Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΣΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ!!!!


Recommended Posts

KALHSPERA KORITSIA!!

EMENA O ANTRAS MOU DEN THELEI ME TIPOTA OUTE KAN MPOREI NA TO SKEFTEI:)

GIA OLOUS TOUS LOGOUS KAI GIA TO AIMA KAI KAI GIA TO SEX META..

TO THEMA BEBAIA DEN EINAI AUTO ALLA OTI KAI NA HTHELE DEN THA TON AFHNA EGO!

ME TIPOTA DEN THELO NA ME DEI ETSI, ALLA DEN EINAI MONO GIA TON ANTRA MOU KAI H ADELFIKH MOU FILH POU DEN THN NTREPOMAI MOU EIPE NA MPEI KAI DEN THELO KAI OXI GIATI EIMAI XALARH KAI DEN FOVAMAI ISA ISA TREMO :unsure: ALLA DEN MPORO NA SKEFTO KAPOION POU DEN XEREI TI NA KANEI GIA NA ME VOITHISEI NA EINAI EKEI

ENA ATOMO THELO PARA POLU THN MAIA

MIA MAIA MONO GIA MENA NA MOU LEEI PRAKTIKA PRAGMATA KAI NA ME VOITHAEI OUSIASTIKA!!O KATHENAS ME THN TRELLA TOU XIXI!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

KALHSPERA KORITSIA!!

EMENA O ANTRAS MOU DEN THELEI ME TIPOTA OUTE KAN MPOREI NA TO SKEFTEI:)

GIA OLOUS TOUS LOGOUS KAI GIA TO AIMA KAI KAI GIA TO SEX META..

TO THEMA BEBAIA DEN EINAI AUTO ALLA OTI KAI NA HTHELE DEN THA TON AFHNA EGO!

ME TIPOTA DEN THELO NA ME DEI ETSI, ALLA DEN EINAI MONO GIA TON ANTRA MOU KAI H ADELFIKH MOU FILH POU DEN THN NTREPOMAI MOU EIPE NA MPEI KAI DEN THELO KAI OXI GIATI EIMAI XALARH KAI DEN FOVAMAI ISA ISA TREMO :unsure: ALLA DEN MPORO NA SKEFTO KAPOION POU DEN XEREI TI NA KANEI GIA NA ME VOITHISEI NA EINAI EKEI

ENA ATOMO THELO PARA POLU THN MAIA

MIA MAIA MONO GIA MENA NA MOU LEEI PRAKTIKA PRAGMATA KAI NA ME VOITHAEI OUSIASTIKA!!O KATHENAS ME THN TRELLA TOU XIXI!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KORITSIA!!

EMENA O ANTRAS MOU DEN THELEI ME TIPOTA OUTE KAN MPOREI NA TO SKEFTEI:)

GIA OLOUS TOUS LOGOUS KAI GIA TO AIMA KAI KAI GIA TO SEX META..

TO THEMA BEBAIA DEN EINAI AUTO ALLA OTI KAI NA HTHELE DEN THA TON AFHNA EGO!

ME TIPOTA DEN THELO NA ME DEI ETSI, ALLA DEN EINAI MONO GIA TON ANTRA MOU KAI H ADELFIKH MOU FILH POU DEN THN NTREPOMAI MOU EIPE NA MPEI KAI DEN THELO KAI OXI GIATI EIMAI XALARH KAI DEN FOVAMAI ISA ISA TREMO :unsure: ALLA DEN MPORO NA SKEFTO KAPOION POU DEN XEREI TI NA KANEI GIA NA ME VOITHISEI NA EINAI EKEI

