Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θα μοιραστω μαζι σας τη χαρα μου!


Μιχαελα-Ν

Recommended Posts

κοριτσια αυτη τη στιγμη ειμαι νυχτα στη δουλεια μου και εχω αρκετο χρονο να σκεφτομαι,γιαυτο με εχουν πιασει τα συναισθηματικα μου και σκεφτομαι το γαμο μου!ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΙ ΣΕ 7 ΜΗΝΕΣ!!!!!!!!τον ιουνιο δηλαδη και μου φαινεται σαν ονειρο που παντρευομαι τον αντρουλη μου που λατρευω και πιο πολυ εχω ενθουσιαστει με το οτι θα ξεκινησουμε αμεσως μετα το γαμο προσπαθειες για μωρακι!και τοτε???θα σας τρελανω κι εγω με τη σειρα μου... :P ειμαι 24 και αισθανομαι οτι εχω αργησει κιολας για μπεμπακι :blush: τελειως κουζουλη ειμαι :woohoo: :woohoo: επισης θελω να σας πω οτι ειστε πολυ καλη παρεουλα και διαβαζω ενα ενα οτι γραφετε(ασχετα που δεν συμμετεχω παντα)ειστε υπεροχες!!!!!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κοπέλα μου ο γάμος σου! Η ώρα η καλή!! Κι εύχομαι το μπεμπάκι να σας έρθει αμέσως!!! Κι εμείς έτσι σχεδιάζαμε, παντρεύτηκα Μάιο του 2008, και αποφασισαμε για παιδάκι να ξεκινάγαμε από Σεπτέμβριο μετά το γαμήλιο ταξίδι μας!! Και τον Δεκέμβριο είχα θετικό τεστάκι!! Το παν είναι να μην αγχωθείς!! Και φυσικά ότι μα ότι χρειαστείς να μας ρωτήσεις!! Θα χαρώ αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα σου ευχομαι ολα να ειναι υπεροχα και να ζησεις το πιο γλυκο σου ονειρο!! με το καλο ο γαμο σου και το μπεμπακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλο να γινει ο γαμος σας κ ευχομαι να εισαι εγκυουλα εκεινη την ημερα..να εχετε διπλη χαρα!!! :)

Πως κ πως περιμενω τον Ιουλιο..που εχουμε κ εμεις τον θρησκευτικο με τη βαπτισης της κορουλας μας!! :cheer:

ΥΓ. Βρε Μιχαελα,απο Κρητη εισαι??

Να μας ερχεσαι στις συναντησεις.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου! :)

Καλές ετοιμασίες!!! :) Να γίνεις πανέμορφη νυφούλα!!! :)

Ωραιότατη περίδος και περισσότερο όταν θα ολοκληρωθεί η ευτυχία σας!!!

:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mιχαέλα εύχομαι ό,τι καλύτερο για σένα και τον άντρα σου,και με το καλό να φυτρώσει και σε σένα ένα τόσο δα σποράκι...! ;)

Εγώ εχτές παντρεύτηκα με πολιτικό,κι είμαι ήδη 6 μηνών.Ήμουν αρραβωνιασμένη,είμαι 23,και δεν με ένοιαξε το ότι έμεινα εκτός γάμου έγκυος..Ενώ πολλές υποτιθέμενες φίλες μου επαναλάμβαναν ότι θα το έριχναν στη θέση μου.

Τα παιδιά έρχονται όποτε θέλουν εκείνα,όχι πάντα όποτε εμείς το θέλουμε.

Εύχομαι ολόψυχα να μας πεις σύντομα ότι περιμένεις νινάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DALIA ευχαριστω!θελω να μην αγχωθω αλλα το αγχος δεν πολυ-ελεγχεται..ολα ομως ειναι μια ιδεα..σ'ευχαριστω :kiss:

MARIANDA απ'το στομα σου και στου θεου τ'αυτι! :)

ZOUZOU μου φοβερη η ευχη σου,το ευχομαι κι εγω!ναι απο χανια ειμαι :laugh: ενημερωσε με για την επομενη συναντηση γιατι θελω πολυ να γνωριστουμε!!!με το καλο και οι δικες σας χαρες!εχουμε μαζι ετοιμασιες!εσυ απο που εισαι?ρεθυμνο?θυμαμαι καλα?στις ποσες του ιουλη εσεις?

KATRINA εισαι πολυ καλη!σε ευχαριστω!

ΜPEMPOYLINA να ζησετε!!!!!!!!! :P μπραβο σου και ειμαι σιγουρη να γινεις πολυ καλη μανουλα και μικρη που υπαρχει και υπομονη..

