Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!!!!!!!


αστερακι

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ S.O.S!!!!!!!!!!ΕΧΩ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ.ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΡΚΕΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΧΩΡΙΟ S.O.S ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ DOWN Η ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΣΤΙΚΑ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ .ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Η ΑΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΤΙ..ΠΕΡΙΜΕΝΩ... :):P:P;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέραααα!!!

πρωτον:να σου ζήσει το παιδάκι σου!!!

δευτερον:θεωρώ οτι αυτή σου η πράξη, είναι μια καλή πραξη και πως όπου και να δώσεις τα χρήματα που θα συγκεντρώσεις είναι το ίδιο.Το ίδιο καλό θα κάνεις.

τρίτον:μην αγχώνεσαι...αμα είναι να αγχωνόμαστε και για το καλό που πάμε να κάνουμε...βράστα!!! :)

και τεταρτον: μπράβο σου!!!!και ξανά μπράβο!!!

πολλες ευχουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ εκεί το ψάχνω: www.anthropos.gr

Έχει πολλές πληροφορίες. Είχα βρει έναν σύλλογο για ΑΜΕΑ "Το εργαστήρι", αλλά δεν μπορώ να βρω ξανά την ιστιοσελίδα του. Και εγώ ψάχνω κάτι που να μην έχει έσοδα από παντού. Να είναι ουσιαστική η βοήθεια.

Αν βρεις κάτι, γράψε μας!

Την ιδέα εμένα μου την έδωσε η φίλη Κατρίνα και την προωθώ και εγώ όπου ακούω για γάμο ή βάφτιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΒΑΠΤΙΣΗ...

ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΠΟΥ ΒΑΠΤΙΣΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΟΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ

ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ...ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ Κ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ...ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΙ Κ ΚΥΡΙΩΣ ΟΙ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΙ....

ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΤΗΛ.ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΡΙΑ ΣΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΕΣ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΩ!!!ΟΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...