ENA ATOMO THELO PARA POLU THN MAIA

MIA MAIA MONO GIA MENA NA MOU LEEI PRAKTIKA PRAGMATA KAI NA ME VOITHAEI OUSIASTIKA!!O KATHENAS ME THN TRELLA TOU XIXI!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nomizo pos i pio katalili gia ekeini ti megali ora einai i aderfi mou ki as min exei ginei mana!!!:P :P

ki ego omos koritsia ton antrouli mou thelo dipla mou,na mou krata to xeri....:S :S :P :P prin meino egkuos elege :tha eimai dipla sou otan genas, sto diplano krebati....:laugh: :laugh: :laugh:

apo tin ora pou emeina egkuos omos einai pio dunatos!!! o antras mou akouge gia giatro ki etrexe kai tora de m'afinei na pao sto giatro moni!!!:P kai den einai mono sta euxarista kai mou to edeikse otan den pige kala i proigoumeni egkumosini mou....:( :( ligo eleipse na mpei stin aithousa pou mou kanan tin apoksesi....

kai ti manoula mou tha tin ithela dipla mou, alla nomizo pos tha me agxonei poli....:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nomizo pos i pio katalili gia ekeini ti megali ora einai i aderfi mou ki as min exei ginei mana!!!:P :P

ki ego omos koritsia ton antrouli mou thelo dipla mou,na mou krata to xeri....:S :S :P :P prin meino egkuos elege :tha eimai dipla sou otan genas, sto diplano krebati....:laugh: :laugh: :laugh:

apo tin ora pou emeina egkuos omos einai pio dunatos!!! o antras mou akouge gia giatro ki etrexe kai tora de m'afinei na pao sto giatro moni!!!:P kai den einai mono sta euxarista kai mou to edeikse otan den pige kala i proigoumeni egkumosini mou....:( :( ligo eleipse na mpei stin aithousa pou mou kanan tin apoksesi....

kai ti manoula mou tha tin ithela dipla mou, alla nomizo pos tha me agxonei poli....:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nomizo pos i pio katalili gia ekeini ti megali ora einai i aderfi mou ki as min exei ginei mana!!!:P :P

ki ego omos koritsia ton antrouli mou thelo dipla mou,na mou krata to xeri....:S :S :P :P prin meino egkuos elege :tha eimai dipla sou otan genas, sto diplano krebati....:laugh: :laugh: :laugh:

apo tin ora pou emeina egkuos omos einai pio dunatos!!! o antras mou akouge gia giatro ki etrexe kai tora de m'afinei na pao sto giatro moni!!!:P kai den einai mono sta euxarista kai mou to edeikse otan den pige kala i proigoumeni egkumosini mou....:( :( ligo eleipse na mpei stin aithousa pou mou kanan tin apoksesi....

kai ti manoula mou tha tin ithela dipla mou, alla nomizo pos tha me agxonei poli....:woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΧΙΟΥΜΟΡ,ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΗ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα ηθελα να ειναι ο αντρας μου μέσα την ωρα του τοκετου αλλα για 2 λόγους αυτό ειναι αδύνατο.1.Εκείνος φοβάται πιο πολυ απο μενα,δεν θα αντεξει λεει να με βλεπει να ποναω και 2.Στο νοσοκομειο που θα γεννησω απαγορευουν να ειναι καποιος μεσα την ωρα του τοκετου.Είναι δημόσιο κι απ'οτι μου εχουν πει αλλες κοπελες που γεννησαν επιτρεπουν μεχρι καποια ωρα,στη τελευταια φαση του τοκετου δεν επιτρεπουν κανεναν.

Οποτε δεν εχω περιθωρια επιλογης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα ηθελα να ειναι ο αντρας μου μέσα την ωρα του τοκετου αλλα για 2 λόγους αυτό ειναι αδύνατο.1.Εκείνος φοβάται πιο πολυ απο μενα,δεν θα αντεξει λεει να με βλεπει να ποναω και 2.Στο νοσοκομειο που θα γεννησω απαγορευουν να ειναι καποιος μεσα την ωρα του τοκετου.Είναι δημόσιο κι απ'οτι μου εχουν πει αλλες κοπελες που γεννησαν επιτρεπουν μεχρι καποια ωρα,στη τελευταια φαση του τοκετου δεν επιτρεπουν κανεναν.