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΑ!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DALIA ξεχασα να σε ρωτησω που πηγατε γαμηλιο ταξιδι?εμεις παντρευομαστε 18 ιουνιου και θελουμε να παμε γαμηλιο ταξιδι 21-28 ιουνιου.που να παμε?σαν πρωτη ιδεα λεμε βαρκελωνη..τι λες??εσεις κοριτσια οι υπολοιπες πηγατε?αν ναι που?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ωρα η καλη!!!!!!!!!!! αχ αχ αγωνια που την εχει το μικρουλακι μας!!!!

σου ευχομαι γρηγορα να γινεις η πιο γλυκια μανουλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα η ώρα η καλή! Απόλαυσε την περίοδο προετοιμασίας χωρίς άγχος...

Από πείρα σου λέω ότι στο τέλος πηγαίνουν όλα καλά και μένει μόνο το άγχος! Άντε να περάσει αυτό το 7μηνο αναμονής και ετοιμασιών να ξεκινήσει μετά το 9μηνο! Αναμονής και ετοιμασιών! ;)

Σε φιλώ γλυκιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαελα μου,μολις κανονισουμε θα σε ενημερωσω,αν δε δεις το ποστ!

Καλα θυμασαι,απο Ρεθυμνο ειμαι!

Εμεις στις 31 Ιουλιου εχουμε Γαμοβαφτιση!Ναι..ναι..μαζι εχουμε ετοιμασιες! Αν δεν εχεις καταληξει στις μπουμπουνιερες..μια καλη ιδεα θα ηταν ενα ιδρυμα..εγω π.χ.απο ''το χαμογελο του παιδιου'' θα τις κλεισω με το νεο ετος,ετσι μου ειπαν οι κοπελες απο εκει!

Για οτι αλλο θελησεις,στειλε μου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΧΑΕΛΑ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΑΣ

ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΠΑΡΤΟ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μιχαελα πατριωτακι!! :P

Ειμαι η Τωνια απο Ηρακλειο κι εχω ενα πιτσιρικο 10 1/2 μηνων.

Με το καλο ο γαμος σας και ευχομαι γρηγορα να γινετε τρεις!! :P

Μην αγχωνεσαι με τις ετοιμασιες...θα δεις ολα θα γινουν στην ωρα τους και την επομενη μερα θα πεις "αυτο ηταν;;;;; " :silly:

Για μπουμπουνιερες,προσκλησεις θα συμφωνησω με τη Ζουζου!κι εγω απο το "χαμογελο του παιδιου" θα κανω για τη βαφτιση.. ;)

Οσο αφορα το γαμηλιο,εμεις πηγαμε Καραιβικη κι αν μπορεσετε επιλεξτε ενα τετοιο εξωτικο προορισμο γιατι ειναι μερη που πραγματικα δε ξαναπας ευκολα ειδικα με παιδια! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante me to kallooo!!! :woohoo: ola na pane teleia kai na sas erthoun opws ta thelete!!! :woohoo:

emeis aravwniazomaste meta ta Xristougenna kai eimai poly poly xaroumeni!!

twra gia gamo den kseroume akoma...tha doume!

analoga an erthei kai to mpempaki.. ;);)

filia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΓΑΜΟΣ ΣΑΣ! Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ... EYXOMAI KAI ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ. ΕΜΕΙΣ ΓΑΜΗΛΙΟ ΤΑΞΙΔΙ ΠΗΓΑΜΕ MALDIVES KAI DUBAI! ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΟ. :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ σ'ευχαριστω!θελω πολυ!βλεπω εγκυουλες η μανουλες και συνειδητοποιω ποσο πολυ το επιθυμω!θα ρθει που θα παει..στο χερι του ειναι?? :)

ifigeneia μου δεν εχω αγχος για το γαμο προς το παρον,το μονο που θελω ειναι να ρθει γρηγορα ετσι ωστε να ξεκινησει το 9μηνο!!! :silly: να χαιρεσαι την ομορφια σου και τον αντρα σου!!!! :kiss:

ΖΟΥΖΟΥ μου η κουμπαροι μας εχουν εδω ανθοπωλειο και σ'αυτο εχουν και προσκλητηρια-μπομπονιερες κλπ για γαμο-βαφτιση.οποτε δεν μπορω να παω απο αλλου, αλλιως η ιδεα ειναι φοβερη και δεν το 'χα καν σκεφτει!σ'ευχαριστω και ανυπομονω να γνωριστουμε! :kiss::kiss:

ΑΡΕΤΗ σ'ευχαριστω κοπελα μου!φιλακια!! :P

ΜΑΣΤΟΡΑΚΙ δεν αγχωνομαι για το μωρακι,το μονο που αισθανομαι ειναι μεγαλη επιθυμια να το αποκτησω.το αγχος θα με βρει οταν θα προσπαθω και δεν θα βλεπω αποτελεσμα.σου στελνω φιλακια!!!

