠΛΑΤΗΣ.

7 ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΥΨΟΥΣ.

ΔΙΠΛΟ ΔΙΣΚΟ, ΑΛΛΑ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ, ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ.

ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ.

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ... ΤΟ ΝΤΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΜΑ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ ΠΟΥ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣΤΑ...

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑ ΦΥΣΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα παρει ενα καρεκλακι σαν αυτο που εχει η αγγελικη στην φωτο στις αρχες το χρησιμοποιησαμε δεν λεω,και του αρεσε...ελα ομως που τωρα οταν

τον βαζω εκει κανει σαν να τον σφαζουνε!!!!!!!!!!

προσπαθηξα ξανα και ξανα ματαια χτυπιοτανε,εκλαιγε....ουρλιαζε

ετσι το καθισματακι πηρε την τιμιτικη του στην....αποθηκη!!

χθες πηγα στο τζαμπο και πηρα καθησματακι για κανονικη καρεκλα τις φισερπραις για να καθεται μαζι μας στο τραπεζι (και επειδη τωρα πια για να φαει θελει 15 κιλα παιχνιδια εχει εναν δισκο ενσωματωμενο με παιχνιδακια πανω)

σημερα θα κανουμε την πρωτη δοκιμη και θα δουμε αν θα καταληξει και αυτο σε καμια αποθηκη χιχιχι(ευτυχως που δεν το ειχα παρει ακριβο το καρεκλακι το μεγαλο)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ έχω πάρει αυτό

http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st= ... selcat=bgh

είναι καρεκλάκι που δένει πάνω σε καρεκλα .έχει και παιχνιδάκι για να ασχολείται .

μονο που πρέπει να κάθεται καλά στον ποπό του όταν αρχίσει να το χρησιμοποιεί .

εγώ βολεύτηκα πολύ με αυτό λόγο ότι δεν μου πιάνει χορό μέσα στο σπίτι και ότι είναι μέχρι 20 κιλά ενώ τα καθίσματα που είναι μονα τους είναι μέχρι 11 η 13 κιλά και για να αντέχουν παραπάνω πρέπει να κοστίζουν και αρκετά παραπάνω .

δεν μου έχει δείξει ότι δυσαρεστείται εκεί όταν κάθεται αλλα δεν κάθεται και με τις ώρες μονο για φαγητό και για να παίξει με το δασος του ώσπου να του ετοιμάσω το φαγάκι ,τρώει και μετά μου κάνει σήμα σίτος ποτε θέλει να σηκωθεί .

εμενα από 6 μηνών είχε κάτσει καλά στον ποπό του αλλα τις πρώτες 1-2 εβδομάδες τις βγάλαμε στο καρότσι ...ώσπου να μπορεί να κάτσει καλά στο καθισματάκι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

θελω τον επομενο μηνα να της παρω ενα καθισματακι φαγητου μιας και εχουμε ξεκινησει κρεμουλα αλλα εχει τοσα πολλα και δεν ξερω τι θα με βολεψει

εσεις τι πηρατε και με ποια κρητηρια ???το μαξιλαρακι που εχουν βγαινει να το πλυθει στο πλυντηριο

μεταφερεται ευκολα για να το παρεις σε καποιο ταξιδι???

Εχω παρει της CHICCO το ψηλο καθισματακι που ειναι απο 5 μηνων και μετα εχει γυρω στα 80 ευρω. Πλενεται και καθαριζεται ευκολα ειναι πτυσσομενο και πολυ πρακτικο.

Το επελεξα επειδη το ειχε η κουμπαρα μου και μου το ειχε προτεινει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδακι δεν εχω (ακομη!) αλλα αρχισα κι εγω σιγα-σιγα να ψαχνω...

μ'αρεσε πολυ αυτο του στοκ

και αφαιρεις μετα το βρεφικο και γινεται καρεκλακι για το τραπεζι και μπορεις επισης να αυξομειωνεις το υψος του καθισματος. το καρεκλακι αυτο δεν παιρνει χωρο οπως σχεδον τα περισσοτερα και μπορει να χρησιμοποιηθει ως κανονικη καρεκλιτσα μεχρι μεγαλης ηλικιας. βεβαια η τιμη του "τσιμπαει"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι οπως λεμε 2 σε 1.... αυτο ειναι 3 σε 1 και κανει απο ο μηνων εως 4 χρονων για την πρώτη στάση!!! θα σας βαλω ολες τις φωτο! ειναι το ιδιο το καθισματακι... ΔΕΝ το αλλαζεις αναλογα με την ηλικια!!! ειναι το ιδιο...ειναι οι στασεις που την κανουν διαφορετικο!

η πρωτη εικονα...δειχνει πως ειναι σε εντελως ευθεια θεση,...εχει ολες τις στασεις, και βαζεις την σταση που σε βολευει...αναλογα με την ηλικια...κανει και για ριλαξ οποτε αργοτερα γλυτωνεις τα χρηματα απο το ριλαξ!

