Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέλλουσα μαμά στην παρέα


Ariel

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη.Σας παρακολουθώ εδώ και λίγες εβδομάδες και σήμερα αποφάσισα να γίνω μέλος της όμορφης παρέας σας!

Είμαι πολύ χαρούμενη που σας βρήκα καθότι περιμένω το πρώτο μου παιδάκι και έχω πολλές απορίες :)

Με λένε Σίλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ariel καλώς ήρθες στο mammy είμαι η ζοζα με το καλό να έρθει το μωράκι σας !όσο για τις απορίες σου το mammy νομίζω είναι μεγάλο ¨σχολείο¨και θα σε βοηθήσει για ότι χρειαστείς :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες βρε..Εγω ειμαι η Ναταλια και εχω διδυμακια ενα αγορακι και ενα κοριτσακι 13 μηνων και περιμενω το αγορακι μας αρχες ιανουαριου!

Καλως μας βρηκες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιλια καλως μας ηρθες....με το καλο η μπουμπου σου...ειμαι η ερηνη και περιμενω και εγω το πρωτο μου παιδακι αγορακι βεβαια....ελπιζω να τα λεμε...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Ariel στην πιο όμορφη ιντερνετοπαρέα!

Καλή λευτεριά σου εύχομαι! Με το καλό να φέρεις στον κόσμο μια υγιέστατη μπεμπούλα!

Σε φιλώ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΡΟΥΜΠΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΓΙΟ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ!! ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΕΣ ΟΤΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΧΕΙΣ ΡΩΤΑ!!! ΦΙΛΙΑ...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ... ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΛΙΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΜΟΥ!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες σιλια και με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!

σε οτι απορια εδω ειμαστε εμεις οι παλιες μανουλες χιχι

εγω ειμαι η αναστασια και εχω ενα αγορακι 16 μηνων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου καλως μας ηρθες! Με το καλο η μπεμπουλα! Ειμαι η Δημητρα, εδω και λιγους μηνες ειμαι 30 ετων( :P:P :laugh: ) και εχω ενα αγορακι τον Δημητρακη που ειναι 3,5 ετων. Θα τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίλια καλώς όρισες κι από μένα!! Εγώ είμαι μέλος εδώ σχεδόν 1 χρόνο!! Σε λίγο καιρό δλδ θα είμαι!! :P Γράφτηκα όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη μου και από τότε..κόλλησα!! Έχω βρει απαντήσεις σε πολλά ερωτήματα μου με την εγκυμοσύνη, το μωρό και το θηλασμό!! Όλες οι κοπέλες εδώ είναι πρόθυμες να βοηθήσουμε η μια την άλλη!! Με το καλό το μωράκι σου.. κι ότι χρειαστείς.. θα χαρώ να βοηθήσω αν μπορώ!!!

Είμαι η Έλενα και στις 31 Ιουλίου γέννησα τον άντρα της ζωής μου!! Είμαι 27 χρόνων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Έλενα.Έχω κολλήσει πολύ άσχημα με την παρέα σας :blush: Το αστείο είναι οτι ούτε που κατάλαβα πόσο γρήγορα κόλλησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ...ΚΑΛΩΣ ΣΕ ΒΡΗΚΑΜΕ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΒΙΚΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2010!!!!!!!!

:laugh: :):):):kiss:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...