Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ....30 !!!!!


Recommended Posts

stroumf με το καλο και συ... !! ελπιζω να γεννησεις 19-12 για να εχει με εμενα γενεθλια το μωρακι σου!! χιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ιωαννα81 παλι καλα που θα παρουμε και κατι... !!ευχαριστω για τις πληροφοριες!!! θα το ψαξω!! δεν εργαζομαι ομως ρε συ... δεν πειραζει ομως.. και αυτα τα λεφτα μια χαρα ειναι..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τρελοκοριτσακι!!!!!!!!!!!!!

προσπαθω να γραψω και με πεταει συνεχεια.... :angry:

το πρωτο μου ειναι και εχω αγωνια!!!!!εσυ που εχεις εμπειρια για πες καμια συμβουλη!!!!!!!!!

να σου ζησουν τα παιδακια σου και με το καλο και το τριτο!!!!!!!!!!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσάκια!trelokoritso είχες καθόλου πονάκια στη προηγούμενη ή σε αυτή την εγκυμοσύνη;εγώ κοιμήθηκα με πόνους χθες και σήμερα το πρωί πάλι πόνοι μαζί με τάση για εμετο.Να αρχίσω να ανησυχώ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini έγραψε:

καλημέρα κοριτσάκια!trelokoritso είχες καθόλου πονάκια στη προηγούμενη ή σε αυτή την εγκυμοσύνη;εγώ κοιμήθηκα με πόνους χθες και σήμερα το πρωί πάλι πόνοι μαζί με τάση για εμετο.Να αρχίσω να ανησυχώ;

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ... :):)

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

grousi να μη σε αγχωνει τιποτα- ολα καλα θα πανε! μπορει στην αρχη να τα βρεις λιγο σκουρα αλλα μετα θα δεις οτι τζαμπα αγχωνοσουν τοσο καιρο! και εγω οταν εκανα το πρωτο μου παιδακι ειχα τοση αγωνια που δεν περιγραφοταν! αφου γεννησα ομως και μετα σαν να εγινε θαυμα και να εμαθα τα παντα τοσο γρηγορα που ουτε και εγω δεν το πιστευα! ειναι και το μητρικο ενστικτο..!!χιχιχιχι!! ολα σου ερχονται αυθορμητα να τα κανεις και ας μην ειχες ποτε πριν στη ζωη σου μωρο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini δεν νομιζω οτι ειναι κατι το ανησυχητικο αρκει ομως να σου εχει περασει τωρα! και εγω ειναι καποιες μερες που εχω κατι ενοχλησεις αλλα μετα απο λιγη ωρα περνανε! ειναι που μεγαλωνει η μητρα και ετσι εχουμε καποιες ενοχλησεις! συχνο φαινομενο...

αν δεν συνεχιζονται οι πονοι σου τοτε δε χρειαζεται να ανησυχεις.!μια στο τοσο ομως ειναι απολυτα φυσιολογικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω κοριτσια ποτε τα γραψατε ολα αυτα

εμπας περιπτωση ειμαι κιεγω μια μανουλα κατω των 30

εμεινα εγκυος στα 25,5 και γεννησα στα 26 για λιγο χασαμε να εχουμε ιδια ημερομηνια γεννησεις νε τα αγγελουδια μου

να χαιρεστε ολες τα παιδακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trelokoritso & rubela σχεδόν κάθε βράδυ με πιάνουν οι πόνοι(φαίνεται ο μπέμπης μου θα γεννηθεί βράδυ!)την ημέρα είμαι μια χαρά.Αν δω ότι συνεχίζεται θα πάρω τον γιατρό μου.

Τrelokoritso πως είναι με δυο παιδάκια;δεν δουλεύεις έτσι δεν είναι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini μαλλον πλησιαζει η ωρα για να δεις και απο κοντα το μωρακι σου! δεν εξηγειται αλλιως!!!! χιχιχιχι!! προετοιμαζεται η μητρα σου για την εγκυμοσυνη ! ΠΗΤ ΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ???

Με 2 παιδακια ειναι.... ειναι... ασε.... τρελοκομειο! τσιριζει ο μεγαλος γιατι του παιρνει η μικρη τα παιχνιδια- η' και το αντιθετο! δεν υπαρχει ησυχια μεσα στο σπιτι! χαμος... στην κυριολεξια!! ειναι ωραια ομως! υπαρχει ζωη!!!! οχι δε δουλευω τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

trelokoritso έχω ΠΗΤ 22/12,λές να έρθει πιο νωρίς ο μπέμπης;θα δούμε!ευτυχώς δεν δουλεύεις τώρα γιατί και με τη δουλειά θα ήταν πιο δύσκολα τα πράγματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bembini ε τοτε ειναι λιγο νωρις ακομα!!! μαλλον προετοιμαζετε η μητρα σου για την γνωστη... διαδικασια!!!!!! ισως γεννησεις μολις μπεις στο μηνα σου!!!!! ειναι καλυτερα απο το να περιμενεις να βγαλεις ολο το μηνα! εγω και στις 2 εγκυμοσυνες εκλεισα και τον 9ο μηνα και πηρα παραταση 5 μερες!! μαλλον τα μωρα μου δεν ηθελαν να βγουν!!!!!χιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voula σαν εμενα και εσυ-με μια διαφορα ομως!εγω εκτος απο ενα κοριτσακι 8 1/2 μηνων ,εχω και αλλο ενα αγορακι 3 1/2 χρονων! ετσι δηλαδη παω για το τριτο! με το καλο και το 2ο μωρακι σου!!!σε ποιο μηνα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερούδια κι από εμένα κοριτσάρες μου...!

Είμαι 23,και σε 3 μήνες περιμένω την μπουμπούκα μου.(Μεταξύ μας,δεν κρατιέμαι! :dry: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...