Μετάβαση σε περιεχόμενο

παλι ατυχη...


vaster

Recommended Posts

kalispera kai apo mena!telika auto pou exo na po me sigouria eina oti stis meres mas telika to pio simantiko einai na mporei na sullaveis ena moraki!an ginei auto..ola t alla lunontai!!!ap tin stigmi pu 'pianeis'min anisixeis gia tipota!!!!!tha su elega arxika na allaxeis giatro...psaxto ligo..oi perisoteroi einai vlakes..kai genika oti exei sxesi me egkimosines epeidi yparxei genikotero provlima paizei polu ekmetaleusi!min agxonesai gia mia anepitixis egkimosini..xero oti ponaei polu..alla skepsou logika..mallon kati den tha pigaine kala..i fusi xerei polu kalutera apo mas!xalarose...kai ola tha deis oti tha pane teleia!!!!oson afora gia giatro..des to site www.tzeferakos.gr..einai polu kalos..!

na sou pane ola kala!!!!apo ta vathi tis kardias mu!!!!

se filo!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster καλημέρα,γιατί δεν πας στον γιατρό σου απευθείας για υπέρηχο.Ό υπερηχος θα δείξει αν είναι εντάξει το μωρό ή αν έχεις παλλίνδρομη ή αν απλά έχει πάθει αποκόλληση και χρειάζεται ξάπλα! Εγώ τον ιούλιο είχα δυσάρεστα γιατί παλλινδρόμησε η εγκυμοσύνη μου και τέλος. Αλλά πρίν απο αυτό στο δεύτερο μήνα έπαθα αποκόλληση και είχα πολύ αιμα κατακόκκινο και τελικά με ξεκούραση μου πέρασε. Το αποτέλεσμα της εγκυμοσύνης μου ήταν μάλλον άσχετο με την αποκόλληση(το αίμα). Αίμα έχουν πολλέ ς γυναίκες ΄΄οσο και να μας ανησυχεί και εγώ φοβάμαι αλλά επειδή τελικά όλα μπορούν να συμβούν και τα ευχάριστ α και δυστυχώς και τα δυσάρεστα πήγαινε στον γιατρό αμέσως να σου κα΄νει υπέρηχο να δείτε το μωρό. Δεν ξέρω αν βοηθάω καθολου αλλά θέλω να ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά γιατι τα έχω περάσει και καταλαβαίνω. Υπομονή και δύναμη σου εύχομαι και όλα θα πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι μου, λυπάμαι πάρα πολύ για ότι τραβάς...

εσύ κάνε ότι σου λέει ο γιατρός και που ξέρεις μπορεί όλα να πάνε καλά...

στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΤΕΡ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΣ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΝΑ

ΣΕ ΔΕΙ Κ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΑΓΩΝΙΑ???

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ

Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΚΥΡΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster λυπάμαι πολύ γι αυτό που περνάς. Το έχω περάσει και εγω 2 φορές και τώρα είμαι στη διαδικασία των εξετασεων. Αν κάτι το θέλεις πολύ θα γίνει! Αισιοδοξία και όλα θα μας πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΤΕΡ ΜΟΥ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΙΓΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΣ..ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΦΕΤΙΑ ΥΓΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ,ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΡΟΓΕΣΤΕΡΟΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ "ΔΕΣΕΙ" Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΤΟ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΥΕΙΣ ΕΣΥ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μαλλον δεν διαβασες καλα τι εγραψα,ο γιατρος μου πε να περιμενω να αποβαλλω,και να παω σε περιπτωση μεγαλης αιμοραγιας,οτι πεφτει η χοριακη εχεις υποψιν τι σημαινει?δεν προχωραει εγκυμοσυνη,το μονο που μου ελειπε να μου ριχνουν και ευθυνες ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster μακάρι κοπέλα μου να τελειώσουν όλα εδώ και να μη χρειαστείς απόξεση..Εγώ δυστυχώς υπέστην κι αυτό το μαρτύριο γιατί ήμουν ήδη στην 8η εβδομάδα. Φαντάζομαι θα μετράς τη χοριακή σου μέχρι να μηδενιστεί εντελώς;; Το παρήγορο της υπόθεσης είναι ότι δε θα χρειαστεί να περιμένεις για την έναρξη μιας νέας προσπάθειας. Εύχομαι μόνο ευχάριστα από δω και πέρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω 3 μερες τωρα ειμαι με πονους,αιμα δεν εχω και πολυ,αν εκανα αποξεση δεν θα χα αυτους τους πονους υποθετω...argyro73,νομιζω μπορω αμεσως να ξεκινησω τις προσπαθειες ε?θα ρωτησω και τον γιατρο,θα παω να με δει μολις καθαρισω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

κουκλιτσα μου!διαβαζω ολα αυτα που γραφεις και με πιανει πανικος. τα εχω περασει και εγω ολα αυτα σε καταλαβαινω παρα πολυ καλα ποσο πολυ πονας.Πρεπει να εισαι δυνατη. Σε περιπτωση που δεν κανεις αποξυση θα μπορεσεις να ξανα προσπαθησεις ξανα,και θα δεις οτι του χρονου τετοιο καιρο θα μας λες για το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( mi stenaxoriese,sto leo kai kleo giati ekana kai ego simera test kai einai arnitiko.perimeno se 2 meres.varethika na mou lene oloi mi stenaxoriese.apofasisa na grapso proti fora simera giati me katalavenete kai sas katalaveno kalitera. ipomoni!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα να πάνε (όσο γίνεται) καλά.. Λυπάμαι πολύ που βιώνεις ξανά κάτι τέτοιο. Σου εύχομαι να είναι το τελευταίο άσχημο γεγονός και από δω και πέρα να πάνε όλα όπως τα θες και να έχεις μόνο χαρές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου,καλα ειμαι ευχαριστω πολυ για την συμπαρασταση σας!απεβαλλα μονη μου,δεν με καθαρισε,σημερα μου ηρθε η 1 περιοδος και ξανα απο την αρχη!τις προσευχες σας γιατι πιστευω σ΄αυτες!σας ευχαριστω να΄στε ολες καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster σε καταλαβαινω ετσι ακριβως εχασα και εγω το πρωτο νινακι μου μην το βαζεις κατω. ειναι μεγαλος ο πονο σου τωρα αλλα απο εμπειρια δικια μου σου λεω να μην τα παρατησεις εμεις οι γυναικες εχουμε δυναμη να αντεξουμε πολλα ,αυτο θα το λεω και θα το ξανα λεω συνεχεια. λυπαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορω να κανω και κατι αλλο περα απο υπομονη;οχι.απλα φοβαμαι μηπως χασω και τριτο....αλλος αποφασιζει.τις προσευχες σας,γιατι οι δικες μου δεν επιασαν....ραφαελ ευχαριστω,ολες σας ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου την ταλαιπωρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...