Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ.......


Recommended Posts

Όλα θα πάνε καλά!!! Ο θεός είναι μεγάλος... Σε λίγο καιρό θα κρατάει το μωράκι της στην αγκαλιά της και θα τα θυμάται σαν μια ανάμνηση... :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 76
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ τι ωραία νέα!!! :) :)

Άντε, πάντα τέτοιες ευχάριστες εξελίξεις να μαθαίνουμε!

Και με το καλό να πάνε στο σπίτι τους!!

Φιλάκια πολλά πολλά στη μανούλα! Και στη μπεμπούλα εννοείται, αλλά είναι μικρούλα ακόμα για φιλάκια! Όλα μαζεμένα σε λίγο καιρό! ;):) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τα καταφέρουν και οι δύο, η Παναγιά θα τις βοηθήσει! Θα είναι όλα μια όμορφη (σίγουρα) ανάμνηση γιατί οι μέρες θα περάσουν και θα πάνε σπιτάκι τους γερές και δυνατές και οι δύο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ

ΝΑ ΠΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥΣ Η ΜΙΑ

ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.ΚΡΑΤΗΣΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΜΕΡΕΣ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΘΕΡΜΟΚΟΙΤΙΔΑ.

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΤ ΕΥΧΗΝ.ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ

ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙ ΡΟΥΤΙΝΑ ΠΙΑ.

ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ ΟΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ,

Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ

ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΗΣ.

ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΚΤΗΣΕΙ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ.ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙ

ΚΑΘΟΛΟΥ.ΚΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΙ ΕΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ

ΠΟΥ ΕΧΕΙ.ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 1950 ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΡΩΕΙ ΓΙΑ 2 ΠΑΙΔΙΑ.

ΔΥΝΑΜΗ,ΧΑΜΟΓΕΛΟ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι τα Χριστουγεννα να ειναι σπιτακι τους, αγκαλιτσα!!!!! ;)

Ολα θα πανε καλα!!!! Να ειναι γερο και καλοτυχο το μωρακι της κι αυτη γερη και δυνατη!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν ξέρω 3 φίλες μου επταμηνήτικες και πάρα πολύς κόσμος γενιέται στον 7ο μήνα ! Ας μήν ανησυχεί η μανούλα!Δεν υπάρχει πρόβλημα στο παιδί απλά είναι το δυσκολο της αναμονής!

Ευχομαι λοιπόν , πολύ σύντομα η μανούλα να αγκαλιάσει το γλυκό της κοριτσάκι!!!!

Πολύ , πολύ κουράγιο κα φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο θεουλης θα βοηθησει κ συντομα η μπεμπα θα βρεθει στην στοργικη αγκαλιτσα της μανουλας της κ οι δυο μαζι στο σπιτακι τους!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι μεσα απο την καρδια μου τα χριστουγεννα η μανουλα και το μωρακι να ειναι σπιτακι τους και να χαιρονται τις ομορφες γιορτες!!!!! :laugh:

ξερω κι εγω αρκετα μωρα που γεννηθηκαν στον 7ο και ειναι μια χαρα!!!!!οποτε ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου να πάνε όλα καλά και η Παναγία να φυλάει το μωράκι,να το προστατεύει και να το μεγαλώνει ώστε να το κρατήσει η μανούλα του και να πάνε ευτυχισμένοι οικογενειακός σπίτι και να κάνουν τα καλύτερα Χριστούγεννα !!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol:

Όλα θα πάνε καλά,ο Θεός μαζί τους!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε πολυ βρε κοριτσια. οι ευχεσας μας κανουν να χαμογελαμε. Σημερα στο ιασο ειχαν και τα πρωτα κρουσματα γριπης, υπαρχουν μωρακια που πηγαν στην παιδιατρικη του ιασο, ο θεολης πιστευω να τα προστατευση και οχι μονο αυτα ολα τα παιδακια του κοσμου. κοριτσια προσεχτε τα μωρακια σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλιτσα να πανε ολα καλα στην κουμπαρα σου κ το μωρακι της..ειναι σε σωστα χερια παντας..αν καταλαβα καλα ειναι στο ιασω....και δεν εχω ακουσει κανενα κακο λογο για την ΜΕΝΝ του σε αντιθεση με αλλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα τα νεα ειναι καλητερα η μικρη μπουμπου καταφερε να φει 2 γρ γαλα και για την μεγαλη προσπαθεια της την εβαλαν σε αλλο δωματιο ποιο καλο περασε στο κατωφλι της δυο αντε βρε κουσουνα μου σε λιγες μερες και στην 3 και μετα στο σπιτακι σου. Ειναι πολυ δυνατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενοειται κοπελα μου οτι ειναι δυνατη!!!!!!!!!!!!!

αχ δεν θα ξεχασω τι παρτυ εκανα οταν απο 7γρ γαλα μου ειπαν οτι ηπιε 13γρ

μικρα κατορθωματα για εμας μεγαλα για εκεινα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ το μωρακι μου!! μπραβο θα δεις θα παει στο 3 και μετα θα βγει και θα τα θυμαστε αυτα σαν μια κακια αναμνηση, τα μωρακια μας εκπλησουν με την δυναμη τους, πολλες πολλες ευχες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι το μωράκι και η μαμά να έχουν τα ομορφότερα χριστούγεννα της ζωής τους κάτω απο το δεντράκι τους. Η παναγιά μας να βοηθήσει να πάνε όλα καλά.

Εμένα γέννησε η κουμπάρα μου στον 7ο δίδυμα στο Έλενα γιατί έσπασαν τα νερά το ενα γεννήθηκε 1,200 & το αλλο 1,500 είναι και τα δύο καλά και σήμερα μετά απο ένα μήνα πήρε στο σπίτι και το δεύτερο μωράκι.

Αυτά τα μωράκια γίνονται πιο δυνατά και γερά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια δεν μπορειτε να φανταστητε τη θετικη ενεργεια στελνουμε στην μπεμπουλα!!! Αφου εφαγε 8γρ γαλα!! Δεν ειναι αρκετο για τοσο λιγο διαστημα(1 εβδομαδα και 1 μερα)???????

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι η μπεμπούλα να δυναμώσει γρήγορα γρήγορα και να γιορτάσει με τους γονείς της τα ποιο όμορφα Χριστούγεννα!!!!!!!!!!!!

Η Παναγίτσα μας να φυλάει και να προστατεύει το μωράκι!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι παρα πολυ καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! η μικρη σας τα παει τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε να δειτε οτι σε λιγο καιρο θα ειναι στο σπιτι της!!

δεν θα ξεχασω ποτε την στιγμη που πηγα μεσα στην εντατικη και δεν ειδα τον μικρο μου στην θερμοκοιτιδα γιατι.....τον ειχαν παει στον διπλα θαλαμο παρτυ ολοκληρο καναμε...αλλα και την ημερα που εκει που τον ταιζα ξαφνικα μου λενε ''ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΕΤΕ ΠΑΤΕ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ'' εεεε εκει να δεις πανυγηρια!!!!!!!!!!!!! αυτο ευχομαι να συμβει και σε εσας οσο πιο συντομα γινεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...