Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΤΑΝ SOS...ΤΩΡΑ ...ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!


Konstans

Recommended Posts

Παρε ενα καρματακι Ειρηνη μου να γινει σαν το δικο σου! Που ηταν αχνο κ οντως εισαι εγκυουλα!!!! Κ για να πανε οοοολα καλα στην εγκυμοσυνη σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!! λοιπον και εγω αυτον τον μηνα με την ιδια αχνη γραμμουλακαι το ιδιο τεστακι !!!! χαχαχα εγω πειρα ομωσ και το καινουργιο το ψηφιακο τεστ που δειχνει και εβδομαδες γιατι δεν αντεχα να περιμενω την δευτερα για χωριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ναι! Δεν το ηξερα οτι κυκλοφορει κ τετοιο μεχρι που το ειδα εδω στο μαμμυ απο την Rubela αν θυμαμαι καλα.

Ποσο κοστιζει αυτο Μαγδα??? Κ το κανεις οπως κ ταλλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti egine??ti egine??///ti????????

exw agwnia!!!!kopela mou makari na eisai egkiosssss

AN KAI EISAI!!!DOULEUOMASTE OLOI MAZI TWRA!!!xaxxa

AFOU DEN EXEIS PERIODO EXEIS KAI THETIKO TEST!!!!!!!!!!!!

EISAIIIIIIIIIIIIIIIIIIII EGKIOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

mpravo mpravooooooooooooooooooooooooo

poly xeromai!!!

poly

polyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι αχνή που είναι είσαι εγκυούλα! Έτσι πιστεύω και έτσι εύχομαι!! Να έχεις τα πιο τέλεια αποτελέσματα και σε 8 μήνες ένα νινάκι γερό κι υγιή στην αγκαλίτσα σου!! Με το καλό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοπελα μου!!Ποσο καταλαβαινω την αγωνια σου!!!Αν και ειναι σιγουροοοο το αχνο δεν το συζητω!!!Το σπορακι ερχεται!!!!κι εγω σου ευχομαι με το καλο!!!Τελειες χοριακες και υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια με συγκινητε!!!!!!!

Μακαρι μακαρι μακαρι!!! Ο κυκλος μου εμενα διαρκει 26 μερες κ ωορηξια εχω την 10η. Ειχα ανοιξει κ ενα θεμα τις προαλες για το αν η επομενη της ωορηξιας ειναι γονιμη. Ελειπα σε επαγγελματικο ταξιδι, οποτε ειχαμε κ ολοκληρωμενη επαφη την επομενη μερα....Λετε τελικα να ειναι γονιμη κ ν επιασα το σπορακι μου...?

Αχ θελω να κλαψω αλλα δεν πρεπει ακομα...μεχρι να σιγουρευτω...

27η μερα σημερα κ περιοδος πουθενα...το στηθος μου κοντευει να εκραγει κ κατω χαμηλα εχω πονους περιοδου, λες κ θα ερθουν απο ωρα σε ωρα οι ρωσοι...κοιταω κ το τεστ κ η καθετη αχνη γραμμουλα ειναι ακομα εκει....

Αλλη μια μερα...κ αυριο παω για χοριακη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσακι σιγουρα σιγουρα εισαι εγκυουλα.....αντε να πας ομως και για μια χοριακουλα αυριο να σου φυγει και αυτη η μικρη αμφιβολια που εχεις αν και δεν θα επρεπε....αληθεια γιατι δεν εκανες και το αλλο τεστ σημερα??????φιλακια πολλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοριτσάκι μου θα σου ξαναθυμήσω οτι σε πολλές απο εμάς η γραμμούλα ήταν αχνή! Είμαστε πολύ σίγουρες οτι έχεις ήδη μπει στο club με τις κοιλίτσες!!!

Κι εγώ τα ίδια και χειρότερα είχα πάθει γιατί ήταν τόσο αχνή που ούτε καν την είδα και το πέταξα :angry::blush::S:side: :woohoo:

Ο άντρας μου το ξέθαψε ρωτώντας με τι γίνεται και μου λέει μα τρελλή είσαι? αφού κάτι βλέπω εδω...και όντως!

Απ'την άλλη και μόνο με την πεποίθηση όλων μας σίγουρα σου έχουμε στείλει τον "κρίνο" και είσαι εγκυούλα!!!

Περιμένουμε νέα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοπελα μου!!!!!Ευχομαι να σαι που θα σαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!!

Δεν κανεις κ το Δευτερο τεστακι θα δειξει πιο εντονο σημερα..και θα σαι κ η πρωτη εγκυουλα του μηνα!!!!!Αντε να μας φερεις γουριιιιι!!!!!!!

Φιλακιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans μου κατά πάσα πιθανότητα είσαι εγκυούλα!!!!!!!

