Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS


nomore

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ!ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΕΠΑΦΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΙΧΑ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ.Η ΟΛΟΛΛΗΡΩΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΗΤΑΝ ΤΗ 13 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ.ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΑΦΟΡΗΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΦΥΣΙΚΑ.ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΕ ΠΑΙΖΕΙ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΠΡΙΝ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΚΑΛΟ.ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΙΣ ΩΟΡΙΞΙΑΣ ΠΕΡΙΠΟΥ..ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΕΠΑΦΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕ ΤΠΤ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΡΕΛΑΝΕΙ..ΜΙΑ ΜΕ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΑΦΗΝΟΥΝ.ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ ΑΥΤΟ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΩΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΚΡΥΩΜΑ?ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΤΡΙΜΗΝΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα προσωπικα μου συνεβαινε αρκετα συχνα αυτο που περιγραφεις...αλλα αυτο παιζει και σε περιπτωση εγκυμοσυνης...ευχομαι να ισχυει αυτη η εκδοχη και να εισαι εγκυουλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Κι έγω έχω πόνους αλλά είναι στις γόνιμες ημέρες. Αλλωστε μην ξεχνας ότι για να γίνει η εμφυτευση περνάνε περίπου 10 μέρες άπό την επαφή. Αν έχουν περάσει και τότε πονάς μπορεί να έιναι και θετικό σημάδι.

Σου έυχομαι να είσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΝΑΙ 10 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ...ΤΗΑΝΧ ΤΙΝΓΚΕΡΜΠΕΛ!!!ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΟΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΗΔΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρινακι εγω απο τότε που ξεκίνησα προσπάθειες για μωράκι αισθάνομαι πιο εντονα τις μερες πριν την περίοδο ΄(πόνοι χαμηλα, πρήξιμο στο στήθος, αναγούλες πολλές). Και επείδη κάποια συμπτώματα μοιάζουν με αυτά της εγκυμοσύνης, δύο φορές που είχα λίγη καθυστέρηση νόμιζα πως ήμουν έγκυος. Δεν χρειάζεται να πω πόσο στεναχωρήθηκα όταν είδα πώς δεν ήμουν. Βασικά αυτο που θέλω να πω είναι ότι πριν αρχίσω προσπάθειες δεν είχα καθόλου συμπτωματα περιόδου!Μα καθόλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΑΝΤΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κορίτσια τα παθενω αυτά ολα που λέτε. Οι περιπτώσεις είναι δυο:

ή τα είχαμε και απλά δεν δίναμε σημασία ενώ τώρα προσπαθούμε να ακούμε το σώμα αμς για κάποιο σημάδι ή απλά παθαίνουμε τα συμπτωματα της εγκυμοσύνης από την αγωνία μας...

Πάντως κι έμενα η περίοδος ενώ ήταν πάντα 30 νταν μέρες απο τότε που κάνουμε ελεύθερα εχει ματαφερθεί πιο νωρίς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως απο αυτό τον μήνα και μετά είπα στον ευατό μου να σταματήσω να ασχολούμαι με τα συμπτώματα γιατί με αγχώνει πάρα πόλυ. Δεν ξέρω για σας αλλά όταν πλησιάζουν οι μέρες για να μου έρθει η ακατανομαστη με πιάνει άγχος και αγωνία: έιμαι δεν είμαι έγκυος. Ε και μέτα έρχεται και η στεναχώρια και πάμε απο την αρχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΧΟΣ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΓΩ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΩ,ΤΟ ΘΕΜΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΚΑΤΑΝΤΑΜΕ ΥΣΤΕΡΙΚΕΣ!ΕΓΩ ΟΠΟΤΕ ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΟΥ ΔΙΝΩ 2 ΧΑΣΤΟΥΚΑΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΧΟΜΑΙ.ΧΙΧΙΧΙ.ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΟ.ΕΞΑΛΛΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΟΘ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΟΥΔ ΜΗΝΕΣ ΜΗ Τ ΞΕΧΝΑΜΕ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΝΘΑΡΡΥΝΤΙΚΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ δεν προλαβαίνω να αγχωθώ γιατί πάντα μου έρχεται και νωρίτερα οποτε δεν προλαβαίνω να έχω καθυστερήση οποτε να αγχωθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΡΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΩ ΘΕΤΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΧΑΧΑΧΑ.(ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΚΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΣ ΤΙΣ ΚΟΨΩ ΕΧΩ ΧΡΥΣΩΣΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΑ).ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ?ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ? ΤΟ SHELF CLEAR ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΟΙ ΑΝΙΧΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΠΟ ΤΗ 4Η ΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε ρίνα Μου μην μπαινεις σε αυτη την διαδικασια δεν κανει...

Δεν ξερω πιο ειναι καλυτερο γιατι ακομα δεν εχω παρει παντως εχω ακουσει για τα Home...δεν το λεω ολο γιατι δεν κανει νομιζω.αν κανει πειτε μου να το πω...