Οποτε δεν εχω περιθωρια επιλογης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα ηθελα να ειναι ο αντρας μου μέσα την ωρα του τοκετου αλλα για 2 λόγους αυτό ειναι αδύνατο.1.Εκείνος φοβάται πιο πολυ απο μενα,δεν θα αντεξει λεει να με βλεπει να ποναω και 2.Στο νοσοκομειο που θα γεννησω απαγορευουν να ειναι καποιος μεσα την ωρα του τοκετου.Είναι δημόσιο κι απ'οτι μου εχουν πει αλλες κοπελες που γεννησαν επιτρεπουν μεχρι καποια ωρα,στη τελευταια φαση του τοκετου δεν επιτρεπουν κανεναν.

Οποτε δεν εχω περιθωρια επιλογης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.Εγω γεννησα στις 8 του μηνος οποτε ειναι προσφατη η εμπειρια μου.Μεσα στις ωδυνες ηταν και η αδερφη μου και ο αντρας μου.Οταν ηρθε η μεγαλη στιγμη ο αντρας μου ηταν παρον.Πανω στο προσκεφαλι μου μου σκουπιζε τον ιδρωτα και μου εδινε κουραγιο.Καλοσορισαμε μαζι την κορουλα μας στον κοσμο,ακουσαμε το πρωτο της κλαμα.Η παρουσια του ηταν πολυτιμη για μενα.Και για κεινον ομως ηταν μια υπεροχη εμπειρια που δε θα ξεχασει ποτε.Σε ολους αφηγειται αυτο το συγκλονιστικο γεγονος και συγκινειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.Εγω γεννησα στις 8 του μηνος οποτε ειναι προσφατη η εμπειρια μου.Μεσα στις ωδυνες ηταν και η αδερφη μου και ο αντρας μου.Οταν ηρθε η μεγαλη στιγμη ο αντρας μου ηταν παρον.Πανω στο προσκεφαλι μου μου σκουπιζε τον ιδρωτα και μου εδινε κουραγιο.Καλοσορισαμε μαζι την κορουλα μας στον κοσμο,ακουσαμε το πρωτο της κλαμα.Η παρουσια του ηταν πολυτιμη για μενα.Και για κεινον ομως ηταν μια υπεροχη εμπειρια που δε θα ξεχασει ποτε.Σε ολους αφηγειται αυτο το συγκλονιστικο γεγονος και συγκινειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.Εγω γεννησα στις 8 του μηνος οποτε ειναι προσφατη η εμπειρια μου.Μεσα στις ωδυνες ηταν και η αδερφη μου και ο αντρας μου.Οταν ηρθε η μεγαλη στιγμη ο αντρας μου ηταν παρον.Πανω στο προσκεφαλι μου μου σκουπιζε τον ιδρωτα και μου εδινε κουραγιο.Καλοσορισαμε μαζι την κορουλα μας στον κοσμο,ακουσαμε το πρωτο της κλαμα.Η παρουσια του ηταν πολυτιμη για μενα.Και για κεινον ομως ηταν μια υπεροχη εμπειρια που δε θα ξεχασει ποτε.Σε ολους αφηγειται αυτο το συγκλονιστικο γεγονος και συγκινειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ!ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ (ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΣΕΙ).ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ!Ο ΙΔΙΟΣ ,ΘΕΩΡΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΙΑ ,ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ,ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΩΡΙΕΣ...ΔΙΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ...........ΟΠΟΤΕ ,ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΑΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΥΓΙΕΣ,ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ!ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ (ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΣΕΙ).ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ!Ο ΙΔΙΟΣ ,ΘΕΩΡΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΙΑ ,ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ,ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΩΡΙΕΣ...ΔΙΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ...........