Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έκτακτη συνάντηση με guest την AthinaK || 9-11-09


Crazy

Recommended Posts

kalypso έγραψε:

ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕ!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!

Ε δεν πειραζει! Ισως αν ειναι εξω να της τραβηξουμε εμεις την προσοχη για να προλαβεις να κανεις και εσυ μια ρουφηξια!

Βανια την επομενη φορα τοτε! Περαστικα στον γιο σου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αθηνουλα μου ηθελα και εγω παρα πολυ να σε γνωρισω εχω ομως κι εγω τον μικρο με πυρετο (σημερα μου εκανε)και πολυ γκρινια απο χθες

αχ μωρε στεναχωριεμαι τωρα που δεν ερχομαι σου στελνω ομως την αγαπη μου και πολλα πολλα φιλακια στα κοριτσακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalypso έγραψε:

ΘΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟ ΒΥΖΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΚΑΦΕ!!!!ΧΑΧΑΧΑ!!!!

kalypso και τι εγινε! Παρε τη μικρη και ελα!! Επιτρέπεται ο θηλασμός! ;) Μη φοβάσαι δεν θα σε λιντσάρουμε! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΕΡΘΩ ΤΕΛΕΙΚΑ :) ΘΕΛΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ ΤΗΛ.ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΕΝΝΟΗΘΟΥΜΕ.Α ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΗ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΤΩΝ ΚΤΕΛ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ.ΣΤΙΣ 5:30 ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΑΡΧΙΚΑ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ?ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Εγώ δυστυχώς καθημερινές είμαι στην Εύβοια!! Έτσι κι αύριο θα λείπω!! :(:(:( Κι ήθελα να σε γνωρίσω βρε Αθηνούλα από κοντά!! Κρίμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζομαι τα κοριτσια θα βαλουν φωτογραφιες, ετσι κοριτσια;;;;;

Τα Χριστουγεννα θα ξαναερθουμε και απο οτι βλεπω μεχρι να γινουν οι ετοιμασιες του γαμου θα κανω μερικα ταξιδακια αστραπη. Ολο και καπου θα τα καταφερω να βρεθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Κατρινα καρμα 57 δεν ειχες; Ποια στο εκανε 55; ΑΑΑαααα!

Απο τον συλλογο ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ σκεφτομαι να παρω τα πραγματα.

Παρε πισω το χαμενο σου καρμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνά μαθηματικώς βέβαιο ότι σε 1 εβδομάδα θα μηδενιστεί! :laugh:

Τόσο αντιπαθητική είμαι;;; :huh::dry: :silly: :blink:

Τέλος πάντων...κατηγορήθηκα ότι υπερασχολούμαι και να φανταστείς ότι έπειτα από μήνες το αντιλήφθηκα! B)

Έχει και σίριαλ κάρμα στον ΑΝΤΙ;;;

Ευχαριστώ... :)

με εμψυχώνεις!Ανταποδίδω... :cheer:

Τηλεφώνησε να σου στείλουν δείγματα ηλεκτρονικά...

Πολύ γρήγορα θα συνεννοηθείς με την κυρία!

Περιμένουμε τί θα επιλέξεις... :);)

Ζουζού επίσης!!! :)

αύριο θα ανταποδώδω... ;)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια, έχουμε επισκέψεις!!! :woohoo:

Ήρθε στην Αθήνα η AthinaK!!! :)

Είπαμε λοιπόν να κάνουμε μια έκτακτη συνάντηση για να την καλωσορίσουμε και να τη γνωρίσουμε από κοντά.

Η συνάντηση θα γίνει τη Δευτέρα 9-11-2009 στις 5.30 μ.μ. στo Applebee's που βρίσκεται Λ. Αλεξάνδρας 190 & Δ. Σούτσου, δίπλα στο σταθμό του μετρό Αμπελόκηποι.

Με το καλό να βρεθούμε!!!

Φιλάκια! :)

Κορίτσια, το ραντεβού μας ισχύει, δεν έχει αλλάξει τίποτα!

Τα λέμε το απόγευμα! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες ισχύει ε; 5 μιση στο Applebee's; Θα είμαι και εγώ.Πως θα γνωριστούμε; Εγώ θα είμαι στο περίπτερο μπροστά και θα κρατάω το Αθηνόραμα.Ειμαι ξανθιά και παχουλούλα.Ο μπέμπης έχει κόκκινο καρότσι.Τα λέμε εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

o dikos mou shmera brike na bgaei to tetarto donti ...grrrrr

tha prospathisoume na erthoume omws .

to polu polu na anektite na ton exete agalitssa me thn seira gia xadakia .

Μη σε νοιάζει βρε.Θα συναγωνίζονται με το δικό μου στη γκρίνια. :woohoo: :woohoo: Θα σε περιμένουμε ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια! Εγω θα ειμαι μονο με τη Δαναη. Η Ναταλια με γειωσε! Γιατι Παναγιωτα στο περιπτερο και οχι μεσα στο μαγαζι;

Και η Δαναη βγαζει δοντια αι ειναι στις γκρινιες της αλλα αυτο δεν με εποδιζει να την εχω μαζι μου. Ειναι αλλωστε το δεξι μου χερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Τελεια! Εγω θα ειμαι μονο με τη Δαναη. Η Ναταλια με γειωσε! Γιατι Παναγιωτα στο περιπτερο και οχι μεσα στο μαγαζι;

Και η Δαναη βγαζει δοντια αι ειναι στις γκρινιες της αλλα αυτο δεν με εποδιζει να την εχω μαζι μου. Ειναι αλλωστε το δεξι μου χερι!!!

Μέσα λες ε;Στον κάτω όροφο;Δε θυμάμαι να έχουν ασανσέρ.Οκ.Πως θα γνωριστούμε;Ψιλοντρέπομαι να κοιτάζω τα τραπέζια.Εσύ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...