η δευτερη εικονα... δειχνει πως κανει για καρεκλακι φαγητου βαζοντας μπροστα δισκο... [φιλε name=bloom_2.jpg size=2558]http://mammyland.com/images/fbfiles/files/bloom_2.jpg[/file]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δεύτερη εικόνα

και αργοτερα, γυρω στα 4ων χρονων,...βεβαια αναλογα με τα κιλα, μπορει να χρησιμοποιηθει και αλλιως!!! [φιλε name=bloom_3.jpg size=3070]http://mammyland.com/images/fbfiles/files/bloom_3.jpg[/file]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΣ BEBE CONFORT ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ! ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΣΟ ΣΤΟ ΥΨΟΣ (ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ) ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΠΛΑΤΗΣ! Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕ 2-3 ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΤΑΙ! ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΣΟΥ ΣΥΣΤΗΝΩ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΙΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ! ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΗΣ PEG PEREGO ΤΟ ΚΑΘΗΣΜΑΤΑΚΙ.ΑΡΚΕΤΑ ΒΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΤΑΝ.ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΤΗΣ FISHER PRICE ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΑ.ΕΚΕΙΝΟ ΚΑΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΒΟΛΙΚΟ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΩΕΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω της Mothercare και ειμαι πολυ ευχαριστιμενη.Εχει θεσεις ανακλυσης για την πλατη του καθησματος, ο δισκος μετακινειτε σε 4 θεσεις, βγαινει και τελειως, εχει διαχωριστικο για τα ποδια, το υγασμα ειναι πλαστικοποιημενο και βγαινει, εχει ζωνες ρυθμιζομενες και ρυθμηζετε σε υψος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ Χ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΗΣ MOTHERCARE 99 E.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΣΗ ΤΙΜΗ,ΑΡΚΕΤΑ ΕΛΑΦΡΥ,ΑΣΦΑΛΕΣ,ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΣΚΟΣ ΚΑΙ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΑΚΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ.ΕΧΕΙ ΓΕΡΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΑΣΦΑΛΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΟΔΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΜΟΝΙΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας Ευχαριστω για τις απαντησεις σας πηγα τελικα σημερα και τα ειδα καποια μου που μου αρεσαν cicco και της FISHER PRICE αλλα απορια απο ποιο μηνα μπορεις να βαλεις το μωρο στο καθισματακι της FISHER PRICE που το παιρνεις και στα ταξιδια????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγνητάκι έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΗ Χ. ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΤΗΣ MOTHERCARE 99 E.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΣΗ ΤΙΜΗ,ΑΡΚΕΤΑ ΕΛΑΦΡΥ,ΑΣΦΑΛΕΣ,ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΜΜΑΤΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΣΚΟΣ ΚΑΙ ΠΛΕΝΟΝΤΑΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΑΚΙ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ.ΕΧΕΙ ΓΕΡΑ ΠΟΔΙΑ ΓΙΑ ΣΤΗΡΙΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΦΤΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΔΕΝ ΤΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΑΣΦΑΛΗ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΜΩΡΟΥ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΡΟΔΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΜΟΝΙΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΣΟΥΛΑΕΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ.

Εμεις πηραμε ροδακια απο το ΙΚΕΑ και του εβαλε ο αντρας μου. ειναι με ασφαλιες και κλειδονουν. Και εγω το εχω μονυμα ανοιχτο γιατι τον κουβαλαω οπου βρισκομαι να με βλεπει και να παιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΠΩΣ ΑΝΕΦΕΡΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΗΣ ΦΙΣΕΡ ΠΡΑΙΣ ΣΤΑ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΒΟΛΙΚΑ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΙ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΣΤΑ 40 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΘΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ 3 ΕΤΩΝ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τελικα βολευτικα αυτο!!!

του ειχα παρει μεγαλο αλλα δεν εκατσε σχεδον καθολου ενιωθε καπως που ηταν δεμενος πολυ

με αυτο νιωθει πιο χαλαρος και σημερα πριν φαει μου το εδειχνε χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

teleio einai!!!!αυτο θα παρω και τελικα μαζι με ενα αλλο της κικκο φορητο που στερεωνεται πανω στο τραπεζι

βλεπω οτι ειναι ευτηχισμενος ο μικρουλης που ασχοληται με τα παιχνιδακια πανω στο τραπεζακι :woohoo: !!!!!Να σου ζησει :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ελένη

Εμένα με βόλεψε πάρα πολύ ενα Riposino το πήρα απο τα ΛΗΤΩ 99Ευρώ. Έχει ρυθμιζόμενο κάθισμα, είναι ντυμένο με πλαστικό ώστε να καθαρίζεται εύκολα (βγαίνει κιόλας αν θες να το πλύνεις), ροδάκια για εύκολα πέρα δώθε και αποσπόμενο δίσκο. Δές το αν θές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aggeliki 30 έγραψε:

ΤΟ CHICCO - ΠΟΛΛΗ DOUBLE PHASE.

ΜΙΑ ΧΑΡΑ, ΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΤΙΜΗ!!!

ΕΧΕΙ:

ΤΡΕΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΗΣ ΠΛΑΤΗΣ.

7 ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΥΨΟΥΣ.

ΔΙΠΛΟ ΔΙΣΚΟ, ΑΛΛΑ ΑΦΑΙΡΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ, ΟΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΗ ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ, ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ.

ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΤΑΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ.

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΕΠΕΝΔΥΣΗ... ΤΟ ΝΤΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΛΥΜΑ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ ΠΟΥ ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΧΩΡΙΣΤΑ...

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ, ΟΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑ ΦΥΣΙΚΑ! 0015MAMMY.jpg

καλημερα αγγελικη

ποσο σου κοστισε το καθισματακι?μου εφεραν ενα δωρο αλλα θελω να το αλλαξω. το δικο σου μου αρεσει γιατι εχει θεσεις για το υψος του μωρου και δεν κρεμονται τα παιδια του. αν θυμασαι στειλε μου ενα πμ.σε ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας εκαναν δωρο ενα της chicco.Kαλο ειναι,δεν μεταφερεται ευκολα βεβαια,αλλα σε γενικες γραμμες το βολευτηκα. Αυτο ειναι στη φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...