Μετάβαση σε περιεχόμενο

EGINE KAI O DIKOS MAS GAMOS KAI H VAFTISH MAS!!!!!


Lenaki26

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λενάκι μου!!!!στα είπα και στο facebook αλλά θα στα ξαναπώ!!να ζήσετε και να είστε πάντα τόσο ευτυχισμένοι όσο αυτές τις στιγμές!!!ήσουν κούκλα!!!!να χαίρεστε τη μικρή Ειρήνη πλέον!!!πάντα τέτοιες χαρές!!φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΣΑΣ!ΚΟΥΚΛΟΙ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ,ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ! :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου τοσο καιρο βλεπω στο facebook τις φωτο του γαμου σου και δεν σου ευχηθηκα η γαιδαρα....

Σου ευχομαι να ζησετε ευτυχισμενοι οπως και μεχρι τωρα και να χαιρεστε την νεοφωτιστη Ειρηνη σας!!

Τις θερμοτερες ευχες μου... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου γλυκο αν και σου ευχηθηκα και απο το facebook να σου ευχηθω και εδω να ζησετε και να ειστε παντα μια χαρουμενη και ευτυχισμενη οικογενεια! Φιλακια στην Ειρηνουλα!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε και εσεις και το ονομα της μικρουλα σας!οτι επιθυμητε και συντομα να κανετε και ενα αδελφακι στην μικρουλα σας!

Εγινα και εγω νονα την κυριακη μαζι με τον αρραβωνιαστικο μου!ηταν ολα τελεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΟΣΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ.ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΡΙΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου,να ζήσετε και να χαίρεστε την μικρή Ειρήνη!!!

Όλα πάρα πολύ όμορφα,μπράβο σας!!! :woohoo:

Όσο για εσένα και την μικρούλα,κούκλες και οι δυο!!! :woohoo: Να σας χαίρεται ο μπαμπάς ;)

Εύχομαι κάθε ευτυχία στην ζωή σας και να καμαρώνετε την Ειρήνη σας πάντα γερή και ευτυχισμένη!

Πολλά φιλιά! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΥΚΛΑΡΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ,ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΚΑΙ Η ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ :):):)

ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΑΓΑΠΗ!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26, ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΣΕ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗ ΖΩΗ!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!ΤΕΛΕΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΕΙΣΤΕ, ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ! ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπόρεσα να σας καμαρώσω από κοντά, σας καμαρώνω στις φωτογραφίες και σας θαυμάζω!

Όλα υπέροχα! Εσύ ιδίως!!! Κουκλίτσα νύφη! Ε, για τη μικρή τι να πω? Το μωρό αυτό το λατρεύω από την πρώτη στιγμή!

Να ζήσετε πάντα ευτυχισμένοι και μονιασμένοι! Η Ειρηνούλα να είναι πάντα γερή και καλοφώτιστη!

Την ίδια μέρα είχα κι άλλον γάμο στη Χρυσούπολη, συναδέλφου, και είπα να τα συνδυάσω.. Αλλά δεν μπόρεσα να πάω σε κανέναν από τους δύο. Άρρωστες μαμά και κόρη! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα ζησετε...!!!!

Παντα χαρες και ευτυχισμενες μερες οπως αυτη

του γαμου σας..

Να σας ζησει και η νεοφωτιστη Ειρηνη.. :)

Ειστε και οι 3 υπεροχοι και λαμπεροι.

Ολα τα καλα του κοσμου να τα βρειτε μπροστα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α καλα οπου θα σε βλεπω θα σου ευχομαι.μια στο face μια εδω :laugh:

η μικρη ολα τα λεφτα........οχι οτι η μαμα παει πισω.........να ζησετε και παλι και η μικρη να ειναι γερη και καλοφωτιστη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ζησετε και να ευτυχισετε.να χαιρεστε την ομορφη οικογενεια σας και παντε χαρες!παρεπιμπτοντως τι κουκλες που ειστε μανα και κορη!!!φτου σας !!! ( μετ απο τοσο παινεμα ελπιζω να μην σας ματιασαμε εδω στο mammyland! :silly: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε, να στε παντα υγιεις και ευτυχισμενοι!

να σας ζησει η νεοφωτιστη , να ναι καλοτυχη και υγιης!!!!! αντε και νυφουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...