Μετάβαση σε περιεχόμενο

παλι ατυχη...


vaster

Recommended Posts

περιμενα πως την επομενη φορα θα εγραφα για να σας ανακοινωσω κατι ευχαριστο...ποσο εξω επεσα...μετα απο 1μιση χρονο που εχασα την κουκλιτσα μου,εμεινα εγκυος,τελευταια περιοδος 28 αυγουστου,αλλα το νινι μας το βρησκουν πολυ μικροτερο,ο γιατρος μου πε πως θα αποβαλλω...η χοριακη αρχισε να πεφτει,και ειμαι στην απαισια αναμονη,αναμονη για να χασω και το δευτερο αγγελακι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κορίτσι μου πόσο λυπάμαι...πολύ δύσκολο αυτό που περνάς...τη συμπαράσταση μου...συγνώμη που ρωτάω δεν έχω πείρα ,αλλά δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξουν τα πράγματα;κάνε κουράγιο,σου στέλνω μια γλυκιά αγκαλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vaster μου,μην το βάζεις κάτω και μην απελπίζεσαι!!!Τουλάχιστον όχι μέχρι να το σιγουρέψεις 1.000 %!

Εύχομαι να γίνει το θαύμα...

Περιμένουμε νέα σου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να σου πω λυπάμαι τι θα αλλάξεις? Μόνο τη πίστη σου μη χάσεις σε αυτούς τους ανθρώπους συμβαίνουν τα θαύματα..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω..μην το βάζεις κάτω..την επόμενη φορά θα είσαι πιο τυχερή! Να το πιστέψεις!!

Δεν μου αρεσει να ακουω ή να διαβάζω τετοα..η στενοχωρια για την απώλεια είναι μεγάλη..λυπάμαι πολύ..εύχομαι να ανατραπουν όλα και να ΄προχωρησει η εγκυμοσύνη σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

VASTER ειναι πολυ οδυνηρο αυτο που περνας κοπελα μου αλλα πρεπει να σηκωσεις ψηλα το κεφαλι.Το μωρακι σου μπορει να βγαλει τους γιατρους ακυρους και να γινει ενα θαυμα μην προδικαζεις τιποτα απο τωρα και προσπαθησε να βοηθησεις και εσυ η ιδια τον εαυτο του να περασεις ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ,το ξερω ειναι δυσκολο, και εμεις καλα τα λεμε "οι απεξω" αλλα καλη μου μπορεις να κανεις κατι αλλο?οχι.

ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ "Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ "ευχομαι να μπεις ξανα και να μας πεις ευχαριστα ,καλη δυναμη και κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μην το βαζεις ακομη κατω.....εχε πιστη!!

ποτε δεν ξερεις τι γινεται!! εγω ειχα αιμοραγια φοβερη κ δεν το εχασα...ενω οι δυο πρωτες εγκυμοσυνες με μια σταλια αιμα..κ χαθηκαν!!

ευχομαι να αντιστραφουν ολα τα αρνητικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster

ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ Κ ΣΟΥ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ

ΘΑΥΜΑ Κ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχθες μου ηρθαν καφετια και μετα αιμα,σημερα παλι καφετια...οταν αποβαλεις αιμα δεν ερχετε?ξερει καποια να μου πει?και τι ακριβως να κανω,τιποτα δεν μου πε ο γιατρος,μονο να περιμενω να αποβαλλω,και αν συνεχισει το αιμα για πολυ,τοτε να παω να με κανει αποξεση...θα χω πονους?ποσες μερες?ειμαι λιγο σαστισμενη δεν ξερω τι να περιμενω,και γιατι δεν εχω αιμα και σημερα?ευχαριστω πολυ κοριτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vaster έγραψε:

εχθες μου ηρθαν καφετια και μετα αιμα,σημερα παλι καφετια...οταν αποβαλεις αιμα δεν ερχετε?ξερει καποια να μου πει?και τι ακριβως να κανω,τιποτα δεν μου πε ο γιατρος,μονο να περιμενω να αποβαλλω,και αν συνεχισει το αιμα για πολυ,τοτε να παω να με κανει αποξεση...θα χω πονους?ποσες μερες?ειμαι λιγο σαστισμενη δεν ξερω τι να περιμενω,και γιατι δεν εχω αιμα και σημερα?ευχαριστω πολυ κοριτσια..

λυπαμαι πολυ για αυτο που σου συνεβη..

εγω ειχα παλινδρομη κι αυτο που μου συνεβη ηταν οτι ειδα στο χαρτι λιγο αιμα καθαρο,ειχα παρει τον γιατρο τηλ κι ειχε πει να περιμενω λιγο κι αν δω ξανα αιμα να παρω utrogestan..τον γιατρο τον ανησυχουσε αν ειχα αιμα καθαρο κι οχι καφε σκουρο..περασε μια μερα χωρις κανενα συμπτωμα και την τριτη ημερα ειδα αιμα πολυ..την επομενη πηγα να με δει,διαπιστωσαμε την παλινδρομη και επρεπε να γινει αποξεση δυστυχως..

η επεμβαση ειναι υποθεση μισης ωρας περιπου,σου κανουν ολικη ναρκωση σαν μεθη..μετα μπορει να εχεις αιμα λιγο για περιπου μια εβδομαδα..θα πρεπει να σου δωσει επισης αντιβιωση..δε πονας,τουλαχιστον εγω δε πονουσα καθολου τις επομενες ημερες..απλα πρεπει να προσεχεις τον εαυτο σου να μη κουραζεσαι να μη σηκωνεις βαρη γιατι η μητρα θα ειναι ταλαιπωρημενη..την ημερα που θα κανεις αποξεση την μετρας σαν την πρωτη ημερα του κυκλου σου..οποτε θα περιμενεις την περιοδο κανονικα..

συγνωμη που σου τα γραφω αυτα,λες και εχει καταδικαστει τελειως η ψυχουλα μεσα σου...

κανε κουραγιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο γιατρος μου πε να παω μονο σε περιπτωση μεγαλης αιμοραγιας,δεν χρειαζομαι αποξεση λεει,γιατι ειναι μικρη η εγκυμοσυνη.ουτε μου πε να τον ειδοποιησω αν μου ρθει αιμα.αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...