Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια μικρή συνέντευξη και για μας τις σταρ!!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεννήθηκα στην Αθήνα στις 20 Ιουνίου του 1980.Αρχικά μέναμε στο Μαρούσι,αλλα αργότερα μετακομίσαμε στο Ηράκλειο,όπου και μένω μέχρι σήμερα.Σαν παιδί ήθελα να γίνεται πάντα το δικό μου και δεν συμβιβαζόμουνα με τίποτα αλλο.Ονειρευομουνα να παντρευτω(χαχα,αν και θταν μεγαλωσα οι αποψεις μου αλλαξανε ριζικα)έναν όμορφο νεαρό,να μένουμε σε ένα τεράστιο σπίτι δίπλα στην θάλασσα και να κάνουμε δυο παιδία,ένα αγορι και ένα κορίτσι.Α!Είχα σκεφτεί και ονόματα:Ορέστης και Αφροδίτη.

Τα παιδικά μου χρόνια ήταν υπέροχα και δεν θα ήθελα με τίποτα να τα ξεχάσω!Έχω έναν κατα 2 χρόνια μεγαλύτερο αδερφό,τον Γιώργο,που είναι παντρεμένος και μου έχει χαρίσει τα ανιψακια μου,τον Θάνο και την Ελενίτσα.Έχω μια δίδυμη αδερφη ,την Δήμητρα,με την οποία ήμασταν και είμαστε πολύ δεμένες.Και τέλος έχω και την ''μικρή'',την Φαίη.Θυμάμαι όταν γεννήθηκε ήμουνα 5 ετών και αναρωτιώμουνα πάνω απο την κούνια γιατί δεν μου μιλάει χαχα!Τόσα ήξερα!:P

Όταν πήγα στο δημοτικό είχαμε ανακαλύψει με την δίσυμη αδερφή μου ένα ''κόλπο'' για να λουφάρουμε.Κάναμε εναλάξ τα μαθήμτα.Δευτέρα η μια,Τρίτη η αλλα ο.κ.ο.Μετά μας εξηγήσανε πως δεν είναι σωστό και το σταματήσαμε.Δυστυχώς η δασκάλα δεν μας μπέρδευε και δεν μπορούσε να σηκώνεται η διαβασμένη στον πίνα ή να λεει το μαθημα:(

Πάντα ήμουνα μια μέτρια μαθήτρια(16-17)που όμως δεν δημιουργούσα πρόβληματα στους καθηγητές(φασαρία,μπλα μπαλ κτλ).Πήρα με την πρώτη το lower στην δευτερα γυμνασιου και συνεχισα στα γαλλικά μέχρι το Β2.

Ο πρώτος μου έρωτας ήταν ο Μιλτιάδης,με τον οποίο συνέχεια τσακωνόμασταν.Απο ότι έδειχνε εκείνος,δεν του άρεσα καθολου.Τώρα δεν ξέρω τι σκεφτόταν μέσα του.Μια μέρα λοιπον,έστειλα την κολλητη μου να παει να του το πει(στην δευτερα δημοτικου αν θυμάμαι καλα).Έγω ήμουνα κρυμμένη πίσω απο έναν τοίχο και άκουσα χαρακτηριστικά να του λεει ''Μιλτο η Αννα σε γουσταρει'' και αυτος να απανταει ''Το ξερω''και έφυγε!!!!!.Το πρώτο μου φίλι το έδωσα στον Γιάννη,ένα χρόνο μικρότερο μου,στην δευτέρα γυμνασίου.Τα '' είχαμέ'' απο τις 20/3/93-24/3/93.Μεγάλη σχεση κια με προοπτηκες.Μετα με χωρισε(!)και καταλαβα οτι δεν αξιζε,δεν ξαναμιλησαμε και τον ξεχασα;).

Βασικα δνε θα ήθελα να ξεχασω τιποτα απο την παιδικη μου ηλικια.Ειναι ολα πολυ ομορφες αναμνησεις και οταν τα σκεφτομαι συνειδητοποιω ποσα πραγματα αλλαξαν απο τοτε.Απο τότε που είμασταν 15,και μικρότερες,και η μόνη μας έννοια ήταν αν αρεσουμε εξισου το ίδιο στα αγορια.

Αυτα,συγνωμη που σας ζαλισα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax..poli wraio thema...me lene gianna gennithika stin larisa 2/12/1981...eimouna arketa paloubitsiki san mikro koritsaki..exw mia aderfi pou einai 6 xronia megaliteri mou..kai eimaste fobera themenesss....otan teleiwsa to sxoleio..mia metria mathitria pros kali..teleiwsa geniko me 17.5..episa douleia se super market..gia ligo na bgazw to xartsiliki mou mexri na brw ti na kanw ..auto to ligo kratise mexri simera...prin 3.5 xronia gnwrisa ton antra mou epeita apo poli ksefreni zwi..ton latrepsa oso tipota allo...kai akoma eimai poli erwteumeni mazi tou kai auto einai o skopos zwis mou na niwthw etsi mexri na gerasw...thelw na perpatame xeri xeri kai meta apo 30 xronia....pantreutikame kai exoume kai ena mpempi 4 minvn....kai se ligo kairo tha ksekinisw kai gia to 2 mias kai thelw 3 paidia...se kamoia 20aria xronia thelw na ta paratisw ola edw kai na paw na ftiaksw ena spiti sto bouno mesa sta elata...:)...ta eipa oso se ligoteres grammes mporesa...filiaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...