Μετάβαση σε περιεχόμενο

έχασα το μωράκι μου 1 βδομάδα πριν τον γάμο μου!!!


Recommended Posts

xntou εννοώ ότι έχουμε την συγκατάθεση του γιατρού μου για να κανουμε σεξ αν θέλουμε φυσικά. το ελεύθερα εκεί πήγαινε...

φυσικά δεν εννοούσα ελεύθερα έτσι όπως το κατάλαβες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

toulouse έγραψε:

αν θεωρησω το μηνυμα αληθινο, ενα εχω να πω: ως γιατρος με 15 χρονια πειρα στο νοσοκομειο αυτο που περιγραφεις δεν γινεται.Ειναι αδυνατον να ησουν σε θεση να διακρινεις χερια κυηματος 13 εβδομαδων, να το συγκρατησεις με χαρτι (θα επρεπε να αποβαλλεις απευθειας εαν ποτε συνεβαινε αυτο) κ να εχεις χρονο να πας στο νοσοκομειο χωρις αιμορραγια ...Ειναι ντροπη σε φορουμ που διαβαζουν κοπελες εγκυες κ πολλες με δυσκολη εγκυμοσυνη να λεγονται τετοιες ανακριβειες...Λυπαμαι πολυ....

Λίγο ετερχονισμένη η απαντησή μου αλλά βρε toulouse σαν γιατρός δεν θα έπρεπε να ξέρεις ότι στην ιατρική επιστήμη δεν είναι τίποτα δεδομένο;;;;Οτι συμβαίνουν και απίστευτα πράγματα;;;

Νομίζω ότι είσαι λίγο σκληρή.Για ποιο λόγο να πει κάποιος ένα τέτοιο ψέμα;;;Αλλωστε το έγραψε στο "Απώλεια και Υποστήριξη".Αν θέλουν οι έγγυες ας μην μπαίνουν εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ πολύ παναγιώτα μου για τα καλά σου λόγια...

ειλικρινά και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μου μιλήσει με τέτοιο τρόπο ένας άνθρωπος που ούτε καν με ξέρει...

με είχε ταράξει πάρα πολύ αυτό το μήνυμα. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoula δυστυχως σε δημοσιο φορουμ μπορει να μπαινει ο καθενας κ να γραφει οτι θελει...

Καλα που μου το διευκρινησες γιατι απορουσα με τον γιατρο!!

Καλη συνεχεια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fatsoula.aik.1981 έγραψε:

ευχαριστώ πολύ παναγιώτα μου για τα καλά σου λόγια...

ειλικρινά και εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να μου μιλήσει με τέτοιο τρόπο ένας άνθρωπος που ούτε καν με ξέρει...

με είχε ταράξει πάρα πολύ αυτό το μήνυμα. :(

Έλα καλέ!!!! :laugh:

Μην ασχολείσαι!Ο καθένας λέει τα δικά του σε έναν δημόσιο διάλογο :) Όταν δεν μας αρέσει κάτι απλά απαντάμε ευγενικά ή και καθόλου.Αλλά μην στεναχωριέσαι για τις ''μικροεπιθέσεις''και τις ''αμφισβητήσεις'' ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...