Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ


Recommended Posts

KSERW OTI EINAI NORIS ALLA EXW ANXOTHEI LIGAKI ME AYTO TO THEMA GIATI DEN EXW KAMIA ALH EPILOGH PARA NA STILW TO PAIDI SE BREFIKO META THN LIKSH THS ADEIAS.THA HTHELA NA ME BOITHISOUN OI KOPELES POU MENOUN STA DYTIKA PROASTIA KAI GNORIZOUN AN YPARXOUN KAPOIOI AKSIOLOGOI BREFIKOI STATHMOI STIS PERIOXES AIGALEO -NIKAIA-PAIRAIA .EXW DEI POLES DIAFIMISEIS STHN PERIOXH MOU GIA TOUS MOITHOS TOY AISWPOU MHPOS TOUS GNORIZEI KAMIA KOPELA NA MOU PEI KATI GIA AYTOUS?DEN KSERW TI NA KANW APO THN MIA THELW KAI PREPEI NA GIRISW STHN DOULEIA KAI APO THN ALH AN O MHSTHOS PAEI OLOS STON BREFIKO AKSIZEI H OXI.EYXARISTW GIA THN KATANOISH KAI MHN MOU THN PITE POLY POY ANISIXW APO TORA:P PREPEI NA KANW KAPOIA SXEDIA GIA TO MELLON.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Αφροδίτη καλημέρα ,

το ίδιο άγχος έχω και εγώ.

'Εχω διδυμάκια τριών μηνών και το σεπτέμβριο πρέπει να πάω για δουλειά και αναγκαστικά θα τα βάλω βρεφικό σταθμό δημόσιο όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη καλημέρα ,

το ίδιο άγχος έχω και εγώ.

'Εχω διδυμάκια τριών μηνών και το σεπτέμβριο πρέπει να πάω για δουλειά και αναγκαστικά θα τα βάλω βρεφικό σταθμό δημόσιο όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ,ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 14ΜΗΝΩΝ.ΜΕΝΩ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ.

ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.:unsure: ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΑΡΚΕΤΑ ΑΚΡΙΒΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΤΑΘΜΟ.ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...