Μετάβαση σε περιεχόμενο

έχασα το μωράκι μου 1 βδομάδα πριν τον γάμο μου!!!


Recommended Posts

Κορίτσι μου, αυτό που σου συνέβη είναι συγκλονιστικό... Θα το ξεπεράσεις όμως και στο μέλλον θα είναι μόνο μια ανάμνηση. Εύχομαι σύντομα με ένα νέο μωράκι στην κοιλιά σου και στην αγκαλιά σου!!!

Πάντως ο γιατρός, ακόμα και αν δεν έχει συναντήσει ξανά παρόμοιο περιστατικό, θα έπρπεπε να το γνωρίζει από τη βιβλιογραφία. Εγώ δεν έχω σχέση με την ιατρική, αλλά αυτό μου λέει η λογική

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΙ ΝΑ ΠΩ.....!!!!!ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΜΠΟΡΙΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ....ΠΑΡΑ ΜΟΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ....ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΦΩΝΗ...Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ.....

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ....ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΝΙΑΖΟΝΤΑΙ...ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ ΕΤΟΙΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ...

http://

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den yparxei auto pou perigrafeis!!!!exw pathei sok alitheia!!! :(:(:(

egw tha pethena ekeini tin wra!!!eimai toso fovtitsiara pou kia otan vlepw eima zalizomai!!!!

popo mpravo gia tin dinamipou edeikses...

eisai dinati kai tha ta katafereis na kaneis ena gero mwraki kai tha pane ola kala...

kane eksetaseis exe pisti kai ola tha ginoun!!!

kali annarwsi! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου εχω συγκλονιστει :ohmy: απο την ολη περιγραφη μην σκεφτεσε τι θα μπορουσες να κανεις και τι οχι, ειναι ψυχοφθορο καλη μου.

Η φυση ορισμενες φορες επιλεγει να μας δειξει το σκληρο της προσωπο οσο και αν αυτο μας γονατιζει δεν μπορουμε να κανουμε κατι ....απλα.....το δεχομαστε ....και..... συνεχιζουμε .

Ειναι δυσκολο το ξερω ....αλλα ..σκεψου ..εχεις αλλη επιλογη?????Μπορεις να διορθωσεις κατι ???????????????? οχι.

Ποτε δεν θα φυγει απο το μυαλο σου ..γιατι...ετσι ειμαστε οι ανθρωποι δεν εχουμε σφουγγαρι να σβηνουμε οτι μας ποναει, μαθαινουμε να ζουμε με αυτο,ετσι και εσυ καλη μου ο πονος θα φυγει σιγα-σιγα αλλα η θυμηση θα υπαρχει παντα .

Αφου μας λες οτι εισαι νιοπαντρη αυτο και μονο δες το ως μια καινουργια αρχη και προσπαθησε το και εσυ και.....συντομα θα δεις ..!!!!.... ενα νεο μωρακι θα κανει την εμφανιση του .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπέλα μου δεν ξέρω τι να πω γι'αυτό που σου συνέβη...μην κατηγορείς το εαυτό σου..και εγώ έτσι έκανα όταν έχασα το μωρό μου, και δεν βγάζει πουθενά..είναι ακόμα πολύ νωπό αυτό που πέρασες αλλά σκέψου οτι όλα για κάποιο λόγο γίνονται..προσπάθησε να μην βασανίζεσαι και κάνε τις εξετάσεις σου ίσως να σου πούν το λόγο που έγινε...

κουράγιο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην ριχνεις ευθυνες στον εαυτο σου..Κανε τις εξετασεις που θα σου πει ο γιατρος και ευχομαι συντομα να αποκτησεις ενα γερο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!

ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΙΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!!! :(:(

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ. ΘΑ ΣΤΟ ΕΙΠΑΝ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΔΩ. ΑΠΛΑ ΗΤΑΝ ΘΕΛΗΜΑ ΘΕΟΥ...! ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΑΝΑΚΤΗΣΕΙΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΟΣΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΘΕΣ!!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΝΕΛΘΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ...

ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ Κ ΠΕΡΝΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ!!Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΛΑΧΤΑΡΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυπαμαι τοσο πολυ για αυτο που σου συνεβη....μακαρι καμια να μην περνουσε ποτε απο αυτη τη δοκιμασια..ευχομαι γρηγορα ενα σπορακι να φυτρωσει μεσα στην κοιλιτσα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θεωρησω το μηνυμα αληθινο, ενα εχω να πω: ως γιατρος με 15 χρονια πειρα στο νοσοκομειο αυτο που περιγραφεις δεν γινεται.Ειναι αδυνατον να ησουν σε θεση να διακρινεις χερια κυηματος 13 εβδομαδων, να το συγκρατησεις με χαρτι (θα επρεπε να αποβαλλεις απευθειας εαν ποτε συνεβαινε αυτο) κ να εχεις χρονο να πας στο νοσοκομειο χωρις αιμορραγια ...Ειναι ντροπη σε φορουμ που διαβαζουν κοπελες εγκυες κ πολλες με δυσκολη εγκυμοσυνη να λεγονται τετοιες ανακριβειες...Λυπαμαι πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ λυπάμαι πάρα πολύ γιατί δεν ήσουν εκεί toulouse για να το δεις αυτό που είδα εγώ με τα μάτια μου, 2 ποδαράκια με λυγισμένα γόνατα και τα δαχτυλάκια να έχουν σχηματιστεί. και ο γιατρός μου δεν με πίστευε ώσπου το είδε με τα μάτια του και ακόμα και τώρα που το συζητάμε δεν μπορεί να το πιστέψει. και ωραία μπορώ ίσως να το δεχτώ ότι από την ταραχή μου να κατάλαβα πως είδα τα πόδια του μωρού, αλλά την ώρα που ήμουν στην κλινική και η νοσοκόμα μου έβγαλε το χαρτί από τα σκέλια μου είδα το ένα ποδαράκι αποκομμένο και πλέον είχα και αίμα. δεν είπα ότι δεν έβγαλα καθόλου αίμα ποτέ, είπα ότι την ώρα που ήμουν στην τουαλέτα και βγήκαν τα πόδια του μωρού είχα απλά μια σταγόνα αίμα. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΖΗΣΑ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΜΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΙΔΑ. ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΠΩΣ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΜΟΙΑΖΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΑ. και πιστέψτε με για μένα δεν ήταν καθόλου εύκολο εκείνη τη στιγμή να καταλάβω πως έπρεπε να αντιδράσω. ούτε γιατρός είμαι, ούτε ειδικός, η αντίδρασή μου ήταν ενστικτώδης και αυθόρμητη. και μόνο που πίστευα ότι υπήρχε η ελπίδα με το να το κρατήσω με το χαρτί να το σώσω μου φτάνει για να εξηγήσω την αντίδρασή μου. δε με πειράζει που δε με πιστεύεις toulouse αλλά νομίζω πως θα έπρεπε να σεβαστείς τον πόνο μου και να μη με πεις με τον τρόπο σου ψεύτρα. νομίζω πως δεν μου αξήζει και μάλιστα από κάποιον-α που δεν με ξέρει.

συγνώμη αλλά εγώ λυπάμαι περισσότερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toulouse έγραψε:

αν θεωρησω το μηνυμα αληθινο, ενα εχω να πω: ως γιατρος με 15 χρονια πειρα στο νοσοκομειο αυτο που περιγραφεις δεν γινεται.Ειναι αδυνατον να ησουν σε θεση να διακρινεις χερια κυηματος 13 εβδομαδων, να το συγκρατησεις με χαρτι (θα επρεπε να αποβαλλεις απευθειας εαν ποτε συνεβαινε αυτο) κ να εχεις χρονο να πας στο νοσοκομειο χωρις αιμορραγια ...Ειναι ντροπη σε φορουμ που διαβαζουν κοπελες εγκυες κ πολλες με δυσκολη εγκυμοσυνη να λεγονται τετοιες ανακριβειες...Λυπαμαι πολυ....

Πραγματικά δε νομίζω ότι το μήνυμα είναι ψεύτικο. Έχουμε δει ψεύτικα μηνύματα εδώ μέσα και κάνανε μπαμ.

Δεν είμαι γιατρός, οπότε δεν μπορώ να ξέρω ποια είναι τα ιατρικά δεδομένα, αλλά και πάλι, όσες φορές έχω ρωτήσει γιατρό για διάφορα θέματα, και κυρίως για γυναικολογικά, ουδέποτε πήρα ξεκάθαρη απάντηση. Είναι όλα σχετικά, κυρίως όσον αφορά θέματα εμμήνου ρύσης και εγκυμοσύνης: κάθε γυναίκα είναι και μία μοναδική περίπτωση. Αυτό μου έχουν πει τουλάχιστον όλοι οι γιατροί με τους οποίους κουβεντιάζω. Άρα, λοιπόν, όσα χρόνια πείρα κι αν έχει κάποιος γιατρός, δεν μπορεί ποτέ να είναι απόλυτος και να νομίζει ότι είδε ό,τι έχει να δει και ότι γνωρίζει τα πάντα. Πάντα θα υπάρχει και το καινούριο, είτε είναι καλό είτε είναι τραγικό.

