Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ....30 !!!!!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!Εγω ειμαι 25 κ πριν 5 μηνες(παρα 6 μερουλες)γεννησα την κορουλα μου!!!Το αγγελουδι μου :) !Ολες οι μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας κ να ειναι γερα κ τυχερα κ οι εγκυουλες με το καλο να κρατησουν τα νινακια τους αγκαλιτσα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΩΡΓΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ 29 ΕΤΩΝ! ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΜΟΥ 19 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KITTY γεια σου και εσενα!!!!!!!!! ελα και εσυ στην παρεα μας!!! το πρωτο ε??? νεα μανουλα!!!! αγορακι ε?? μια χαρα! και μενα το πρωτο παιδακι μου ειναι αγορακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γιωργια κρητικια!!!!!!!!!! υπεροχο μερος η κρητη ε?? απο εκει εισαι η' ο αντρας σου ??να σου ζησει το αγορακι σου και με το καλο το δευτερο παιδακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τρελοκοριτσο!!Να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο κ το τριτο,σωστα?Δυστυχως δεν εζησα την εμπειρια του φυσιολογικου τοκετου,το μωρακι μου ηταν ισχιακης προβολης,ειχα πολυ μικρη κοιλιτσα κ σχετικα μεγαλο μωρακι κ ειχε σφινωσει αναποδα απο τον 6ο κ δε γυρναγε με τιποτα!Οι μερες κ τα αμνιακα υγρα τελειωναν κ ο γιατρος μου δεν ηθελε να το διακινδυνεψουμε!Εκανα επισκληριδιο κ ακουσα κ το πρωτο της κλαμα κ την πηρα κ αγκαλιτσα!Ολα καλα ηταν κ ετσι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΞΕΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΕΝΑΡΗ ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ 27! ΔΙΑΝΥΩ ΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΜΩΡΟ, ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!!!!!!!! ΑΧΧΧ, ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ! ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

little angel ναι παω για το τριτο!!!!και σε ευχαριστω!!!!

σημασια εχει οτι τωρα εχεις στην αγκαλια σου το παιδακι σου!ολα τα αλλα τα ξεχναμε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι -μπορει να τραβας τα πανδινα μεχρι να το βγαλεις αλλα μετα λες "αυτο ηταν??? θελω κιαλλο!!!!".

ρωτα και μενα.... μολις γεννησα το δευτερο και εγινε 4 μηνων -ξαναεμεινα εγκυος!!!!!!!!χιχιχιχιχιχιχι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα κατσε να περασουν 3 μηνες να επανελθεις λιγακι και μετα.... ξερεις εσυ.... βουρ στον πατσα!!!!

ειναι καλυτερα να εχουν μικρη διαφορα ηλικιας τα παιδια! παιζουν μαζι αλλα και μεγαλωνουν μαζι! και ετσι θα εχεις ξεμπερδεψει απο νωρις!!!! εμενα απο τις φιλες μου ουτε μια δεν εχει ακομη παντρευτει...που να κανει και παιδια..!! μεχρι τοτε τα δικα μου θα ειναι ενηλικες!!! χιχιχιχιχχιι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας και απο μενα.τον μαρτιο θα κλεισω τα 29 και την παρασκευη που μας περασε ειχα μια χοριακη στα χερια μου για την δευτερη εγκυμοσυνη μου.η γυναικολογος μου ειναι αρρωστη αυτες τις μερες και θα παω απο βδομαδα για την πρωτη επισκεψη.εχω ενα αγορακι 22 μηνων και κατι μου λεει πως αν ολα πανε καλα και αυτο αγορακι θα ειναι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενε..... πολλα λενε... εγω εμεινα εγκυος μετα απο 4 μηνες!!!!

ο καθε οργανισμος διαφερει-μια γυναικα μπορει να επανελθει (ο οργανισμος της) μετα απο 4 μηνες-αλλη ομως μπορει να παρει και περισσοτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ.... :woohoo:

ΘΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ!!! ;):cheer:

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΚΙ ΧΑΧΑΧΑ :P:P

ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΜΠΕΜΠΑ... :laugh:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί κάνουν τα κοριτσάκια μου;

Όπως έχουμε πει παλαιότερα,είμαι 23 και περιμένω το πρώτο μου νινί,κοριτσάκι. :blush:

Σήμερα λοιπόν,πήγα στο γυναικολόγο μου κι ήταν μια κοπελίτσα 19 χρονών,ανύπαντρη έγκυος στο τρίτο της μωράκι!Πότε πρόλαβε βρε κορίτσια;;

Τελικά σαν να νιώθω ότι γέρασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα λενε οτι οταν θηλαζεις πρεπει να εισαι παντα ηρεμη και να ξεκουραζεσαι πολυ στην αρχη! θελει δυναμη στην αρχη για να μπορεσεις να τα καταφερεις! εγω στο πρωτο παιδι επειδη δεν ηξερα να θηλαζω-εκλαιγα συνεχεια γιατι δεν τα καταφερνα! ηθελε πολυ προσπαθεια αλλα τελικα με τη βοηθεια των δικων μου ανθρωπων τα καταφερα! εσυ??θηλαζεις κανονικα? τα καταφερες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...