Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΟΧΕΣ.....


tesh

Recommended Posts

Αχ, να ηξερες ποσο σε καταλαβαινω.Εμενα εχει περασει ενας χρονος απο την αποβολη και δε σταματαω να το σκεφτομαι καθε μερα. Αρχισαμε προσπαθειες για μωρο τωρα τελευταια και ενω το θελω παρα πολυ, νομιζω οτι αν μεινω εγκυος ξανα, θα νοιωσω φοβο, οχι χαρα. Ποναω πολυ ακομα. Και εκτος απο τον αντρα μου και τη μαμα μου, κανεις αλλος δε με καταλαβαινει.

Κουραγιο... μετα απο 3-4 μηνες θα νοιωσεις λιγο καλυτερα και σιγα σιγα θα σταθεις στα ποδια σου. Και να σου πω την αποψη μου; Ξεκινα αμεσα προσπαθειες. Αμα μεινεις εγκυος αμεσα νομιζω θα γλυκανει λιγο ο πονος. Εγω μετανιωσα που αφησα να περασει ενας χρονος. Δεν ειχε νοημα , γιατι πολυ απλα δεν το εχω ξεχασει, οπως πιστευα οτι θα γινει.

Και θα δεις με τον καιρο οτι αυτο θα σε δεσει ακομη περισσοτερο με τον αντρα σου....

Και μια συμβουλη... μακρυα απο κακους ανθρωπους αυτη τη στιγμη, που με τα ''καρφακια'' που πετανε θα σε κανουν να νοιωσεις περισσοτερες τυψεις.

Προσπαθησε για ενα νεο μωρακι. Εχεις τις ευχες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH έγραψε:

κορίτσια σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ.Με βοηθάτε πραγματικα. Ξέρω ότι δεν κανώ καλό στον εαυτό μου έτσι άλλα αυτή η δυστηχία που με εχει τυλίξει δεν περιγράφεται. Πονάω πολύ,κλαίω και νιώθω ενα μαχαίρι καρφωμενο στην καρδιά. Δεν μπορώ να προχωρήσω ,νιώθω ότι δεν έχω την δύναμη. Δεν μπορώ να πάω μπροστά και να σκεφτώ για άλλο μωρό γιατι δεν με νοιάζει για άλλο μωρό αυτην την στιγμή. Με νοιάζουν τα κοριτσάκια μου.Αυτά θέλω.Ξέρω ισως ακούγομαι παράλογη αλλα η σκέψη μου είναι μόνο μαζί τους.Σας αγαπώ όλες πολύ κι ας μην σας ξέρω. Μόλις διαβάζω για κάποια κοπέλα που χάνει το νινι της πονάω μαζί της. :(

Σαν να το έγραψα εγώ.Ο πόνος δεν αλλάζει μορφή τελικά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου, λυπάμαι πάρα πολύ που ακούω συνέχεια τέτοια άσχημα περιστατικά. και εγώ ένιωθα, νιώθω και θα νιώθω νομίζω μια ζωή ενοχές για οτι συνέβη. αλλά εγώ θέλω πολύ να γίνω μανούλα και ΣΥΝΤΟΜΑ

γι'αυτό το λόγο θα πάω και ένα βήμα παρακάτω... :)

εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας και σύντομα να έχουμε τα νινάκια μας στην αγκαλίτσα μας και να συζητάμε μόνο για ευχάριστα... :kiss:

μια αγκαλίτσα για όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...