Οσες το παιρνουν αυτο μενουν εγκυος..ειναι γουρλιδικα.Μαλλον θα τα παρω κι εγω. Και οντως δειχνουν πολυ πιο πριν απο το να περιμενεις περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρίνα μου πιστεύω πως τα test του φαρμακείου είναι αξιόπιστα..για την ακρίβεια το test predictor είναι αξιόπιστο για μένα..έκανα ένα test την πρώτη μέρα της καθυστέρησης και μου έδωσε αποτέλεσμα το οποιο είναι egkuro.to εξακρίβωσα κάνοντας και αλλα test τα οποια τα πήρα από το εξωτερικό και μου έδωσαν το ίδιο θετικό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΔΩΚΙΜΑΣΩ ΤΟ PREDICTOR ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ...ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 13 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... :Σ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rina@ έγραψε:

ΘΑ ΔΩΚΙΜΑΣΩ ΤΟ PREDICTOR ΛΟΙΠΟΝ ΑΝ ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΤΣΑΚΙΣΕΙ...ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!ΚΑΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 13 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ... :Σ

εχεις πονους περιοδου τοσο νωρις?

βρε μπας και εισαι εγκυουλαααα???? :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΕ????ΜΑΚΑΡΙ!!!!ΤΙΝΓΕΡΜΠΕΛ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ Κ ΟΙ 2 3 ΜΗΝΕΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΟΥΡΙΚΟΣ ΜΑΣ!!!ΕΣΥ ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω περιμενω στις 3/12 αλλά συνηθως εχω πονους μια μερα πριν η την ιδια μερα...οποτε ακομα δεν νοιωθω τιποτα και νομιζω οτι δεν ειμαι εγκυος...

αλλα εσυ αμα γενικως τοσο νωρις δεν εχεις πονους ενω τωρα εχεις νομιζω οτι κατι γινεται στην κοιλιτσα σου...

αντε καλη μας επιτυχια!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

α! μόλις εντωπησα το πρωτο σπυρακι στη μουρη...προεορτια περιοδου μαλλον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.ΘΕΛΩ ΞΑΝΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΛΑΤΤΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑ (ΣΧΕΔΟΝ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ).ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΣΥΝΑΙΒΕΙ ΕΧΘΕΣ.ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΠΟΘ ΛΕΤΕ ΔΙΗΜΕΡΟ..ΚΑΤΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΤΟΣΤΑΚΙ..Ε ΜΕΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ... :blush: ΟΤΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΕΛΙΩΣΕ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΟ ΠΟΝΟ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΑ..ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΜΕΣΩΣ...ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΡΟΥΚΕΤΑ..ΠΡΑΓΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ.ΟΚ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΕΜΕΤΟΥΣ...ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ... ΦΑΝΤΑΣΤΙΤΕ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΤΩ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΥΓΑΝ!ΣΕ 1Ο ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΥΠΑΡΧΡΙ ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΙΣ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ???ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΗ Η ΑΠΟΡΙΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΑΠΟΡΙΑ!! (ΤΟ ΤΟΣΤΑΚΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΓΙΑΤΙ ΕΦΑΓΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΥΛΙΚΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ!) ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΙΚΗ :blush::blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ την πρώτη φορά που τα έβγαλα ήμουν με 1 ή 2 μέρες καθυστέρηση πιο νωρίς δεν είχα τίποτα. δεν ξέρω κοριτσάκι ίσως και να είναι σύμπτωμα αλλά δεν μπορώ να το πω με σιγουριά. ίσως πάλι επειδή πόνεσες τόσο όσο λες ο οργανισμός σου σαν αντίδραση στον πόνο να σου προκάλεσε τον έμ...το.

ελπίζω βέβαια να είναι σύμπτωμα εγκυμοσύνης και σύντομα να μας πεις τα ευχάριστα... :kiss: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρίνα@ μου ,εγώ δεν έχω καταλάβει ακόμα σε πιο διάστημα ακριβώς είσαι τώρα.ποτε περιμένεις δηλαδή?εγώ 2 εβδομάδες πριν την μέρα που περίμενα είχα κάτι αναστατώσεις στο στομάχι σε σημείο που χλώμιασα και μου ερχόταν να κάνω "ζημια",καταλαβαίνεις τι εννοώ(σιχαίνομαι τόσο πολύ αυτό το πράγμα που ούτε τη λέξη δεν μπορώ να ξεστομίσω)αλλα τελικά δεν ekana.na φανταστείς έλεγε ο αντρούλης μου πάρε "πριμπεραν" για να σου περάσει και έλεγα oxi.as δω πρώτα ότι δεν είμαι(μέσα μου πίστευα πως αποκλείεται να είμαι)+μετά θα parw.na πω ότι την "ψιλοαρπαξα"?δεν ξέρω!μετά από 2 εβδομάδες έκανα test και ήταν θετικότατο!!!!!εύχομαι πραγματικά να είσαι egkuoula!!!!!!!!! :) :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ...ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΣΕ ΣΑΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΑΣ.ΠΟΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ SHELF CLEAR?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΣΤΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΜΕΤΟΥΣ?

ΣΕ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ...ΤΟ ΣΑΒ/ΑΤΟ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΚΑΙ.."ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΚΑΚΟ" ΔΕ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΟΤΝ ΤΡΩΩ ΜΟΥ ΨΙΛΟΑΝΕΒΑΙΝΕΙ.ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΜΕΤΟΙ ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ?ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΚΑΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΕΚΑΝΕ SHELF CLEAR Η ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΤΕΣΤ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗ ΣΥΛΛΗΨΗ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΗΚΕ ΕΓΚΥΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...