ΤΟΝΙΑ μου ευχομαι πρωτα απ'ολα να βρεθουμε!!!θελουμε παρα πολυ να παμε σε ενα εξοτικο μερος αλλα φοβομαστε μηπως πεσουμε εξω οικονομικα.ειναι νομιζω τσουχτερα καπως...βεβαια θα ειναι περιοδος που θα υπαρχουν λεφτα λογο γαμου,οποτε βλεπουμε..φιλια στον πιτσιρικουλη σου!! B)

ΜΑΡΙΝΙΩ με το καλο στον αρραβωνα σας και με ενα-δυο μωρακια συντομα!!σου στελνω θετικη ενεργεια για να σου πανε ολα ++++++++++++++

CHRISTINA σε παρακαλω πολυ στειλε μου οποιαδηποτε πληροφορια εχεις για μαλδιβες γιατι εχω φαγωθει να παμε και ο νικος μου, μου λεει οτι θα 'ναι ακριβα για 'μας και ισως να μη γινεται.γι'αυτο προτεινει βαρκελωνη..εγω ομως πιστευω οτι δεν θα μας ξαναδωθει η ευκαιρια να παμε σε τετοιο μερος :huh: πες μου οτι μπορεις PLEASE!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικαέλα μου η ώρα η καλή! Εύχομαι να κάνεις έναν ονειρεμένο γάμο και να τον χαρείς!

Εμείς πήγαμε γαμήλιο ταξίδι στο Παρίσι και περάσαμε τέλεια το χαρήκαμε και οι δύο πολύ...

Πάντως όπου και να πάτε να περάσετε καλά!

φιλάκια πολλά!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιχαέλα η ώρα η καλή!! Εγώ είμαι από Ηράκλειο και βρίσκομαι στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης μου!! Εμείς παντρευτήκαμε τον περασμένο Νοέμβριο και ταξίδι πήγαμε στο Παρίσι...Ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ!! Όσο για μωράκι πάνω απ'όλα να μην αγχώνεσαι και θα έρθει μόνο του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoulina_mou να ζήσετε και με το καλό να έρθει το μωράκι σας!! 'Ενα μωρό δεν θεωρώ ότι χρειάζεται έναν γάμο για να γεννηθεί..το μόνο που χρειάζεται είναι ΑΓΑΠΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nickis έγραψε:

Μιχαέλα η ώρα η καλή!! Εγώ είμαι από Ηράκλειο και βρίσκομαι στον 6ο μήνα της εγκυμοσύνης μου!! Εμείς παντρευτήκαμε τον περασμένο Νοέμβριο και ταξίδι πήγαμε στο Παρίσι...Ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ!! Όσο για μωράκι πάνω απ'όλα να μην αγχώνεσαι και θα έρθει μόνο του!!

Nickis όντως δεν ήταν φανταστικά στο παρίσι?

που πήγατε ? εμείς πήγαμε Λούβρο, στην αψίδα του θριάμβου, παναγία των Παρισίων, Πομπιντού (το μόνο χάλια), Ντίσνευ, Αιφελ.

κάτσαμε 5 μέρες και δεν μας έφτασαν.

όντως ήταν απλά ΤΕΛΕΙΑ και θα ξαναπήγαινα ευχαρίστως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαμε σε όλα τα μέρη που αναφέρεις εκτός Πομπιντού (δεν ξέρω τι είναι αυτό..) και επίσης πήγαμε Βερσαλίες. Μέναμε δίπλα στην Αψίδα του Θριάμβου και καθλησαμε 5 ημέρες.. Πότε πήγατε εσείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoula μου με καλη παρεα και στη φυλακη ειν'ωραια!!!!με τον νικολακη μου και οπου να 'ναι!ακουω προτασεις ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!μακια :P

Nikis θα βρεθουμε στην κρητικοσυναντηση οταν θα ειναι?με το καλο να ερθει στην αγκαλιτσα σας το μωρουλινακι σας :blink: :silly: :)

αχ κοριτσια ασχετο αλλα σημερα ειμαι παλι νυχτα στη δουλεια (νοσηλευτρια) και νυσταζω... :S ειναι δυσκολοτερη απο τη χθεσινη..ανυπομονω να παω στο κρεβατακι μου και μονο που σκεφτομαι ποσο ζεστο θα ειναι αφου αυτη τη στιγμη βραζει υπνους το αντρακι μου (ετσι θελω να πιστευω)χι χι θελω ολο και περισσοτερο να περασει η ωρα να παω κι εγω να χουχουλιασω ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...