Μετάβαση σε περιεχόμενο

ονειρο ηταν.........


Recommended Posts

ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ 5 ΗΜΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ 2010.ΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΑΝ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΛΑΧΝΕΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΔΙΞΑΝ ΟΤΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΑΣΧΕ ΑΠΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΙΜΙΑ.ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 13Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ.......ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGELENA9 ΜΟΥ ΛΥΠΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΤΥΧΕ :(:( ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ .ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΗΣΕΙΣ. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ.

ΠΟΝΑΕΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ.

ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ.

ΔΟΚΙΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ.

ΓΙΑ Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι παρα πολυ γιαυτο οτι και να σου πω παρηγορια δεν θα βρεις παρα μονο το οτι ειμαστε εδω για σενα σε οτι χρειαστεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικα λυπαμαι πολυ.ξερω πως αυτη τη στιγμη δεν μπορει τιποτα να απαλυνει τον πονο σου καρδουλα μου.ξερω...ομως ο χρονος μονο θα σε βοηθησει και ο ερχομος του επομενου μωρου σου.οι πιθανοτητες να ξαναγινει κατι τετοιο ειναι σχεδον μηδενικες πια...μαζεψτε τα κομματια σας και ξεκινηστε παλι απτην αρχη!!!ευχομαι ο πονος σας να φυγει γρηγορα και στην κοιλιτσα σου να ερθει ενα γερο μωρακι! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ANGELENA9 μου δε θα σου πω να μη στεναχωριέσαι, γιατί όποια και να ήταν στη θέση σου το ίδιο θα ένοιωθε. Θα σου πω όμως, να βρεις τη δύναμη και το κουράγιο να σταθείς ξανά στα πόδια σου και να είσαι σιγουρη πως η ψυχούλα του παιδιού σου, θα σας στείλει σύντομα το αδελφάκι του να ομορφύνει τη ζωή σας!

Σε φιλώ γλυκά, Βιβή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα σου πω απλα σε καταλαβαινω...ειναι πολυ λιγο στην περιπτωση μου....μακαρι να μπορουσα να σου γραψω απλα κουραγιο καλη δυναμη και ολα αυτα...

μακαρι να μην ειχα περασει οτι περασες...

μακαρι να μην ειχαμε και εγω και ο αντρας μου το στιγμα ...

μεσα σε εναμιση χρονο εχασα τρια μωρα ...3 αγγελουδια εκει πανω ηταν καποτε ολοδικα μου ...καποτε ηταν κομματι μου ...τωρα πια ειναι κομματι του ουρανου που κοιταζω ...δεν ποναω πια οσο πονουσα ...δεν κλαιω πια ...ισως δεν αισθανομαι κιολας ...η ψυχη μου δεν ξερω που βρισκεται ...καπου αναμεσα ειμαι ...δεν υπαρχει πια θλιψη ..υπαρχει πεισμα ...δεν σου γραφω θα τα καταφερω ....

σου γραφω θα τα καταφερουμε !!!!!!!!!!

δεν υπαρχει περιπτωση να μην τα καταφερουμε ....δυναμη θελει κουραγιο και πεισμα ...και εγω τα εχω ολα αυτα θα κινησω γη και ουρανο για να παρω πισω οτι εχασα....

οτι θελησεις μη διστασεις ...να μου γραψεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω ξαναγράψει...τοσες προσευχες μαζεμενες η μια για την αλλη...θα μας βοηθησει ο γιατρος.

ασχετο την προηγουμενη φορα που πηγα στο γιατρο μου, μου ειπε.αυτο μου ετυχε σε μενα ειναι θεμα τυχης...μπορει να μου ξανασυμβει αν ειχα στιγμα θα ηταν ποιο ευκολο..αμα θελετε να σας δωσω τα στοιχεια του δεν ξερω τι εννοουσε αλλα υπαρχει τροπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ..ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΤΥΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΣΤΙΓΜΑΤΟΣ ..ΤΟ ΕΝΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ...ΕΧΩ ΜΙΛΗΣΕΙ ΜΕ ΓΕΝΝΕΤΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ..ΕΧΩ ΜΑΘΕ ΙΠΟΛΛΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΓΙΑ ΟΣΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ " ΠΡΟΒΛΗΜΑ" ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ..ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ...ΔΥΝΑΜΗ ΘΕΛΕΙ..ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..

ΡΑΦΑΕΛ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΕΓΡΑΨΕΣ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΤΥΧΕ ΣΕ ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΤΥΧΗΣ ...ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΝΤΑ 1 ΣΤΙΣ 4 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΠΑΣΧΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠΟ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΗ ΑΝΑΙΜΙΑ..

ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΑΕΙ 75% ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΕΙΕΣ 25% ΝΑ ΠΑΣΧΕΙ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΕΙΡΙΑΚΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω τι εννοουσε μπορει να ελεγε για την προεμφυτευτικη διαγνωση...απλά θυμαμαι τα λογια του κ μου εχουν μεινει...δεν λεω οτι εμενα ειναι χειροτερο απλά τι μου ειπε ο γιατρος...ελπίζω να σας βοηθαω εστω κ με αυτο.παντως ο γιατρος που πηγα ειναι αρκετα καλος κ επιμελητης στο ιασω...δεν ειναι γιατρουδακος της πλάκας!!!Αμα δειτε το ιατρειο του κ μονο ούτε σε κεντρο εξωσωματικης που εχω παει δεν εχει τοσο εξιληγμένα μηχανηματα...ασε που ξερει κ τον νικολαιδη που ανακαλυψε την αυχενικη.και παλι πιστευω οτι κατι εννοούσε αλλά εγω δεν τον ρωτησα γιατι δεν ηταν το θεμα μου...δεν σας δινω ελπίδες αλλα λεω τι μου ειπε πανω στην συζητηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΙ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΩ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΟΥΝ ΤΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΞΑΝΑ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΙΩΝΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΝΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΗΡΕΜΟΥΝ ΚΑΠΩΣ.WENDY ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ 10 ΕΤΩΝ ΣΗΜΕΡΑ.ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΤΗΝ ΠΡΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΙΓΜΑ.ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΝΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΤΟ ΘΕΛΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ. ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΙ ΦΟΒΟΙ ΜΟΥ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΗΚΑΝ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.......ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΕ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πάρα πολυ! :(

Εδώ είμαστε να τα λέμε καθημερινά...θα μπαίνεις κάθε μέρα να μας μιλας...κάτι σαν ημερολόγιο ένα πράμα...θα λες οτι παλαβό σου ρχεται στην σκέψη...και σιγά σιγά θα ορθοποδήσεις,θα βρείς πάλι την αισιοδοξία σου, την πίστη σου,την χαρά της ζωής και τότε τσουκ θα ξανα συμβεί το θαύμα και θα ζήσεις το όνειρο το αληθινό!!!!!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι ειλικρινα γαι αυτο που περασες...μακαρι να μην το περνουσες και να ηταν ολα καλα....προσπαθησε να μαζεψεις τις δυναμεις σου....κουραγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...