Μετάβαση σε περιεχόμενο

ADIO MANOULA MOU


ellada

Recommended Posts

kalispera koritsia mou....

thelo na sas po th perasa toso kairo k den mporousa na mpo...

dystixos prin 2 ebdomades exasa thn manoula mou...

den prolaba na thn do zontanei,na thn po poso polly thn agapao

to mono pou mporesa htan na milisoume sto thl to proi prin fygei..

eimai ena rakos...den mporo na syneltho akoma....

exasa thn mama mou,to stirigma mou se oles ths kales k kakes stigmes..

mou stoixise para polly k niotho typseis pou den mporea na katebo...

ta bradia den koimame,den exo alla dakrya na klapso...to myalo mou einai synexeia ekei... sto giati na fygei etsi ksafnika....

koritsia na prosexetai ths manoules sas....

san thn manoula kamia ston kosmo...

ADIO MANOULA MOU KALO SOU TAKSIDI....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

agapi m poso poli stenaxwrethika me tin dimosieusi s!

ax koritsaki m!sillipitiria:(

upomonoula koritsaki m!

i manoula s ap ekei psila thelei na se vlepei dinati agapi m!

poso diskolo mporei na einai to xerw agapi m glikia alla dinami!

prepei na faneis dinati agapoula m!

eimaste edw se oti k an mas xreiasteis koritsaki|!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κουκλιτσα !συλληπητηρια. καλο ταξιδι να εχει !

λυπαμαι πολυ :( ειναι πολυ μεγαλος ο πονος σου .Μια αγκαλια απο μενα ,αν και το κενο σου τεραστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συληπιητιρια.σε καταλαβενω πως νιωθεις,δεν εχω λογια για να παληνω των πονω που νιωθης μεσα στην καρδια σου.μακαρι να αναπαυτη εν ειρηνη η μανουλα σου :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι σε νιωθω εχω τον πατερα μου σ επολλη ασχημη κατασταση και ξερω πως ειναινα βλεπεις τον δικο σου ανθρωπο να φευγει απο τη ζωη .Δεν ξερω τι να σου πω τι λογια να χρησιμοποιησω απλα κοιτα ψηλα στον ουρανο σιγουρα σε βλεπει .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ

Ο ΠΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΜΑΝΟΥΛΑ

ΣΟΥ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΣΕΣ Κ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΣ Κ ΤΩΡΑ

ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΘΑ ΣΕ ΚΟΙΤΑ Κ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ

Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΦΥΛΑΚΑΣ ΑΓΚΕΛΟΣ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ellada mou nio8o ton pono sou kai katalavaino ta logia sou..

Ais8anomai k ego poly asxima pou exases tin manoula sou toso ksafnika.

Den mporouses omos na kaneis kati afou zeis toso makria.

Distixos ayti einai i zoi kai oloi exoume tin idia tixi.

To krima einai pou den kataferes na tin deis ka8olou prin fygei alla kai ayto prepei na to antimetopiseis..

I mitera mas einai to pio simantiko atomo stin zoi mas kai polles fores skeftomai oti einai krima pou den anagnorizoume kai den 8imomaste tis 8isies tis, tin agapi tis kai tin ypomoni tis..

Ena pragma omos pou prepei na 8imasai einai oti i mitera sou zei mesa apo sena afou katoikei eite zei eite oxi mesa se sena. Tin exeis kai 8a tin exeis panta mazi sou opos isxiei gia olous mas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta sulhphthria mou kalh mou! na eisai kala na 8umasai thn manoula sou!

apo thn photo sou vlepo oti eisai mikrh ara kai h manoula sou 8a htane nea! adiko alla h zoh kruvei olo teteia aproopta makari na mhn ta zei kaneis alla....einai adunaton! euxomai na einai kala h manoula sou ooooopou kai na einai!

se filo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia eyxaristo polly....

einai polly tragiko na theleis na boithiseis k na mhn mporeis...na sou exoun demena ta xeria k apla na perimeneis...

BANIA mou perastika koukla mou....einai dyskoles katastaseis...

to ksero..thelo na pisteyo pos panta apo edo k pera tha einai mazi mou...

panta tha thn exo sthn kardia mou...

koritsia k pali eyxaristo...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleutheria mou ola eginan toso ksafnika...

h mama mou htan 65 eton...

to kako htan pos pote den eftiaxne eksetaseis

eixe ayksimeno zaxaro k ayto odigise se eggefaliko..

to emathe mesa pos eixe zaxaro..

ola kratisan 5 meres....thn trith tha katebena alla den prolaba..

sthn arxh eixe ena mikro eggefaliko k meta egine megalo me anakoph kardias apo ayksimeno zaxaro...

den entekse mexri thn trith na thn do....

den antekse h manoula mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελλαδα μου συλληπητηρια κι απο μενα.....Δυστυχως σε καταλαβαινω απολυτα μιας κ βιωσα ακριβως το ιδιο..κ ηταν μονο 49χρ!

κι εγω ζουσα μακρια.......Δεν προλαβα να της πω πολλα.Ηθελα να της δειξω ακομη περισσοτερα...Μετανιωνω για καποιες στιγμες κ ξαναζω απειρες...Πανω απ ολα με ποναει που οι γιοι μου μεγαλωνουν χωρις αυτην.... :(

σου ευχομαι να εισαι γερη κ να θυμασαι ολες τις ομορφες στιγμες,ολα τα δυνατα συναισθηματα!!

