Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναβάθμιση και Greeklish...


lena

Recommended Posts

Κορίτσια σας ενημερώνω απο τώρα, οτι γύρω στις 10.30 και για περίπου μισή ώρα το foroum δεν θα είναι προσβάσιμο γιατι θα γίνει μια αναβάθμιση και ταυτόχρονα θα ενεργοποιηθεί ο αυτόματος μετατροπέας απο greeklish σε Ελληνικά. Αυτό που σας ειχα πεί εδώ και κάποιες μέρες δηλαδή. Ευχαριστώ για την κατανόηση. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ΡΕ ΛΕΝΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΚΙ ΣΕΝΑ ΣΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ,ΜΠΑΣ ΚΥΛΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ?????

Γ@@Μ@@@ ΤΑ ΥΠΟΥΡΕΙΑ ΜΑΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

;););););););)

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

Α ΡΕ ΛΕΝΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΚΙ ΣΕΝΑ ΣΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ,ΜΠΑΣ ΚΥΛΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΑΜΑ?????

Γ@@Μ@@@ ΤΑ ΥΠΟΥΡΕΙΑ ΜΑΣ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

;););););););)

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ,ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΛΛΗΣΟΥΜΕ :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Kala symfwnw apolyta!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΑ... ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!

ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΛΕΝΑ ΜΟΥ. :):):)

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ CHAT??? ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙΑ ΚΑΤΩ ΛΕΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΠΑΝΤΩΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena μου θέλω να σε ευχαριστήσω και εγώ.

προσπαθούσα να γράφω πάντα με συντομία τα μηνύματα μου και δεν εκφραζόμουνα όπως ένιωθα,για να γίνομαι πιο κατανοητή.

σου εύχομαι πάντα επιτυχίες στη ζωή σου :P

πάρε και ένα φιλάκι,μαζί με ένα "καρμακι".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπράβο ωραία επιτέλους να διαβάζουμε και μερικά μηνύματα που ήταν δύσκολα στην ανάγνωση!!!

Καντινού και Σισσιώ κάτι "άλλο" θα γράψατε που ΔΕΝ βγήκε!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Επόμενο υπέρηχο σε 1 εβδομάδα. Μου έγραψε και τις εξετάσεις του προγεννητικου να κάνω στο μεσοδιάστημα.  Η μαμά μου χάρηκε πολύ, αλλά τώρα με ζαλίζει, θα την πάρω εγώ, θα απλώσω εγώ τα ρούχα, μη εσύ αυτό και μη εκείνο 😂 Και δεν έχω χειρότερο πράγμα από αυτό, αλλά ξέρω ότι το κάνει από αγάπη.. Αναμένουμε και τα δικά σου ευχάριστα τώρα από το ραντεβού σου ♥️  Εσύ τι πέρασες και πολύ ζόρικα το πρώτο τρίμηνο. Ελπίζω να μην μου αρχίσουν και εμένα οι εμετοί.. Ήδη σκέφτομαι μελλοντικά με την κοιλιά πως θα κοιμιζω την μικρή, που προς ώρας την κάνω πάνω κάτω στο σαλόνι αγκαλιά..  Εσένα η κορούλα σου έχει αντιληφθεί διαφορά στη στάση σου απέναντι της, με τις αγκαλιές κλπ;  Εγώ είμαι 7+5 τώρα, αλλά σκέψου ότι την προηγούμενη εβδομάδα που ακούσαμε καρδιά, δεν ήταν τόσο δυνατά και αυτό ακριβώς με αγχωσε. Άδικα προφανώς. Οπότε όχι κορίτσι μου, να μην αγχωθεις αν πας Παρασκευή και δεν την ακούσετε!! Αφού ξεκίνησαν και οι ναυτιες όλα θα είναι τέλεια και το σπορακι σου θα μεγαλώνει 🤗 ♥️♥️🧿🧿 Σε ευχαριστώ πολύ!! Την επόμενη Δευτέρα θα πάω πάλι μαζί με τις εξετάσεις που με έχει βάλει να κάνω. Ειλικρινά, ακόμα μου φαίνεται απίστευτο ότι είμαι έγκυος, ίσως επειδή προσπέρασα αυτό το στάδιο με τις χοριακες κλπ!! Με το καλό να υποδεχτείς και εσύ την μπεμπουλα σου γερή και υγιή στην αγκαλιά σου ♥️ 
    • Κορίτσια εμένα ο τράχηλος είναι πάντα εκεί στο 4,5.. αναρωτιέμαι αν θα μικρύνει για να γεννήσω..😕 Απ' ότι διάβασα γύρω στο 3,5 είναι ο μέσος όρος για αυτές τις εβδομάδες..μόνη μου τονίζω το έψαξα δεν είναι απάντηση γιατρού..μη σας παραπλανήσω..
    • Μια χαρά είσαι, τι να πω κι εγώ; 😀
    • Μα του είχα πει στην επίσκεψη ότι έχω λίγο τσιμπημένο ζαχαρο και στην πρώτη εγκυμοσύνη το ίδιο και ότι δεν είχα κάποιο θέμα σοβαρό με ρώτησε αν πήρα ινσουλίνη ειπα όχι απλά προσεχα λίγο την ζάχαρη και υδατάνθρακα και ότι κάνω μετρησεις με μηχανάκι αν ήταν θα μου έλεγε να τα στείλω μόλις βγουν 🤷‍♀️
    • @Mommyel εμένα κορίτσι μου ήταν 35,1 και εμένα από την κοιλιά το μέτρησε εσενα ποσο είναι; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...