Στο συγκεκριμένο ποστ μια κοπέλα μας αναφέρει μια εμπειρία που είχε, και που είναι τουλάχιστον σοκαριστική. Πρόκειται για δική της εμπειρία, και όχι για κάτι που άκουσε ή που έτυχε να της πουν τρίτοι. Άρα, δεν μπορεί να γράφει ανακρίβειες, μπορεί να γράφει αυτό που έζησε από τη δική της, υποκειμενική πάντοτε, πλευρά. Αν αυτά που γράφει δε συμφωνούν με τα ιατρικά δεδομένα, τότε είτε μας λέει ψέματα (και πραγματικά δε νομίζω ότι το κάνει), είτε τα δεδομένα πρέπει να ανανεωθούν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλω να σας ευχαριστήσω όλους για τη συμπαράσταση σας και για τα καλά σας λόγια.

και εγώ εύχομαι να μη συμβεί ποτέ σε κανέναν αυτο που συνέβη σε μένα.

ήδη με έχετε κάνει όλοι να αισθανθώ πολύ καλύτερα και να είμαι πιο αισιόδοξη από πριν. το θέμα είναι ότι από την εφηβία μου και μετά, από τότε δηλαδή που άρχισα να γίνομαι γυναίκα, αγαπούσα πολύ τα παιδάκια, τα μωράκια και πάντα ασχολιόμουν με τις ώρες μαζί τους. εχω σπουδάσει λογίστρια και ο πατέρας μου όταν πέρασα στην σχολή μου είχε πει πως εγώ έπρεπε να σπουδάσω βρεφονηπιακόμος για την τόση αγάπη που δείχνω για τα παιδιά. τώρα στην εγκυμοσύνη ήμουν πολύ μαζεμένη με τα ανηψάκια μου και μου κακοφαινότανε τόσο πολύ, γιατί εγώ με τα παιδιά γίνομαι και εγώ παιδί και τότε το απεύφευγα. θέλω τόσο πολύ να κάνω παιδάκια εδώ και πολλά χρόνια το λέω, όχι ότι προσπάθησα ποτέ αλλά τώρα που είχε έρθει αυτή η στιγμή και μάλιστα με την πρώτη μας προσπάθεια, ήμουν ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου. ελπίζω ο θεούλης να μη με δοκιμάσει τόσο ώστε να μου στερήσει αυτή την χαρά και λαχτάρα μου. πιστεύω στο θεό και θέλω να πιστεύω πως θα με βοηθήσει σε αυτή μου την επιθυμία και να μου χαρίσει ένα υγιέστατο μωράκι...

παναγιώτα μου, ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου! τώρα που πήγαμε στο γιατρό για με ξαναδεί μου είπε ότι θα κάνουμε εξετάσεις μετά την πρώτη μου περίοδο για να δούμε αν υπάρχει κάποιο οργανικό πρόβλημα και μίλησε για τον τράχηλο αλλά σαν ένα παράδειγμα του τι μπορεί να συμβαίνει. δεν είχαμε κάνει καμιά εξέταση πριν την εγκυμοσύνη μου δεν ήξερα ότι πρέπει να κάνω κάποιες συγκεκριμένες εξετάσεις και δεν είχα συζητήσει με κανένα γιατρό για το ότι αποφασίσαμε με τον άντρα μου τότε να ξεκινήσουμε να προσπαθούμε για να κάνουμε μωράκι. η μόνη εξέταση που έχω κάνει είναι το τέστ παπανικολάου και τον υπέρηχο από κάτω.