ΟΠΟΤΕ ,ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΑΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΥΓΙΕΣ,ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ!ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΑΖΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ (ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ,ΚΑΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΣΕΙ).ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΑΝ ΜΕ ΔΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΟΦΕΡΩ,ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ!Ο ΙΔΙΟΣ ,ΘΕΩΡΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΩ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ ΕΓΩ ,ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΣΩΣΤΗ ΚΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΙΑ ,ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ,ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ!ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΩΡΙΕΣ...ΔΙΟΤΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ,ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΥ ,ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ...........ΟΠΟΤΕ ,ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ.ΑΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΥΓΙΕΣ,ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα πάρα πολύ να είναι ο άντρας μου μαζί μου. Το θεωρώ πολύ σημαντικό τη στιγμή που έρχεται στον κόσμο το μωρό να είναι και οι δύο γονες. Είναι πολύ δυνατα τα συναισθήματα και για τον πατέρα. Παρόλο που έκανα καισάρικη, ο άντρας διάλεξε να έρθει μέσα μαζί μου, Τη στιγμή που μας έδωσαν το μωρό μας, νιώσαμε ότι εμείς οι τρείς γίναμε ΕΝΑ! Παρόλο που... είδε και την εγχείρηση, η ερωτική του διάθεση δεν έχει αλλάξει καθόλου. Η σχέση περνάει σε άλλο επίπεδο. Πάντως και τώρα που το σκέφτομαι εκ των υστέρων, εκείνη τη στιγμή δε θα ήθελα κανέναν άλλον δίπλα μου, εκτός από τον πατέρα του μωρού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα πάρα πολύ να είναι ο άντρας μου μαζί μου. Το θεωρώ πολύ σημαντικό τη στιγμή που έρχεται στον κόσμο το μωρό να είναι και οι δύο γονες. Είναι πολύ δυνατα τα συναισθήματα και για τον πατέρα. Παρόλο που έκανα καισάρικη, ο άντρας διάλεξε να έρθει μέσα μαζί μου, Τη στιγμή που μας έδωσαν το μωρό μας, νιώσαμε ότι εμείς οι τρείς γίναμε ΕΝΑ! Παρόλο που... είδε και την εγχείρηση, η ερωτική του διάθεση δεν έχει αλλάξει καθόλου. Η σχέση περνάει σε άλλο επίπεδο. Πάντως και τώρα που το σκέφτομαι εκ των υστέρων, εκείνη τη στιγμή δε θα ήθελα κανέναν άλλον δίπλα μου, εκτός από τον πατέρα του μωρού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήθελα πάρα πολύ να είναι ο άντρας μου μαζί μου. Το θεωρώ πολύ σημαντικό τη στιγμή που έρχεται στον κόσμο το μωρό να είναι και οι δύο γονες. Είναι πολύ δυνατα τα συναισθήματα και για τον πατέρα. Παρόλο που έκανα καισάρικη, ο άντρας διάλεξε να έρθει μέσα μαζί μου, Τη στιγμή που μας έδωσαν το μωρό μας, νιώσαμε ότι εμείς οι τρείς γίναμε ΕΝΑ! Παρόλο που... είδε και την εγχείρηση, η ερωτική του διάθεση δεν έχει αλλάξει καθόλου. Η σχέση περνάει σε άλλο επίπεδο. Πάντως και τώρα που το σκέφτομαι εκ των υστέρων, εκείνη τη στιγμή δε θα ήθελα κανέναν άλλον δίπλα μου, εκτός από τον πατέρα του μωρού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ήθελα πάρα πολυ να ήταν μαζί μου στη γέννα γιατί ήθελα να είναι παρών στη γένννση του παιδιού μας. Το θεωρούσα κ το θεωρώ μία από της πιο σημαντικές στιγμές της ζωής μας , τις οποίες πρέπει να της ζήσουμε μαζί. Σε όλη τη διάρκεια της εγκυμοσύνης προσπαθούσα να τον πείσω να είναι παρών.