Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο καρδιά μου...


hope_89

Recommended Posts

Αχ καρδούλα μου...στεναχωρέθηκα πολύ... :(

Μην το βάζεις κάτω...

Φυσικά και θα ξαναγίνεις μανούλα και θα κάνεις πολλά αδερφάκια στην Αννούλα...

Καταλαβαίνω πως νιώθεις...

Εχεις την αγάπη και την υποστήριξη όλων μας

Μια ζεστή αγκαλίτσα στο γλυκό μας κοριτσάκι... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΕΒΗ :( ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΑΘΩΟ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ.Ο ΘΕΟΣ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΑΘΩΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ :) ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΝΟΥΛΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελλυ μου δεν μπορω να το πιστεψω..πραγματικααα..η τελευταια που θα σκεφτομουν για να ανοιγε τετοιο θεμα εισοθν εσυ!

ψυζη μου τι να σου πω..οτι και να πω ειναι λιγο

λυπαμαι παααρα πολυ!

Να ειστε καλα, και να προσεχετε την μικρουλα σας και συντομα θα ερθει ενα δευτερο μωρακιι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΥ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΛΥΠΑΜΑΙ.

Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ.

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ,ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ.

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελλυ κοπελα μου τι εγινε; λυπαμαι παρα πολυ για οτι σου συνεβη.....ησουν μια απο τις κοπελες που θαυμαζα εδω μεσα γιατι απλα τα θυσιασες ολα κ ησουν μια πολυ δυνατη μανουλα, ετσι ομως πρεπει να εισαι κ τωρα για την γλυκια σου Αννουλα που σε χρειαζεται αγαπη μου, κουραγιο κουκλα μου κ συντομα ενα νεο μωρακι θα απαλυνει τον πονο που νιωθεις τωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελλυ μου λυπαμαι παρα πολυ !!!

Το μωρακι σου εχει γινει πλεον αγγελακι και ειναι μαζι με το δικο μου κοριτσακι στον ουρανο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου λυπάμαι παρα πολύ........εχω συγκλονιστεί.... :(:(

δεν ξέρω τι να πω για να σε κάνω να αισθανθείς καλητερα, να ξέρεις μονάχα ότι είμαστε όλη η παρέα του μαμυ κοντά σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου γλυκο....οτι και να πω ειναι λιγο.....λυπαμαι πολυ,παρα πολυ....παρε μια αγκαλια το κοριτσακι σου...μονο αυτο μπορει να σου απαλυνει λιγο τον πονο....απο εμας εχεις οτι χρειαστεις....σε αγαπαμε πολυ και ειμαστε διπλα σου ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ρε ψυχουλα ...οχι οχι οχι τι εγινε ρε νελλακι εγω τωρα το δα το μην....?κανε κουραγιο ρε κοριτσακι μου παρε δυναμη απο τον αντρα σου και το μπουμπουκακι σασ κανε κουραγιο οσο μπορεις.....λυπαμαι ειλικρινα λυπαμαι ο θεος μαζι σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έγινε Νελλάκι;;Δεν μπορώ να το πιστέψω..ειλικρινά σου μιλάω..έχω ανατριχιάσει ολόκληρη....γιατί;;; Γιατι;;; :( :( :( τι συνέβη;; :( Που είναι το μωράκι σου γλυκια μου;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Ξύπνησα χτες το βράδυ με δυνατούς πόνους.Μετα είδα και το αίμα αλλά ήταν πολύ αργά.όλα είχαν τελειώσει...

Κορίτσια δεν μπορώ να το πιστέψω...Το μωρό μου έφυγε!Δεν θα ξαναγίνω μανούλα...Δεν έχω πια ζωούλα μέσα μου,είμαι άδεια

Αχ καλή μου...σε καταλαβαίνω απολύτα...αυτό το κενο το πέρασα και το περάσαμε πολλές...θα δεις ότι θα το αναπληρώσει άλλο πιο γερό και πιο τυχερό μωράκι...το σίγουρο είναι ότι η μικρή σου κορουλα είχε την τύχη να σε γνωρίσει έστω και για λίγο και να νιώσει με το δικό σου αλλά και με το δικό της τρόπο την αγάπη σου...το ήξερε ότι την αγαπουσες μηνομίζεις....σύντομα ο πόνος θα απαλυνει...και θα γίνει πιο μαλακός και η καρδιά σου θα ηρεμήσει..πάρε θάρρος από τη γλυκιά Αννουλα και μην το βάζεις κάτω..όλα γίνονται για ένα σκοπό..ΠΑΝΤΑ!!!! Σε φιλώ γλυκά...!!ΚΟυράγιο κορίτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...