Μετάβαση σε περιεχόμενο

KOΡΙΤΣΙΑ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ!!!


Recommended Posts

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ Η ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ ΕΤΡΕΧΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!

ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ 2,5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΚΑΙ Η ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ 176 ΠΑΛΜΟΥΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούμπη μου,υπέροχα τα νέα σας!!! :woohoo:

Καλέ εσείς γίνατε ολόκληρα σποράκια πια!!! :silly:

Με το καλό γλυκιά μου!!!Πάντα τόση ευτυχία! :kiss:

Αγοράκι είναι;Γιατι είπες τον :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε κούκλα τι ωραία νέα είναι αυτά;;; ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

Λένε ότι όταν οι παλμοί είναι πολλοί είναι κοριτσάκι αλλά δεν ξέρω ποσά!!

Είδα και ότι γιορτάζεις σήμερα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Ρούμπη μου,υπέροχα τα νέα σας!!! :woohoo:

Καλέ εσείς γίνατε ολόκληρα σποράκια πια!!! :silly:

Με το καλό γλυκιά μου!!!Πάντα τόση ευτυχία! :kiss:

Αγοράκι είναι;Γιατι είπες τον :blush:

ΝΕΛΛΑΚΙ ΛΑΘΟΣ ΕΓΡΑΨΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΦΥΛΟ ΑΚΟΜΑ!!

;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρεχει το μικρουλι απο τωρα!!!!!ουαου!!!!ολοκληρο σπορακι οπως ειπε και η νελυ!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

εχεις προαισθημα οτι ειναι αγορακι ε??? ε για να το λεει η μανουλα,αγορακι θα ειναι!!!!

αντε με το καλο σε ολες μας,ολα να μας πανε καλα μεχρι το τελος!!!

φιλακια στην κοιλιτσα και παντα ετσι ενθουσιασμενη να εισαι οταν το βλεπεις!!!!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irene1 έγραψε:

Αντε βρε κούκλα τι ωραία νέα είναι αυτά;;; ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

Λένε ότι όταν οι παλμοί είναι πολλοί είναι κοριτσάκι αλλά δεν ξέρω ποσά!!

Είδα και ότι γιορτάζεις σήμερα, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΠΑΛΜΟΥΣ!! ;) ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Ρουμπινακι μου!!!!!Ειδες ολα καλα!!!!Δηλαδη τελειαααααααα!!!!!

Ετσι θαναι παντα κοπελα μου και θα ρθει τοσογρηγορα η σμερα που θα κρατησεις το θαυματακι αγκαλιτσα!!!!!!!!

Πολυχρονη και παλι!!!!!!

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοο!!

τελεια!!

χιχχιχιχι..κ εγω ετσιε σω ακουσει..αν ειναι πολλοι οι παλμοι ειναι κοριτσακι!!!!εμενα που ειανι αγορι

ειχε πιο λιγους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπη μου υπαρχει πιο ομορφο δωρο για τα γεννεθλια σου απο ενα ζωηρο σπορακι???????

αντε αντε με το καλο και ξερεις ε???? αν ειναι γρηγοροι οι παλμοι της καρδιας ειναι και τσπουπριτσα!!!

λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

hope_89 έγραψε:

ΝΕΛΛΑΚΙ ΛΑΘΟΣ ΕΓΡΑΨΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΦΥΛΟ ΑΚΟΜΑ!!

;););)[/quote:7wxkuw8p]

Tί ωραία!!!!!!!!!!! :cheer:

Με το καλό να έρθει το μωρό σου!!!!!!! :cheer:

Αν θυμάμαι καλά οι γρήγοροι χτύποι συνήθως είναι για κοριτσάκι!!!!! :)

Αναμένουμε εναγωνίως και το φύλο!!!!!!! ;)

Καλή συνέχεια!!!!!!!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το καλύτερο δώρο για σήμερα λοιπόν!

Οκ με την αποκόλληση, η καρδούλα χτυπάει σε τρελλούς ρυθμούς, το μωγιό τρέχει... τι άλλο θέλεις?

Με 165 παλμούς το δικό μου μωγιό ήταν κορίτσαρος πάντως! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ.... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου εύχομαι κι εγώ χρόνια πολλά για τα γενέθλια σου αν και λιγάκι καθυστερημένα!!! Και μ'ένα υγιή μωράκι ότι κι αν είναι!! Είτε κοριτσάκι είτε αγοράκι το παν είναι να είναι γερό!! Στο λέει μια πορωμένη για κοριτσάκια και δεν αλλάζω το αρσενικό μου λουλούνι με καμιά τσούπρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXOMAI ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΑΓΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ..... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ Η ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ ΕΤΡΕΧΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ!!!

ΤΡΟΜΕΡΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

μπραβο κοριτσι μου!!! αυτο το βιωσα και εγω στην αρχη της εγκυμοσυνης , εκει που την βλεπαμε στον υπερηχο αρχισε να σκαρφαλωνει σαν spiderman, ριξαμε ενα γελιο. ο αντρας μου ελεγε απο το σαστισμα καλε που παει?????

αντε ολα καλα, να προσεχεις

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗΣΑΜΛΙ έγραψε:

RUBELA έγραψε:

[/quote:17tl48sh]

ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΣΑΝ ΝΑ ΣΚΑΡΦΑΛΩΝΕ ΤΡΕΧΩΝΤΑΣ ΤΟ ΜΩΓΙΟ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΤΑΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ... :P:P ΤΡΟΜΕΡΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΚΑΙ ΜΑΓΙΚΗ ΕΙΚΟΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?????????ΤΟ ΜΩΓΙΟ ΣΟΥ ΚΑΛΑ???????

ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ,ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΓΕΛΑΣΑ Κ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΕΙ ΣΑΝ ΝΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ....ΕΙΧΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...