Εκείνος δεν έδειχνε ιδιαιτερα ενθουσιασμένος καθώς δεν του αρέσει ναβλέπει τέτοιες δύσκολες καταστάσεις αλλά κ γιατί φοβόταν στον ερωτικό τομέα.Εγώ τον καθησύχαζα πως δεν χρειάζεται να κάθεται εκεί που θαείναι ο γιατρός κ να τα βλέπει όλα,αλλά από πίσω μου. Του έδειξα κ κανα δυο γέννες στο ιντερνετ για να ξέρει περι τίνος πρόκειται.Τελικά ήταν παρών κ μάλιστα τράβηξε με βίντεο τη γέννα. Επίσης μαζό μου ήταν κ η μητέρα μου η οποία από ότι μου είπε σοκαρίστηκε πολύ. Από αλλού το περίμενα κ από αλλού ήρθε χεχε. Πάντως δεν έχει αλλάξει τίποτε σττον ερωτικό τομέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου είναι όλα καλά αφού ακούσατε και καρδούλα είναι νωρίς ακόμα εγω όταν είχα πάει ήμουν 7 εβδ και δεν Ακουγόταν τόσο καλά αφού θυμάμαι κράταγα την αναπνοή γιατί χανόταν κάπως ο ήχος.. μετά 8 εβδ Ακουγόταν μια χαρά με 154 παλμούς  Με το καλοοοο 🤰
    • Δύο χρόνια προσπαθούσαμε και είχα και μια εγκυμοσύνη πέρυσι που δεν πήγε καλά. Αλλά και οι ορμονικές μου εξετάσεις δεν ήταν καλές για την ηλικία μου και βρήκαμε και ενδομητριωση το Πάσχα σε υπέρηχο. τον Ιανουάριο θα πηγαίναμε στην επιτροπή για τα φάρμακα εξωσωματικής και έμεινα έγκυος στη σπερματεγχυση του Δεκεμβρίου που είχαμε κάνει για να εξασφαλίσουμε ότι η επιτροπή θα μας δώσει κατευθείαν τα φάρμακα για εξωσωματική και όχι για σπερματεγχυση  Οπότε ήταν τελείως ανέλπιστο για μένα 
    • Ένιωσα μια ζάλη κάπως μια αδιαθεσία και μέτρησα το ζαχαρο ήταν 137 μετά από 20 λεπτά το ξανά μέτρησα ήταν 116 και ειπα μήπως ήταν από αυτο η ζάλη που είχα αλλά μετά που έπεσε με ξανά έπιασε κάπως όποτε μάλλον ηταν άσχετο με το ζαχαρο η ζάλη 🤷‍♀️
    • Πχ εμένα την μαμα μου που ήθελε να πάει διακοπές την έβαλε με πρόκληση τοκετού της έσπασαν τα νερά και την βάλανε τεχνητούς πόνους γέννησε φυσιολογικά  αλλα κάθε περίπτωση είναι και διαφορετική τουλάχιστον αν ηταν ξεκάθαρος μαζι της ότι θα πάνε για καισαρική για αυτόν τον λόγο από την αρχή οκ αν της το είπε τελευταία στιγμή τότε είναι απαράδεκτος ο γιατρός υπάρχουν και αυτοί δυστηχως 
    • Λοιπόν πήγαμε άγιο Δομίνικο 🌴, 20 ώρες στο πήγαινε με 2 ανταποκρισεις και 16 ώρες ή επιστροφή με 1 ανταπόκριση.  Δεν ένιωσα να κουράζομαι παραπάνω απ ότι σε άλλα ταξίδια μου. Δηλαδή φυσιολογικά πράγματα! Λόγω εγκυμοσύνης είχα προτεραιότητα σε όλες τις ουρές οπότε μη σου πω ότι ήταν κ πιο ξεκούραστα 😊 ! Εκει όλα μια χαρά μπάνιο, παραλία κ βόλτες κάθε μέρα. Τελευταία μέρα είχαμε κλείσει μια ημερήσια κρουαζιέρα και ήταν με ταχύπλοο και είχε τεράστια κύματα κ πηγαίναμε γκαπα γκουπα πάνω κάτω.  Εκεί τα είδα όλα, είπα θα γεννησω πάνω στη βάρκα από τα χτυπήματα.... μου λέει ο σύζυγος με κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις θα βγει το παιδί!!!! Οποτε εμείς τη ζαβομαρα δεν την γλυτώνουμε! 😝!! Ελπίζω την Παρασκευή που θα πάω στη γιατρο να είναι όλα καλά 🥰!!!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...