ελπίζω αυτά με την ανεπάρκεια τραχήλου και την αυχενική διαφάνεια να μην είναι πολύ σοβαρά. αλλά πιο πολύ ελπίζω να μην έχω τίποτα ή τουλάχιστον αυτό που θα έχω να είναι κάτι πολύ μικρό και θεραπεύσιμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"θέλω να γίνω μαμά!" δεν νομίζω να ωφελούσε σε τίποτα να καθόμουν να πω ψέματα και μάλιστα ένα τόσο τραγικό γεγονός. θέλω να πιστεύω πως όποια γυναίκα και να ήταν στη θέση μου θα έλεγε ακριβώς ότι είχε δει. αν πάλι αυτό που είδα δεν ήταν πραγματικά αυτό που περιέγραψα μακάρι να ήταν κάποιος μαζί μου εκείνη την ώρα και να με διαψεύσει. αλλά οποιος και να ήταν στη θέση μου θα τα περιέγραφε όπως τα είδε και όχι όπως θα λέγανε οι άλλοι ότι μπορεί να είναι.

εσένα αν σου συνέβαινε οτιδήποτε (δε στο εύχομαι...) πώς θα το περιέγραφες όπως το είδες ή όπως θα σου έλεγαν οι άλλοι ότι μάλλον αυτό είδες...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΙ ΠΕΡΑΣΕΣ Κ ΤΟ

ΤΙ ΕΙΔΕΣ

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΝΑ

ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου, εγώ μαζί σου είμαι, μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα: είπα ότι δεν γράφεις ανακρίβειες, αλλά ότι περιγράφεις αυτό που έζησες.Δε διάβασες το ποστ μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΕΙΔΕΣ.ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ!ΑΦΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΥΓΙΕΣ.ΟΛΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ "ΦΥΓΕΙ".ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΕΥΤΥΧΙΑ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"θελω να γίνω μαμα!"

συγνώμη η επίθεση δεν ήταν για σένα αλλά για τον-την toulouse απλά ήθελα από σένα τη γνώμη σου...

συγνώμη και πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποια επίθεση καλέ;

Απλά μερικές φορές γράφουμε κάτι, κι επειδή δεν υπάρχει η αμεσότητα του προφορικού λόγου το παρεξηγούμε, ή το καταλαβαίνουμε αλλιώς. Κι εγώ τα πήρα λίγο με το ποστ της toulouse, κι εγώ σ' αυτήν απευθυνόμουν στο πρώτο ποστ!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

FATSOULA MONO ESU KSEREIS POSO EXEIS PONESEI KAI OPVS LENE KSENOS PONOS ONEIRO GIAUTO KAI H KOPELITSA H DEN THIMAMAI PVS THN LENE H 15 XRONIA GIATROS POU LEEI, MALLON DEN EIXE ANALOGH EMPIRIA KAI NA MHN EXEI FYSIKA H KOPELA GIATO KAI MILHSE ETSI!!!KOPELA MOU MHN STENAXVRIESAI GIA TA LOGIA POU LENE MERIKOI KOITA ESU TO EAUTO SOU KAI TON ANTROULI SOY KANE TIS EKSETASEIS SOU KANE TIS PROSEYXES SOU KAI OLA THA PANE KALA STO EUXOMAI MESA APO THN KARDIA MOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτό κατάλαβα κι εγώ γι'αυτό απάντησα όπως απάντησα.

αλλά όπως είπες και εσύ χωρίς την αμεσότητα του προφορικού λόγου γίνονται παρεξηγήσεις ως προς το τι γράφουμε και τι εννοούμε... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φατσούλα, σου βάζω και καρματάκι, να έρθες στα ίσα σου, γιατί κάποιος σου το κατέβασε (ελπίζω κατά λάθος)!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κορίτσια, ντρέπομαι που θα το πω αυτό αλλά μιας και συζητάμε, το σκέφτηκα από δω - το σκέφτηκα από κει και είπα θα το πω... :blush:

εδώ και μια εβδομάδα καθάρισα εντελώς από αίμα και υπολείματα και με έχει πιάσει μια όρεξη για σεξ, άλλο να σας το λέω και άλλο να το ζείτε. βέβαια με τον άντρα μου είχαμε να κάνουμε κανα 1μιση μήνα σεξ λόγω εγκυμοσύνης και αποβολής και στο γαμήλιο ταξίδι δεν κάναμε τίποτα, αλλά τι να πω... :blush:

φαντάζομαι πως οι ορμόνες μου δεν έχουν έρθει στα φυσιολογικά τους αλλά κορίτσια θέλω τόσο πολύ να κάνουμε σεξ που τον έχω τρελάνει τον άνθρωπο. δουλεύει και πολλές ώρες και τον έχω ξεθεώσει. :P

τι να πω, φαντάζομαι πως είναι φυσιολογικό, ε? :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...