Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΕ ΕΛΕΝΑ Ή ΑΤΤΙΚΟ???


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕ ΕΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟ ΠΧ ΑΤΤΙΚΟ Ή ΕΛΕΝΑ.ΑΚΟΥΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΠΧ ΣΑΛΛΟΥΜ,ΧΑΣΙΑΚΟ,ΓΡΑΨΑ,ΔΙΑΚΑΚΗ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΝ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ,ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.......ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΑΣ.....ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΨΙΛΟΦΟΒΑΜΑΙ! :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κρίστι και εγώ ακρίβώς αυτό το πρόβλημα έχω. Δεν μπορώ να γεννήσω στο ΙΑΣΩ πάλι, αν και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένη απο τον γιατρό μου, γιατί δεν αντέχει η τσέπη μας και 3ο οχτωχιλιαρικάκι. Λέμε λοιπόν και εμείς να πάμε στο Αττικό, μιάς και είναι και κοντά στο σπίτι μας.

Γιατί δεν ρωτάς τον γιατρό σου, αν έχει να σου συστήσει κάποιον συνάδελφο? Εγώ αυτό θα κάνω. Θα του εξηγήσω τον λόγο της απόφασής μου, και φυσικά θα με παρακολουθεί και εκείνος καθόλη την διάρκεια της εγκυμοσύνης. Ελπίζω να έχει κάποιον να μου συστήσει. Αν μάθω κάτι, ευχαρίστως να σου πώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ ψάχνω βρε κορίτσια, αλλά γυναίκα, πειράζει?????

Με το καλό τα μωρά σας!!!! Βρε θηριάκι.... "ΗΑΡΑΠ"...... 3ο?????? Μπράβο σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΕΙΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ. ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΕ 3ΔΥΜΑ (ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ) ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΦΥΓΕΙ ΤΡΕΛΑ ΛΕΦΤΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΥΨΗΛΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ!!!! ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ. ΚΑΘΕ ΠΡΟΤΑΣΗ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ είμαι υπέρ του ΑΤΤΙΚΟΥ,επειδή είναι υπερσύγχρονο, δημόσιο και κοντά μου. Και φρόντισα να βρώ γιατρό του ΑΤΤΙΚΟΥ. Λέγεται Πατσούρας και ειναι εξαιρετικός. Και επειδή έχω καποιο φιλικό πρόσωπο στο Αττικό, μου εχει πει πολύ καλα λόγια, ρώτησε τις νοσοκόμες και τις μαίες, οι οποίες τον ξερουν και στα χειρουργια. Οπότε απο γιατρό και νοσοκομείο ειμαι οκ! Τί μου λείπει?? Το σποράκι!! :(

Α!! Για τις ομοιοπαθούσες, το Αττικό έχει και τμήμα θρομβοφιλίας, κάτι που με βολευει γιατι θα με παρακολουθεί εκεί και η αιματολόγος.

Αυτα από μένα. Στη διάθεσή σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Όπως είπε και η @anna_30 μπορεί εκεί που τα τεστακια δειχνουν άχνα μια μέρα ξαφνικός να δειξει θετικο🙏
    • Γι αυτο ειμαστε εδω κοριτσι μου!! η μια στηριγμα της αλλης!!! 🤗❤️ κι εγω μονο εδω στο φορουμ νιωθω οτι καποιος μπορει να νιωσει οπως νιωθω.. οσο και να με αγαπανε οι φιλες μου και οι ανθρωποι μου, αν δε το βιωσεις, δεν ξερεις πως ειναι...
    • Τελειααααα❤️❤️❤️ αρχικά ας μην προτρέχουμε γτ το θαυματακι μπορεί να ήρθε ❤️ αν δεν… τοτε πατε στα επόμενα πλάνα💪 από ότι κατάλαβα στον μεθεπόμενο κύκλο αν χρειαστεί που το απεύχομαι θα πατε με ενεσουλες γοναδοτροπινων και χάπια όπως έκανα και εγώ στη δεύτερη σπερματεγχυνση🙏❤️🙏 εύχομαι σε λίγες μέρες να μας πεις τα ευχαριστα κοριτσάκι μου❤️ 
    • Κορίτσια καλησπέρα! Πήγα κ μίλησα σήμερα μ το γιατρό γιατί αν μ έρθει περίοδος τελικά τη περιμένω Κυριακή τ Πάσχα άρα θ έπρεπε ν προμηθευτώ χάπια και ν μάθω διαδικασία από πριν!  μ είπε πως κανονικά κάνουμε εξετάσεις 1 2η μέρα τ κύκλου ορμονικές και μετά ξεκινάμε τα χάπια 2η με 7η μέρα και μετά κάνουμε παρακολούθηση , κατι ενεσακια λέει γ ν πολλαπλασιαστούνε και μετά τη τελική ένεση γ ν σκάσουν!  αλλα επειδή πέφτει μέσα στο Πάσχα η περίοδος αν έρθει εμένα , γ αυτόν τον κύκλο θ πάρω μόνο τα χάπια τα serpafar πρωί βράδυ , και μετά θ ξεκινήσουμε παρακολούθηση !  αν είναι ένα μ λέει δν θ κάνουμε την ένεση την τελική! Αν είναι περισσότερα τότε θ κάνουμε και την ένεση , θα το δούμε εκείνες τις μέρες! Κ στον κύκλο τ ιουνιου μ είπε ν προχωρήσουμε σε σπερματέγχυση!  Αυτα!!!! Σήμερα είμαι 7η ΜΤΩ δν έχω κανένα συμπτωμα , αλλά νιώθω πως έχω νεύρα και σαν μια σύγχυση εσωτερική , σν ν μην έχω υπομονή ένα πράγμα !    @Girly μουυυυυυ αγαπημένη μουυυυ φωτεινό μ πλασμα περιμένουμε νέα από το γιατρό! Αιντε σχολνα έχουμε πανηγυρια μπροστά μας , πρέπει ν είμαστε με κοιλιά είπαμε 😂😂🤰🤰🤰
    • Τι κάνετε κορίτσια μου?? @Demy93 τι έκανες τελικά με το δόντι? Όλα καλά ?  Εμείς πήγαμε γιατρο.. όλα πολύ καλά .. έφτασε το ένα κιλό η μπέμπα μας 🩷🩷
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...