Τα τεστ φαρμακείου αν κάνουν λάθος κάνουν στο αρνητικό αποτέλεσμα και όχι στο θετικό!!!!!!!!

Όσο για τα συμπτώματα περιόδου μην σε ανησυχούν....και εγώ τα είχα μέχρι τον 3ο μήνα. Την πρώτη μέρα καθυστέρησης πήγα κατευθείαν για χοριακή γιατί ήμουν σχεδόν σίγουρη. Παρόλο που μου είπαν το θετικό αποτέλεσμα δεν μπορούσα να το πιστέψω μια που είχα πονάκια χαμηλά. Ένιωθα την "καταραμένη" να έρχεται.... κάθε μισή ώρα πήγαινα τουαλέτα για να δω οτι είμαι καθαρή!

Όλα καλά θα σου πάνε!!!! Να έχεις πίστη και θετική σκέψη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eirininik έγραψε:

αχ βρε κοριτσακι σιγουρα σιγουρα εισαι εγκυουλα.....αντε να πας ομως και για μια χοριακουλα αυριο να σου φυγει και αυτη η μικρη αμφιβολια που εχεις αν και δεν θα επρεπε....αληθεια γιατι δεν εκανες και το αλλο τεστ σημερα??????φιλακια πολλα.....

Θα το κανω το απογευμα Ειρηνη μου! Η Νταλια μου το προτεινε κ εγω οπως βλεπετε ακουω τις φιλεναδες μου εδω στο μαμμυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo28 έγραψε:

Konstans μου κατά πάσα πιθανότητα είσαι εγκυούλα!!!!!!!

Τα τεστ φαρμακείου αν κάνουν λάθος κάνουν στο αρνητικό αποτέλεσμα και όχι στο θετικό!!!!!!!!

Όσο για τα συμπτώματα περιόδου μην σε ανησυχούν....και εγώ τα είχα μέχρι τον 3ο μήνα. Την πρώτη μέρα καθυστέρησης πήγα κατευθείαν για χοριακή γιατί ήμουν σχεδόν σίγουρη. Παρόλο που μου είπαν το θετικό αποτέλεσμα δεν μπορούσα να το πιστέψω μια που είχα πονάκια χαμηλά. Ένιωθα την "καταραμένη" να έρχεται.... κάθε μισή ώρα πήγαινα τουαλέτα για να δω οτι είμαι καθαρή!

Όλα καλά θα σου πάνε!!!! Να έχεις πίστη και θετική σκέψη!!!!!!!

Αχ βρε maryloo μου, αυτο ακριβως!!! Ειμαι κ εγω συνεχεια στην τουαλετα γιατι λεω , τωρα ηρθαν, ωχ ηρθαν...αλλα πουθενα..Δηλαδη τι να πω...κοιταω κ ξανακοιταω το τεστ κ εκει ειναι η αχνη καθετη γραμμουλα...αν τελικα δεν ειμαι θαπογοητευτω τρελα...γιατι εχω αρχισει να το πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...katerina... έγραψε:

Μακαρι κοπελα μου!!!!!Ευχομαι να σαι που θα σαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!!

Δεν κανεις κ το Δευτερο τεστακι θα δειξει πιο εντονο σημερα..και θα σαι κ η πρωτη εγκυουλα του μηνα!!!!!Αντε να μας φερεις γουριιιιι!!!!!!!

Φιλακιααααααααααα

Απο χτες συγκρατω τα δακρυα μου, μεχρι να σιγουρευτω κ εσυ μεκανες κ εκλαψα!!!!!!!!!Με βλεπει κ αντρας μου να γραφω στο λαπτοπ κ να κλαιω, φανταζομαι τι θα σκεφτεται!!!

Μακαρι Κατερινακι μου..μακαρι....................................... :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΕΣΤ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟ ΘΕΤΙΚΟ :):):)

ΘΑ ΔΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ :woohoo: :woohoo:

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τρεμουν τα χερια μου!!!!! Ουτε μια φωτο δε μπορω να βγαλω...........ειναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!! :woohoo:

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Αυριο παω για χοριακη.....αχ Θεουλη μου να πανε ολα καλα....

τωρα μπορω να κλαψω......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΟΥ ΣΤΑ ΥΨΗ.

ΜΠΗΚΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Ο ΜΗΝΑΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!

εύχομαι καλή εγκυμοσύνη κ ένα γερό μωράκι!!!!! :laugh: :)

Μην ανησυχείς, τα θετικά τεστ δεν κάνουν λάθος, κλείσε ένα ραντεβού με το γιατρό σου ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!! ΑΝΤΕ ΜΑΣ ΕΣΚΑΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΕΨΕΙΣ ΑΛΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...