Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!


ALEKAKI!

Recommended Posts

ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΧΑΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ , ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΙΟΜΑΣΤΕ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ SITE ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΝΑ ΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΑΣΤΟΥΝ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως όρισες στην παρέα μας.Αν και εγω σχετικα καινούργια είμαι.είμαι σίγουρη πως θα περάσουμε καλά,εδω μέσα γιατι όλες οι κοπέλες εχουμε περάσει καποιες δυσκολίες και καταλαβαίνουμε η μια την άλλη.

καλως ήρθες λοιπον :cheer::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ katrina ότι επιθυμείς να έρχεται στον δρόμο σου και να είσαι πάντα καλά

Φιλάκια σε όλες καλή Κυριακή !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσώρισες Αλέκα!!!ευχομαι να περασεις όμορφα..ειμαστε μια μεγάλη παρέα εδώ και προσπαθούμε να βοηθήσει η μια την άλλη,να την συμβουλέψει σε τυχόν απορίες της κ.τ.λ..εγω εχω ενα αγοράκι 8 μηνών.Εσύ;;εισαι μανούλα ή ακομά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη κυριακη κ σε σενα καλως ηρθες στην παρεουλα μας :) ειμαι κ εγω νεα μανουλα ενος μπομπιρα 5 μηνω σχεδον, εσυ εισαι μανουλα; :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τα καλα σας λογια ακομα το μωρακι μου ειναι στην κοιλιτσα ειμαι τωρα 12 εβδομαδων αυριο κανουμε την αυχενικη πειτε μας καλη επιτυχια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες Αλεκάκι στην παρέα του mammyland!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Είμαι η Αμάντα μητέρα μιας κορούλας 9 μηνών!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ....ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ 14 ΕΤΩΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.........ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στην παρεα του mammy..

Mε το καλο το μωρακι σου και ευχομαι καλη επιτυχια στην αυχενικη..

Ειμαι η Ολια και εγκυος στον εβδομο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !!ειμαι και εγω καινουρια στην ομορφη παρεουλα σας,αν και μου κρατατε συντροφια 1 χρονο τωρα και πηρα κ εγω το θαρρος τωρα να συμμετασχω και χαιρομαι πολυ!Ειμαι μια νιοπαντρη(1 ετους)μανουλα με μια πανεμορφη μπεμπουλα 4 μηνων!!Το μικρο μου αγγελακι!!!

Αλεκακι συγχαρητηρια για το σπορακι σου!!!!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα :) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστω πολυ ζαχαρενια μου!!Να εισαι καλα!

Δε ξερω αν εσυ εχεις μωρακι(καινουρια ειπαμε :) ),αν εχεις να σου ζησει,αν οχι,με το καλο ολοψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ !!!!!!!!

ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little-angel έγραψε:

Γεια σας κοριτσια !!ειμαι και εγω καινουρια στην ομορφη παρεουλα σας,αν και μου κρατατε συντροφια 1 χρονο τωρα και πηρα κ εγω το θαρρος τωρα να συμμετασχω και χαιρομαι πολυ!Ειμαι μια νιοπαντρη(1 ετους)μανουλα με μια πανεμορφη μπεμπουλα 4 μηνων!!Το μικρο μου αγγελακι!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ ΒΙΚΥ!Να εισαι καλα :) !

Κ εσενα σε ευχαριστω ΑLΕΚΑΚΙ!!Ευχομαι να εχεις υπεροχη εγκυμοσυνη κ με το καλο να κρατησεις κ εσυ αγκαλιτσα το δικο αου αγγελουδι για να αποτρελλαθεις τελειως απο ευτυχια :):):) !!Θα τα λεμε συχνα κ αν μπορω καπου να σε βοηθησω θα χαρω πολυ!Φιλια :kiss: !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλος ηρθες στην παρεουλα μας!Μετο καλο το

νινακη σου να ερθει!Ειμαι η Ιωαννα81 και

ειμαι μανουλα σε τριων κοριτσιων.8 και 6 χρονων

και 2 μηνων .Τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...