απ τη μια ειναι καλο που ειμαστε μακρια...μερικες φορες νομιζω οτι ζει κ εινα στο σπτι μας.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου δεν υπάρχουν λόγια κοριτσάκι μου γι' αυτές τις καταστάσεις.. :ohmy: Ξέρω πόσο δύσκολο είναι όμως πρέπει να σταθείς ξανά στα πόδια σου... Ο χρόνος λένε είναι ο καλύτερος γιατρός..και έχουν δίκιο...τώρα είναι πολύ νωπά όλα, σε λίγο θα καταλαγιάσει μέσα σου ο πόνος και δεν θα πονάς τόσο.. :( Η μητέρα σου είναι κάπου εκεί ψηλά και σε βλέπει.. τώρα πλέον καμιά απόσταση δεν σας χωρίζει..Καλύτερα να γράφεις τα συναισθήματα σου εδώ μην τα κρατάς μέσα σου...και μεις εδώ σ' αγαπάμε γλυκιά μου..το ξέρεις. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsaki mou se katalavaino apolita kai katalavaino ta ksenixtia sou kai katalavaino oti gia kairo tora den 8a mporeis na iremiseis. Oti kai na sou poume emeis den 8a se gemisei afou ayti einai i kirioteri apolia stin zoi enos an8ropou.

O xronos 8a kanei tin douleia tou oste na se voi8isei stin ka8imerinotita sou.

Tora eimaste kai meis pleon manoules kai kseroume oti mporei na mas simvei otidipote anapasa stigmi. Distixos ayta ta pragmata den mporeis na ta provlepseis merikes fores malista den prolavaineis na eksigiseis sto paidi sou poso to agapas kai ti simainei gia sena kai feygeis...

Distixos... etsi einai i zoi.

Ayto pou sou eipa omos, oti zei mesa sou diladi isxyei. 8a einai panta mazi sou, mesa sou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφάκι μου !!!!!!!!!!!!!!!1

τι έγινε γλυκιά μου??συλληπητήρια ...! να ζήσετε να τη θυμάστε πάντα με αγάπη!

κι εσύ να είσαι καλά και ευτυχισμένη!...να χαίρεται απο εκει που θα σε βλέπει ! ;)

εύχομαι ο πόνος να περάσει οσο γίνεται και να τη θυμάσαι οταν δε νιώθεις καλά ...με αγαλλίαση ...όπως αξίζει σε όλες τις ψυχές που φυγαν απο κοντά μας...

οτι και να πούμε λίγο!

σε φιλώ ζεστά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλληπητήρια, απο τα βάθη της ψυχής μου!

Σε καταλαβαίνω γιατί κ εγώ το πέρασα και μπορώ να σου πω οτι δεν ξεχνιέται ποτέ, απλά ο τρόπος που θα τη σκέφτεσαι αλλάζει.

Προσπάθησε να μετατρέψεις τον πόνο σου σε ευτυχία. Αρχισε να προσέυχεσαι σε αυτή και κανε την φύλακα σου. Πιάνει στο λέω αλήθεια.Πρέπει να καταφέρεις να τη σκεφτεσαι κ να χαμογελάς αντί να κλαίς και θα δείς οτι είναι πολύ όμορφο συναίσθημα.

Μόλις ανοίξεις την καρδιά σου κ πάψεις να κατηγορείς τον εαυτό σου που δεν πρόλαβες, τότε θα έρθει αυτή σε σένα. Φρόντισε να την κρατάς χαρούμενη, θα βρείς τον τρόπο.

Εμείς οτι χρειαστείς θα είμαστε εδώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι … πολύ στεναχωρήθηκα…

Συλλυπητήρια!

Μακάρι αυτή να είναι η τελευταία σου απώλεια.

Ευτυχώς είστε μεγάλη οικογένεια και θα στηρίξει ο ένας τον άλλο.

Μη νιώθεις τύψεις για την απόσταση που στάθηκε εμπόδιο.

Η μαμά σου θα έδηξε απόλυτη κατανόηση και το ξέρεις.

Ίσως και να είναι καλύτερα να τη θυμάσαι με ευχάριστα χρώματα μέσα σε χαρούμενες οικογενειακές στιγμές.

Να είσαι καλά και να προσέχεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και από μένα ellada λυπάμαι πολύ κορίτσι μου συλληπητήρια,είμαι σίγουρη ότι η μαμά σου το ξερε πώς την λατρεύεις και ασ μην πρόλαβες να της το πείς...και μένα όταν πέθανε η γιαγιά μου και δεν πρόλαβα να τη δω ,ημουν χάλια αλλά σήμερα σκέφτομαι την τελευταία εικόνα της που είχα πάει στο χωριό και όταν έφευγα με το αμάξι μου κουνούσε το χέρι και χαμογελούσε...θα την νιώθεις πάντα δίπλα σας να σας προστατεύει

μια ζεστή αγκαλιά από μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofia mou... Ti na po kai go tora oti se katalabaino? oti ta exo perasei? Oti akoma antimetopizo tin apoleia tou patera mou me arnitismo kai kinismo?

Oti autos o ponos den feugei, alla antithetos megalonei oso megalonei kai to giati?

Na ksereis oti se niotho, se katalabaino kai oti opote xreiasteis na miliseis i mia parea na mi distaseis.

Euxomai na to diaxiristeis oso to dunaton pio anodina

Sillipitiria koukla mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου,πολυ στεναχωρηθηκα γλυκεια μου :(:(:(

Δε ξερω τι να σου πω..για να σου δωσω κουραγιο.. :(

Σε τετοιες περιπτωσεις τα λογια ''στερευουν''

Να ζησετε να τη θυμαστε κοριτσακι μου..

Οτι χρειαστεις..ειμαι διπλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...