Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ....30 !!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sofia k. έγραψε:

μπραβο ρε κοριτσια!Κ εγω ονειρευομουν να κανω τα παιδακια μου μεχρι τα 30!Τωρα ειμαι 25,κανω προσπαθεια εδω κ ενα 7μηνο αλλα ακομα τιποτα!!! :S

SOFAKI MHN STENAXWRIESAI K EMEIS TO PALEYAME ENA XRONO K KATI K TELIKA HRTHE O MPEMPHS :P :silly: :P :silly: :P:P:P:P:P

ETSI KSAFNIKA THA SAS ERTHEI K ESAS KOPELA MOY K OLA THA EINAI TELEIA!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι 27 χρονων και τον μαϊο μπαινω στα 28 αλλα τον απριλιο θα γεννησω το πρωτο μου παιδακι...την μπουμπου μου ...ακομα δεν εχει ονομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια????

εγω ειμαι ακομα στην αναμονη!!!!!!!!!!!βαριεται να βγει η μπουμπου μου!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: αλλα ανυπομωνω εγω!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!χθες εκανα τον υπερηχο β'επιπεδου και επιτελους ειδαμε οτι ειναι κοριτσακι.ολα καλα μας ειπε εκει ο γιατρος.και μας εδωσε ΠΗΤ 27/4/10.ποτε λετε να ξεκινησω τις αγορες μου για το μωρο?μηπως ειναι ακομα νωρις?και ποια ειναι τα πρωτα και απαραιτητα ψωνια που πρεπει να κανω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ που την κοράκλα μου την έκανα στα 29 μετράει?Βέβαια τώρα είμαι πάλι εγκυος αλλά θα είμαι 31 όταν θα κάνω τον γιό μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είστε μικρά τρελοκομεία μου;Όλες καλά;

Τρελοκοριτσάκι πώς πας;

Βλέπω ότι "παγώνει" το θέμα των έγκυων κάτω των 30,για ελάτε να παίρνουμε τα πάνω μας,λέω!!!

Φιλιά Πολλά σε όλες σας,και χρόνια πολλά-πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpempoulina_mou έγραψε:

Που είστε μικρά τρελοκομεία μου;Όλες καλά;

Τρελοκοριτσάκι πώς πας;

Βλέπω ότι "παγώνει" το θέμα των έγκυων κάτω των 30,για ελάτε να παίρνουμε τα πάνω μας,λέω!!!

Φιλιά Πολλά σε όλες σας,και χρόνια πολλά-πολλά!!

ΜΠΕΜΠΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΧΕΣ!!! :):):)

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥΣ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΜΙΣΟ ΠΟΝΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΑΣ!!!!

ΚΑΛΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι η αννα ειμαι 28 εχω ενα κοριτσακι 3 ετων και ενα αγορακι 16 μηνων.το καλοκαιρακι λεμε για τριτο με το καλο! ;) καλη χρονια!και οσες περιμενουν να γεννησουν με ενα πονο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φιρφιρίκο,τί μου θύμησες...Έτσι με φώναζε πιτσιρίκα ο παππούς μου!Όχι ότι μεγάλωσα πολύ,23 χρονών βρέφος είμαι... :P

Χρόνια πολλά και σε σένα καλή μου,εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο!Με το καλό τα αστεράκια μας!

Άννα καλώς μας ήρθες..Να σου ζήσουν τα μπεμπάκια σου,με το καλό και το τρίτο!Χρόνια πολλά και σε σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...