Μετάβαση σε περιεχόμενο

Την καλησπέρα μου!


mairak

Recommended Posts

Έχω ανακαλύψει εδώ και καιρό την όμορφη μαμαδοπαρέα σας αλλά δεν συμμετείχα γιατί είμαι μέλος και σε κάποιο άλλο φόρουμ μαμάδων που δεν μου άφησε την καλύτερη γεύση.Σας παρακολουθώ και μου αρέσει το κλίμα που επικρατεί εδώ,οπότε έκανα το βήμα της εγγραφής...και να'μαι στην συντροφιά σας!Είμαι η Μαρία -για τους φίλους Μάιρα.Έχω δυο υπέροχα κοριτσάκια την Άννα Μαρία και την Βάλια,3,5 και σχεδόν 2 ετών αντίστοιχα.Μέχρι τις 10 Φεβρουαρίου έρχεται και ο μπεμπούλης μας να σπάει την γυναικοκρατία στο σπίτι και να μας κάνει ακόμα πιο ευτυχισμένους!Θα χαρώ να σας γνωρίσω και ελπίζω να με καλοδεχτείτε :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσορισες στην παρεα μας να χαιρεσαι τα παιδακια σου και με το καλο να υποδεκτεις και τον μικρο σου πριγκηπα!!!ελπιζω η εμπειρια σου απο εδω μεσα να σου αφησει καλυτερες εντυπωσεις!! :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Μάιρα! να σου ζήσουνε τα κοριτσάκια σου και με το καλό να έρθει και το αντράκι σου!

καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!!!

σε ποιο φόρουμ ήσουν και γιατί δεν σου άφησε την καλύτερη γεύση όπως είπες? πες μας για να ξέρουμε να το αποφύγουμε αν μη τι άλλο... :)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φατσούλα :) καλός μας ήρθες να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου και με το καλο να έρθει και ο μικρό σου άντρας.

εγώ δεν έχω παιδάκι ελπίζω όμως σύντομα να τα καταφέρω.

πολλά φιλια και πάλι καλωσόρισες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλω ορισες Μαιρα!

Ευχομαι να περασεις καλα στην παρεα του Μαμμυ!

Να χαιρεσαι τα παιδακια σου! 2 κορες και 1 γιο ε? Αντε ποιος την χαρη σας!

Με το καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαιρα!

Καλως ηρθες και απο μενα!

Να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου και με το καλο να ερθει και ο μπεμπης!

Χαρα στο κουραγιο σου και μπραβο που επελεξες να κανεις μεγαλη οικογενεια!!!!!!!!!

Εγω ειμαι η Νατασα και εχω ενα κοριτσακι 9,5 μηνων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Μαιρα!!Καλως ορισες!Να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου κ με το καλο να υποδεχτειτε κ τον παιδαρο :cheer::cheer: !!!Κ εγω σχετικα καινουρια ειμαι στην ομορφη αυτη παρεουλα!εχω μια κουκλιτσα 4 μηνων :):) !Φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα όλες!Ευχαριστώ για τις ευχές σας.Ελπίζω να καταφέρω να συνεχίσω και για 4ο ή και 5ο παιδάκι.Θέλω μια μεγάλη οικογένεια,με γεμίζει.Δεν νομίζω οτι είναι σκόπιμο να αναφέρω το όνομα του άλλου φόρουμ,απλά το ανέφερα στην εισαγωγή για το πώς σας βρήκα.Εξ'άλλου,το αν ένα περιβάλλον είναι αφιλόξενο και παγερό είναι καθαρά προσωπικό θέμα.Εμένα μου φάνηκε έτσι, για κάποια άλλη κοπέλα μπορεί να γίνει η καλύτερη παρέα.Σχετικό αυτό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και από μένα! Να χαίρεσαι τις κορούλες σου και με το καλό να έρθει και το αγοράκι σας στην οικογένεια!

Είμαι η Ολίβια και περιμένω το πρώτο μου παιδάκι (κοριτσάκι) αρχές Μαρτίου! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μάιρα και καλωσηρθες στην παρεούλα μας.Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και με το καλο και ο μπεμπακος σας.Εγω ειμαι η Αθηνά και ακόμα δεν έχω παιδάκι,εύχομαι όμως σύντομα να αποκτήσω γιατί το θέλουμε πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες στην παρεούλα μας κοριτσάκι μου! είμαι η ελένη, δεν έχω παιδάκια ακόμα αλλα ούτε και προσπαθώ για παιδάκι. να σου ζήσουν τα κοριτσάκια σου και με το καλο να έρθει η αγορίνα σου! φιλάκια :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα εγώ μαμά δεν είμαι είμαι φοιτήρια μαιευτικής αλλα για να γίνω σωστή mea πρέπει να πάρω λίγη γεύση από μαμάδες :) "γιαυτο" και γράφτηκα για να μου δανείσετε λίγο μητρικό φίλτρο :)

για να μπορώ να φέρομαι σα μαμά σε όλα τα μωρά ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΑΙΡΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 14 ΕΤΩΝ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλος ορισες Μαιρα στην παρεουλα μας'

να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το

καλο τοαλλο νινακη σου να ερθει.Ειμαι η

Ιωαννα81 και ειμαι μανουλα σε τρεις

κουκλες 8 και6 χρονων,και δυο μηνων.

Τα λεμε φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καλοσωριζω κ γω με τη σειρα μου στην ομορφη κ ζεστη παρεα του μαμυ...να χαιρεσαι τις κορουλες σου κ με το καλο να υποδεχτεις κ τον γιο σου.......φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαιρα καλωσορισες στην παρεουλα των μαμαδων!

Ειμαι η Μαρια εχω εναν μπεμπη 8 μηνων

και ειμαι κι εγω καινουργια!

Καλα να περασουμε!

Να χαιρεσαι τη ν οικογενεια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...