Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑΣ.ΓΙΟΥΠΙ!!!!


Recommended Posts

Ο ΓΙΟΚΑΣ ΜΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΝΩΡΙΣ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΜΟΙΡΑΣΤΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΟ ΓΛΥΚΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο!!Νωρίς βγηκε,ε??Κ εγω περιμένω να δω πότε θα μας βγεί,ελπίζω νωρις!!Όσο πιο νωρίς νομίζω τόσο το καλύτερο!Πάντως απο σάλια κ εμείς έχουμε μπόλικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΒΓΑΛΑΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΑΣ!!ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΜΑΣΤΑΝ 8 ΜΗΝΩΝ ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!ΣΑΛΙΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΗΝΩΝ!!!ΓΕΝΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΓΚΡΙΝΙΕΣ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΣΚΑΣΕΙ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο το λουκουμόπαιδο! :cheer:

4 μηνών... Στον χρόνο πάνω θα τρώει παστέλι!!! :P

Φιλάκια πολλά του στέλνω!

Α! Αυτός που το είδε το δοντάκι πρέπει να του πάρει ένα μικρό δωράκι ναι? :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς το έχουμε αυτός που θα δει πρώτος το δόντι θα πάρει δωράκι στο μωρό για να βγουν τα υπόλοιπα ανώδυνα!

χεχε.. Εμάς το είδε πρώτη η γιαγιά (μαμά μου) και της πήρε το καρότσι μπαστούνι για το καλοκαίρι, αλλά επειδή επιμένει η νονά μου ότι το είχε δει από την προηγούμενη μέρα (και όταν μου το είπε της είπα όχι, δεν έβέπα κανένα δόντι εγώ) της πήρε και αυτή δωράκι. Ρουχαλάκι!

Η αλήθεια είναι ότι σε κάθε δοντάκι όλο και κάτι μικρό της παίρνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...