Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΡΩ ΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!


Αργυρω 27

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ,ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗς ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΥΘΗΚΕ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ!

silika,tzoutzouka,Mariant,Rose25,Milina,Nina porto,katerina,Μασρορακι,Μπουγατσουλα,Μαρινιω,Βασουλα,και αυτες που εχω ξεχασει μην μου θυμοσετε...

ευχομαστε εγω και το μικρο νινι μου,γρηγορα να γεμισουν οι κοιλιτσες σας,να δακρυσετε απο χαρα και ευτυχια να νιωσετε πληρης να γεννησετε υπεροχα γερα μωρακια και να τα δειτε να μεγαλωνουν οπως επιθυμειτε!

Σε εμενα ηρθε ο πελαργος αλλα εσεις ολες μεχρι να ερθει με στηριζατε ,με αγκαλιαζατε με καλοσυνη και γλυκες ευχες,υπηρξατε φιλες μου χωρις να με ξερετε,δωσατε ολες τις γνωσεις σας σε εμενα που δεν ηξερα τιποτα πριν 3 μηνες οταν ξεκινησαμε τις προσπαθειες με τον αντρουλη μου!

ειμαι σιγουρη πως αν δεν υπηρχατε εσεις στη ζωη μου αυτους τους 3 μηνες εγω ισως να μην τα ειχα καταφερει ακομη και να παλεβαμε με τον αντρα μου πολλους μηνες ακομη!εσεις μου ειπατε πως πρεπει μερα παρα μερα χαχχα θυμαστε :lol: εσεις μου ειπατε πως πρεπει ναμαι ψυχολογικα και εσεις με βοηθησατε να εχω την καταλληλη ψυχολογια.

Ηρθε λοιπον η ωρα να σας ευχαριστησω μεσα απο την ψυχη μου!!!οτι χρειαστειτε θαμαι εδω για εσας και καλη επιτυχια στις προσπαθειες σας γλυκουλες μου!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΟΥΜΕ ΓΟΥΡΙ!!!ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΑΡΓΥΡΩ+ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρα μου,πως σε ξεχασα εσενα???τις θερμοτερες ευχες μου κουκλιτσα μου!!!το ψευδονημο σου να αλλαξει τον επομενο μηνα!!!με πολυ αγαπη στα λεω ολα αυτα!!ευχομαι ενα γερο μωρο και γρηγορα να σου ερθει καρδουλα μου ο πελαργος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε χε, σ' ευχαριστώ, κι ας με ξέχασες!!! Χα χα χα χα!!!

Και σε σένα ό,τι καλύτερο τώρα με το μωράκι σου!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απορω και εγω πως σε ξεχασα...μηπως εισαι ηδη εγκυουλα και εγινε μοιραια το λαθος και δεν εγραψα το ονομα σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΓΛΥΚΙΑ ;) ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΓΟΥΡΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΝΑΓΚΗ ;)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ

ΣΕ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟΟΟΟΟΟΟ

ΤΙ ΟΜΟΕΡΦΕΣ ΕΥΧΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΜΩΡΕ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑ ΙΗ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ

ΝΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΕΡΦΟ ΓΕΡΟ ΥΓΙΕς Κ ΔΥΝΑΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσάκι πόσο με συγκίνησες!!! Οι ευχούλες σου είναι πολύ γλυκές και πάρα πολύ ζεστές!!

Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ και μακάρι ο Θεούλης να σε ακούσει και να μου χαρίσει κι εμένα και σε όλα τα κορίτσια, ένα γερό μωράκι!!!

Σου εύχομαι να συνεχίσεις να είσαι έτσι πάντα χαρούμενη, να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και βέβαια να περάσει γρήγορα ο καιρός και να έρθει η ημέρα εκείνη που θα το γλεντάμε γιατί θα έχει έρθει στην παρέα το ζουζουνάκι σου !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

arguro sinxaritiria gia alli mia fora apo edo se efxaristoume gia tis efxoules sou efxomai na piasoune aloste lene oti tis egimonousas i efxi exei dinami dipli :) me th seira mou 8a sou efxi8o na exeis mia omorfi iremi k eftixismeni egimosinh k me to kalo na kratiseis stin agalitsa sou ena ygiestato moraki!!! filia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax glikia mou Argiroula euxaristw poly pou me thimithikes!!! kai pou me niwtheis fili sou!!!!!!!!

einai apisteuti h xara mou pou ta kataferes kai kseniases pleon!!

