Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΝΙΩΘΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ;;;;;;


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ, ΕΧΘΕΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΚΟΛΑ! ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΗΔΗ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΗΓΑΙΝΩ ΟΠΟΥ ΕΓΩ ΘΕΛΩ, ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ, ΟΤΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΠΟΛΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.... ΕΜΕΝΑ ΟΜΩΣ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΓΓΙΖΟΥΝ! ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΤΟΚΕΤΩΝ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ. ΜΙΛΑΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΧΑΙΔΕΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ!!!!!!! ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ, ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ, ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ Η ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΛΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ. ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΓΡΙΠΠΗ ΠΡΟΣΕΧΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΩ, ΠΛΕΝΩ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΧΟΥΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΡΕΧΟΥΝ ΑΙΜΑ!

ΠΑΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΜΑΛΛΟΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ξενια μου!!οχι αγαπη μου..δεν τα εχεις παιξει!!

ετσι ακριβως ειμαι κ εγω..ανυπομονω πως κ πως να ερεθι η ωρα κ η στιγμη που θα κρατησω το μωρακι μου αγκαλιτσα..τιποτα αλλο δεν σκεφτομαι..μονο αυτο..και να ειναι καλα!!

μαζι ειμαστε..μαζι μετραμε μερες..ωρες ..λεπτα ..δευτερολεπτα...χιχιχιχιχιχ..

αληεθια ποτε εχεις ΠΗΤ? εγω 09/03/10/...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξένια μου,σίγουρα όλα όσα αισθάνεσαι είναι φυσιολογικά! ;)

Και εγώ έτσι ένιωθα και νιώθω :)

Στην πρώτη εγκυμοσύνη,ανυπομονούσα να γεννηθεί το κοριτσάκι μου,και μου έλεγαν τα ίδια που λένε και σε εσένα.Να το χαρώ ,γιατι μετα ειναι δύσκολα κτλ... :) Η κόρη μου είναι ένα πολύ βολικό μωράκι που δεν με έχει ''κουράσει''καθόλου :P (Αν και δεν πιστευω πως τα μωράκια κουράζουν τις μαμάδες ;)

Έμεινα πάρα πολύ σύντομα έγκυος,και έτσι δεν μου λείπει η περίοδος της εγκυμοσύνης.Απλά τώρα ξέρω και την υπόλοιπη διαδικασία ;) Φαντάζομαι πως όταν -με το καλό-γεννηθεί και η άλλη μου μπουμπού,θα μου λείπει η περίοδος αυτή ;)

Εγώ θα σου πω μόνο να το χαρείς όσο μπορείς!Είναι στιγμές που δεν ξαναγυρνάνε,όπως φυσικά και όλο το ταξίδι της μητρότητας :kiss: Οι μήνες περνάνε πάρα πολύ γρήγορα!Δεν θα καταλάβεις για πότε θα γεννήσεις το μωράκι σου,για πότε θα μεγαλώσει... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθολου δε ταχεισ χασει κοριτσακι μου..οταν ημουν εγκυοσ σαπουνιζα μεχρι και τα φρουτα...εβραζα τα μαχαιρια τα πηρουνια για μικροβια χλωρινη ντετολ φουλ...αστα τωρα εχω γεννησει και ειμαι χειροτερα με το μωρο...ολουσ τουσ λουζω στο οινιπνευμα...εγω τον πρωτο καιρο πουμουν εγκυοσ ηθελα γρηγορα να γεννησω μετα ομωσ μου αρεσε η κοιλια μου και οταν γεννησα τισ νυχτεσ μεσα στον υπνο την εψαχνα...ειχα σοκαριστει..καλο υπολοιπο κοριτσακι και δεν ειναι καθολου κακο που προσεχεισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χι χι χι ξενια μου δεν εχουμε μεγλαη διαφορα!!!αντε με το καλο να περασει ο καιροςςςςςς..εγω την τριτη κανω τνν β επιπεδου κ εχω αγωνια!!

αληθεια το νιωθεις το νινι?

εγω ναι συνχεια..!! αλλα απαλα οχι δυνατες κλωτσιες!!απαλα χτυπηματακια και την κινηση νιωθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

join the club δε νομιζω να υπαρχει πρωτοτοκη που να μην αισθανοταν ετσι. Ειδικα προς το τελος νομιζα οτι δε θα γεννησω ποτε. Δεν παιρνουσαν οι μερες με τιποτα. Ευτυχως προνοησα και εβγαινα συνεχεια εξω για να χαρω τις τελευταιες μου μερες ξενοιαστη και πολυ καλα εκανα τωρα που το σκεφτομαι. Οσο και να σου λεμε εμεις να μην ανυπομονεις εσενα ο νους σου εκει θα ειναι. Απλα κανε πραματα που σε ευχαριστουν, περπατα να βοηθησεις το μωρακι σου και enjoy το υπολοιπο. Αχχχχ μου λειψε να μαι εγκυος. Το σκεφτομαι εντονα να ξαναρχισω προσπαθειες αλλα μετα σκεφτομαι πως θα γινω βεγγος και το καθυστερω...Μαζοχες παιδι μου αυτες οι γυναικες τελικα. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ,ΑΛΛΑ ΝΑΙ .ΤΑΧΕΙΣ ΠΑΙΞΕΙ .ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΡΕΛΑΑΘΗΚΕΣ?ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ...............

ΒΕΒΑΙΑ, Η ΚΑΘΕ ΦΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ.

ΑΛΛΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΝΕΡΟ!

ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΩΡΑ.......

ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΟΤΑΝ ΣΕ ΚΟΙΤΑΝΕ ΤΑ 2 ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΣΟΥ!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pantos min tin xaideveis sunexeia tin koilitsa ,prokalei suspaseis!!!!!!!!!!!!!!!ego tin xaideva san trelli k me eide mia kopela stin b epipedou k mou eipe kala den sou eipe o giatros sou na min tin xaideveis sunexeia?kokalo ego

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xenianek και εγώ έτσι ακριβώς νιώθω σαν εσένα.Περιμένω πως και πως το μωράκι μου και ο καιρός μου φαίνεται ότι δεν περνά με τίποτα.Σήμερα έκανα και doppler και το έχω χάσει τελείως.Μας έδωσε και τον μπέμπη σε dvd και έχω ξετρελαθεί!!άντε υπομονή θα έρθει το μωράκι που θα πάει!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...