Μετάβαση σε περιεχόμενο

ADIO MANOULA MOU


ellada

Recommended Posts

Σοφάκι ... :( Τώρα το είδα κοριτσάκι μου.

Λυπάμαι πολύ καλή μου :(

Είναι κρίμα που δε μπόρεσες να είσαι εκεί να την αποχαιρετίσεις αλλά σίγουρα ήξερε πόσο την αγαπάς και σε ένοιωθε κοντά της.

Σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συλλυπητήρια κοπέλα μου. Ο χρόνος θα σου γλυκάνει τον πόνο. Να θυμάσαι ότι από εκεί που είναι σε προσέχει περισσότερο και σε νιώθει. Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξεχάσεις. Θα είναι ο φύλακας-άγγελός σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητηρια...Μην νιωθεις τυψεις κοπελα μου η μανουλα σου σε ενιωθε κοντα της εστω κ αν δεν ησουν...Να ζησεις να τη θυμασαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσο πολύ λυπάμαι... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

έτσι είναι η μαμά μας είναι μια!!μια!!!

σίγουρα είναι διπλα σου και σε προσέχει!!

αυτό το κενό ποτε δεν σβήνει...όσα χρονια και να περάσουν...

όταν φύγει η μαμά μας απλά πρέπει να συνεχίζουμε να ζούμε .. :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουηδεζα μου,γλυκο μου Σοφακι!!!.. εχω τοσους μηνες που προσπαθω να επικοινωνησω μαζι σου..ρωτουσα..εστειλα μην στη Φανη για νεα σου..ανησυχησα και οχι αδικα δυστυχως... :(:( Τι κριμα ρε γμτ.. :(:( Στενοχωρηθηκα τοσο πολυ που το διαβασα ...ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!ΠΟΣΟ ΣΕ ΝΙΩΘΩ...εχασα κι εγω τη μαμα μου οταν ημουνα 23 χρονων και κεινη''εφυγε'' στα 5Ο της,περνας πολυ δυσκολες ωρες αγαπη μου γιατι ειναι μεγαλη η απωλεια.Οτι και να σου πω δεν θα σε παρηγορησει τωρα,εσυ μονο να σκεφτεσαι πως εκεινη ποτε δεν θα ηθελε να υποφερεις ετσι,οσο μπορεις να σταθεις δυνατη και να προσεχεις τον εαυτο σου και την υγεια σου.Αυτο θα ηθελε να κανεις και η μαννουλα σου.

Οτι χρειαστεις στειλε μου μην.η αγκαλια μου ειναι παντα ανοιχτη για σενα να το ξερεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...