NA MOU TO PROSEXEIS TO POLY EUGENIKO NINAKI SOU POU MAS STELNEI KAI TIS EUXOULES !!! :woohoo: :):):)

kale den se rwthsa!!!

ton ksepoupouliases ton pelargo???????????????xaxxaxxaxaxaxaxa :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΜΕ ΝΙΩΘΕΙΣ ΦΙΛΗ ΣΟΥ

Κ ΠΟΥ ΜΕ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ Κ ΕΜΕΝΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΙΩΘΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ

ΕΧΩ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΘΑ ΜΕ

ΝΙΩΣΕΤΕ Κ ΘΑ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ Κ ΣΤΑ ΚΑΛΑ Κ ΣΤΑ ΚΑΚΑ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΤΥΧΗ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ

ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ Κ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ

ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ

Κ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟΥΣ 9 ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ

ΜΗΝΕΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μου δεν έχουμε μιλήσει αλλά σε παρακολουθώ πρίν γίνω μέλος, εύχομαι να περάσεις τέλεια την πιό όμορφη περίοδο της ζωής σου, και να γίνεις μια πολύ ευτυχισμένη μανούλα!!!! ελπίζω επίσης οι ευχές σου να πιάσουν τόπο...!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σ ευχαριστουμε πολυ κοπελα μου :) ελπιζω να μας φερεις γουρι εσυ κ το μωρακι σου :):) ευχομαι να διανυσεις την πιο ομορφη περιοδο της ζωης σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου...μονο δακρυα χαρας εχω για σενα...Μαζι ξεκινησαμε τις προσπαθειες για παιδακι, μαζι τα καταφεραμε...εγω καπου εδω στεκομαι...κ αφηνω εσενα να συνεχισεις!!!

Θα ζω μαζι σου καθημερινα τη χαρα σου αγαπη μου..Ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να τα πας περιφημα κ σε 9 μηνες να κρατησεις το καρκινακι σου στα χερια...

Ειμαι εδω για οτι χρειαστεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Αργυρω μου...μονο δακρυα χαρας εχω για σενα...Μαζι ξεκινησαμε τις προσπαθειες για παιδακι, μαζι τα καταφεραμε...εγω καπου εδω στεκομαι...κ αφηνω εσενα να συνεχισεις!!!

Θα ζω μαζι σου καθημερινα τη χαρα σου αγαπη μου..Ευχομαι μεσα απτην καρδια μου να τα πας περιφημα κ σε 9 μηνες να κρατησεις το καρκινακι σου στα χερια...

Ειμαι εδω για οτι χρειαστεις :kiss:

kopela mou ti ennoeis esy kapou edw stekese??

kala den eisai?

mia xara to sporaki etsi????? :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα χαιρομαι που δεν παρεξηγηθηκατε εσεις που σας ξεχασα αλλα ενα μυαλο το εχω!!!εξαλλου οι ευχουλες μας ειναι για ολα τα κοριτσακια που προσπαθουν να κανουν το ονειρο τους πραγματικοτητα !!!σας αγαπω πολυ και ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.......... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ :laugh: :laugh: :laugh: ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΥΗΝ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.....................ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙΣ ΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ;) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΓΥΡΩ ΜΟΥ ΤΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΕΣΥ :) ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΒΡΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ :P Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙ ΣΟΥ :silly: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ :P ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι rose να μου φερεις κ μενα γουρι!!!εγω δεν περιμενω στις 22 του μηνα...μακαρι να μην αδιθετησω κ να κανω σαν χριστουγγενιατικο δωρο το σπορακι μας στον αντρα μου κ την κορη μου!!!περσυ τετια εποχη ημουν εγκυος κ απεβαλα 1 βδομαδα πριν τα χριστουγγενα ..μακαρι να ειμαι κ φετος κ ολα να πανε καλα!!!!μ α κ α ρ ι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΩ ΓΟΥΡΙ!ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...