Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΒΗΤΗΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ


mariloy

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ.84 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΤΟΝΙΑ ΕΣΥ ΠΟΙΕΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ???ΟΛΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΩ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑΤΡΙΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΗΛΟ ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ.ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ.84 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΤΟΝΙΑ ΕΣΥ ΠΟΙΕΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ???ΟΛΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΩ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑΤΡΙΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΗΛΟ ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ.ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΠΗΡΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ.84 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΑΧΑΡΟ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΕΣ ΤΙΜΕΣ. ΤΟΝΙΑ ΕΣΥ ΠΟΙΕΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ???ΟΛΑ ΚΑΤΕΒΑΣΜΕΝΑ ΤΑ ΕΧΩ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΝΑΤΡΙΟ.ΜΑΛΛΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΒΛΑΚΕΙΕΣ.ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ ΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΗΛΟ ΟΥΡΙΚΟ ΟΞΥ.ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

koριτσια καλο απογευμα σε ολες σας....δυστηχως εγω εχω ειδη διαβητη τυπου 2 κ επαιρνα καποιο φαρμακο:( με το που εμαθα για την εγκυμοσηνη ειμαι στο πρωτο σταδιο ευτηχως ενημερωσα κ το γυναικολογο κ τον ενδοκρινολογο μου που μου συνεστησε καποια διαιτα,αλλα επειδη τις πιο πολλες ωρες ειμαι ξαπλωμενη γιατι ειχα λιγο ροζ αιμα στην αρχη,ο οργανισμος μου χωρις το χαπι δεν αποροφα σωστα τη γλυκοζη κ μαλον με βλεπω για ινσουλινη..:(

προσπαθω να μην εχω ανχος κ πιστευω ολα να πανε καλα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koριτσια καλο απογευμα σε ολες σας....δυστηχως εγω εχω ειδη διαβητη τυπου 2 κ επαιρνα καποιο φαρμακο:( με το που εμαθα για την εγκυμοσηνη ειμαι στο πρωτο σταδιο ευτηχως ενημερωσα κ το γυναικολογο κ τον ενδοκρινολογο μου που μου συνεστησε καποια διαιτα,αλλα επειδη τις πιο πολλες ωρες ειμαι ξαπλωμενη γιατι ειχα λιγο ροζ αιμα στην αρχη,ο οργανισμος μου χωρις το χαπι δεν αποροφα σωστα τη γλυκοζη κ μαλον με βλεπω για ινσουλινη..:(

προσπαθω να μην εχω ανχος κ πιστευω ολα να πανε καλα...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...